Смешки от форума - 7

  • 65 060
  • 737
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 736
Вероятно става дума за чужбина.  newsm78

# 46
  • Мнения: 4 841
По-надолу е уточнила, че другото детенце е по-голямо от нейното.
На мен пък не ми е ясно какво правят 3-4-5 месечни бебета на ясла?

Миииииии, ходят  smile3539

 Sunglasses

# 47
  • Мнения: 3 784
Не е за шапчицата, защото не е крилато, не е може би и за тук, понеже не е точно смешка, но искрено се възхитих на ... то метонимия ли не щеш, разширена метафора ли...
Да не изпускаме от очи проблема с ГМО- семената на измамата!

# 48
  • вкъщи
  • Мнения: 704
По-надолу е уточнила, че другото детенце е по-голямо от нейното.
На мен пък не ми е ясно какво правят 3-4-5 месечни бебета на ясла?

да в щатите примерно на тази възраст ходят на ясла.но да ходи на  5 месеца Thinking newsm78

# 49
  • Мнения: 3 736
...че кърлежите не се прехвърлят от кучетата върху хората, тъй като хората имат по-ниска телесна температура.

По тази логика кърлежа, който намерих върху корема си след посещение на селски имот, е дебил.

Много ми хареса кърлежа-дебил.  hahaha

# 50
  • Мнения: 3 784
И на мен.  hahaha

# 51
  • Мнения: 2 510
За комарите, че хапят хора с по- висока тел. температура съм чула. За кърлежи, не зная.

# 52
  • Мнения: 3 736
И бълхите предпочитат животните заради по-високата температура. Но сигурно сред тях има дебили.  hahaha

# 53
  • София
  • Мнения: 2 132
Един жокер за дамите. Ако няма бездомни кучета, въргарлящи се из тревните площи, ще се намали или изчезне популацията на кърлежите, защото няма да има откъде да кръвосмучат. Все пак не можем да натъркаляме педофили и дилъри в тревата, та бълхите и кърлежите да 'апат тях. Crazy
Grinning

# 54
  • Мнения: 3 784
Mein Gott, как не са се сетили в НК да предвидят подобна мярка за тежките престъпления!  Shocked

# 55
  • Мнения: 3 784
Заглавието не е кой знае какво, но първи пост кефи.  Mr. Green
Защо се крият хората?

# 56
  • Мнения: 234
Грейс  Кели беше съвършена. Съдбата и беше отредила и прекрасен живот, но и й го отне много рано, както и за Георги Аспарухов-Гунди. Май няма безплатен обяд, все има нещо което да вгорчи живота  в даден момент и то безапелационно.

 Joy Joy Joy

# 57
  • Мнения: 3 826
da, вгорчаха го много лошо - два метра под земята ..

# 58
  • Мнения: 4 841
Цитат
Аз не познавам 40+ дето правят секс 
Имат бебета,да-инвитро
За жени говоря-те мъжете се развиват по-бавно и може би правят и до 45,макар,че и такива не познавам


Алооооооооу, четиридесетгодишните, спряхте ли секса? Ако не сте - спирайте  Stop
Няма да разваляме наблюденията на момичето, я  Naughty

# 59
  • Мнения: 4 593
За 40+ не знам, но винаги съм се чудила как стоят нещата по този въпрос с бабите и дядовците. Blush Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт