Момичета дайте ми съвет

  • 1 128
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 645
Според вас мога ли да мажа малкият със лосион който е за суха и атопична кожа,а неговата кожа на тялото си е нормална newsm78
Питам защото ще купувам такъв,но разфасофката е голяма,а на мен ми трябва да му мажа само лицето, та дали мога да го комбинирам,какво ще кажете?

И другото което искам да ви питам,имали връзка сухата кожа по лицето с това че вънка му почервеняват бузките и му избиват пъпчеци?
А вече съм пробвала няколко крема за студено време,и ефект никакъв

# 1
  • Мнения: 319
Според мен не купувай много голяма разфасовка, ако ще му мажеш само лицето. Всички кремове и лосиони си имат трайност, в рамките на която, ако го използваш повече, можеш да употребиш съдържанието му, но ако го ползваш по малко и рядко, ще трябва да го изхвърлиш после. Мойта щерка също получаваше зачервяване на бузките и пъпчици, като я извеждах на студено. Не съм използвала кремчета против студ, а едно вазелинче на Бюбхен - в тубичка, с екстракт от невен. Това реши проблема. Мазничко е и й мажех бузките преди да излезем. Мазното образува защите слой върху кожата и я пази от студа и влагата. Избягвай т.нар. овлажняващи кремове и лосиони за през зимата - не са подходящи за този сезон, а за лятото. Сега трябва да е по-мазно!

# 2
  • София
  • Мнения: 2 217
И аз ползвам детския козметичен за лице на Бюбхен.

# 3
  • софия
  • Мнения: 4 985
da,сгласна съм-Бюбхен е наистина добра защита...

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 526
И аз бих ти препоръчала козметиката на Бюбхен. Аз използвам само нея, от както се е родила Криси и съм много доволна. На нея също и се зачервяват бузките и от студ и от повече топло, просто й е по-чувствителна кожата. Освен с Бюбхен я мяжя с един друг крем, от който много съм доволна. Той също е с невен и някаква мас и витамини. За студено, за топло, за подсичане на дупе само с това я мажа. На кутийката пише "Altapharma Melkfett" на фирмата "Rossmann". Ако може да си го намериш - ще ти свърши прекрасна работа. Лошото е, че са ми го донесли от Германия, а в България незнам дали го има.

# 5
  • Мнения: 1 645
От 2 дни мажа Дани със колд крема на Клорана,и сякаш има подобрение,бузките вече не са сухи и почервеняват съвсем малко.
За студено, за топло, за подсичане на дупе само с това я мажа. На кутийката пише "Altapharma Melkfett" на фирмата "Rossmann". Ако може да си го намериш - ще ти свърши прекрасна работа. Лошото е, че са ми го донесли от Германия, а в България незнам дали го има.

Вуйчо ми живее от много години във Австрия, и не е проблем като си идва през отпуската да ми го донесе.

# 6
  • Русе
  • Мнения: 785
А на нас за бузките, ни помага и добрия стар Бочко.

Общи условия

Активация на акаунт