Щастливи заедно (Aşka Sürgün) - Beren Saat и Mahsun Kırmızıgül - Тема 10

  • 53 276
  • 736
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 188
Бел-
Скрит текст:
разбраха че срещата им е нагласена и всички се опитват да ги съберат/за началото на разговора не съм много сигурна/Хазар и казва че си е оставил работата,къщата,жената,започнал е отначало.Казва си всичко Хазар че го е оставила сам,и за детето споменава,и за аромата на карамфил.С една дума си каза това което му тежи,което му е причинила.Имам чувство че докато и говори сълзите му напират,личи си по гласа му че е много наранен.Нямам претенции че всичко е на 100% вярно,така че ако има кой да ти го преведе по-точно ще е много хубаво

# 136
  • Мнения: 732
Вили много ти благодаря newsm51

Последна редакция: сб, 04 авг 2012, 12:10 от BELL-

# 137
  • Мнения: 1 056
Привет! Милена, много благодаря за превода на статията за Махсун!  bouquet Прочетох я с интерес.

# 138
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10
Мили момичета тъй като аз съм регистриран потребител а моята мила майка е от тези които само ни четат,но с голям кеф разбира се сега ще публикувам една неина молба... правя директен copy paste както тя го е написала... Молбата е лично от нея!Съгласна съм с мнението на майка ми че темите са прекрасни.... само да си кажа .. Така за Милена Heart Eyes :
Скрит текст:
моля те мам помоли от мое име за превод Милена ако има време разбира се

след 19 минута и тук началото

този разговор мисля, че оказва голямо влияние на последващите решения на Зилян след операцията, а именно доколкото разбрах голямото желание на  Хазар да има дъщеря от Зилян, но това е просто предположение с малкото разбиране на турски покрай гледане на сериали! Благодаря за прекрасната тема, чета ги от първата такава и много се радвам на ведрото настроение в нея! Благодаря за всички преводи на Милена, на Ива за прекрасно оформените теми, на Тара за колажите, на всички за музикалните клипове на Махсун, за снимките от сериала и за хубавите дискусии които водят! Поздравявам всички и им желая прекрасни почивни дни!

Последна редакция: сб, 04 авг 2012, 20:28 от bezymnalydost

# 139
  • Мнения: 69
Благодарности Милена.   bouquet Доста интересна биография има Махсун. Определено творчеството му е обвързано с личния живот и именно това го прави толкова добър във всичко което прави, защото влага, душа, емоция, преживяно.

Полюбопитсвах за връзката му със Седа Саян, с която са имали религиозен брак и открих че тя е със 7 години по-голяма от него. http://www.whosdatedwho.com/tpx_2029056/seda-sayan-and-mahsun-kirmizigul/.
Интерсено е, ако тя наистина му е голяма любов, че наистина всичките му песни за любовта са изпяти с огрмоно чувство и любов, както казва и самия той в интервюто - създал е много хубави песни от тази история. Открих тяхна дуетна песен в която си се обясняват в любов.

http://vbox7.com/play:9f8c865a&al=2&vid=4721959, качеството не е много добро.

Любопитно дали от там му е останала слабостта към русокоските?! Simple Smile

# 140
  • Мнения: 898
Здравейте бг мама !!!!! Hug
Миленка благодаря беше интересно за научим историята му !!! newsm51

 di_dody_di Има логика в това за русокоските , може да търси нещо от нея във всяка една  newsm78

# 141
  • Мнения: 0
Здравейте момичета,
както всеки уикенд темата върви мудно-няма серия, няма коментари и дебати  newsm78 .
Милена   bouquet , благодаря ти труда, който полагаш за нас, за да сме в час с всичко, което ни вълнува.
Явно, че и в различните издания, информацията е различна. Според статията, която Милена е превела, и от оригиналния линк, който тя е постнала, нашето момче е родено през 1968, а според други, вкл. и уикипедия е роден през 1969. Не че една година е кой знае какво  Wink , ама все пак си е доста.
Относно слабостта му към русите жени, според мен идва от това, че той е тъмен-противоположностите се привличат-по принцип, въпреки че познавам и доста изключения от това правило. А и не знаем как е изглеждала бившата му съпруга. Освен това кюрдите по принцип са тъмни, така че нещо светло, като русо например е нормално да го привлече.
Ама е крайно време да завърти посоката-има доста брюнетки и червенокоси, които не са за изтърване  smile3521 smile3508 smile3534. Ама... шарен свят!

# 142
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Яна, той изпуска само.  smile3534

# 143
  • Мнения: 0
Яна, той изпуска само.  smile3534


 newsm10 newsm10 newsm10

Абсолютно съм съгласна Иве. Не знам руските му фенки какво му мислят, ама .......
Ако знае бг мамите какво му мислят, особено след снимките на Петя  Wink .......
И то праснати посред нощ ........
Колко ли мъже са били ощастливени снощи?  newsm78

# 144
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Яна, смея се като луда, а съм на хижа и приятелите ми ме гледат странно.

# 145
  • Мнения: 0
Яна, смея се като луда, а съм на хижа и приятелите ми ме гледат странно.

Тц, тц, тц! Аз се чудя що темата буксува, пък то нашето девойче по хижите. Айде джанъм  Hug , не се смей и не карай приятелите ти да гледат странно, ами купонясвай здраво-сега ти се е паднало.
Ние по-възрастните ще поддържаме духа в темата и ще си помечтаем  Embarassed онзи с топлите кафяви очи да обърне посоката и да погледне към black and red hair.
Ако пък не, Петя ще прасне още някоя по-така снимка, поне да изплакнем очите.
Ееееххххх, очи пълни-ръце празни  Sad , ама все е нещо!

# 146
  • Мнения: 898
Ета какво губи ( бих постнала и мойта ама малко съм свенлива  newsm03 smile3521 )

# 147
  • Мнения: 0
Диде,
тези от Руската федерация ли са?  Joy

# 148
  • Мнения: 898
 Е ама как ме хвана  smile3534

# 149
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
За компенсация, че съм мълчалива :

Общи условия

Активация на акаунт