Целуване и натискане на публично място

  • 22 381
  • 201
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 659
Колко романтично и приятно! Същото ще е като видя някой да се напъва във водата, за да се облекчи...

# 76
  • Мнения: 7 947
Колко романтично и приятно! Същото ще е като видя някой да се напъва във водата, за да се облекчи...

Наистина е приятно – пробвай поне веднъж   Mr. Green
Реално не знаех, че може да се сравни секса със срането...то вероятно зависи къде е точно... 

# 77
  • Мнения: 3 659
И в двата случая се изхвърлят неща във водата, които все се надявам да не стигат до мене.....

А сексът във морето не ми е приоритет, тъй като имам някаква гражданска съвест, че на много хора това ще им е доста неприятно....

# 78
  • Мнения: 7 947
Аааааа, гражданска съвест казваш.
Е, не знам, тогава недей пробва наистина.

А да те питам - по твоята логика как влизаш във водата - където пишкането е направо задължително явление?

# 79
  • Мнения: 3 659
Сега за това ли ще говорим? Thinking

Честно казано обикновено ходя на едно място, където има малко хора. Там е супер, водата е кристална и не е мътна, жълтеникава...  Таз година се излъгах и изневерих на принципа си и не можах да се насладя на плуването.... Други въпроси Crazy

Последна редакция: вт, 14 авг 2012, 12:14 от Бухтето

# 80
  • Мнения: 12 662
Има начин да го направих, така че да не те гледа целият плаж.  Например на такова уединено място, дето Бухтето казва.

# 81
  • Мнения: 3 659
Всичко е въпрос на показност. Да видят всички колко сме влюбени. Аз нямам нужда от такива парашутни изяви, важното е вкъщи какво се случва...

# 82
  • Мнения: 7 947
Сега за това ли ще говорим? Thinking

Честно казано обикновено ходя на едно място, където има малко хора. Там е супер, водата е кристална и не е мътна, жълтеникава...  Таз година се излъгах и изневерих на принципа си и не можах да се насладя на плуването.... Други въпроси Crazy

Е, за какво да си говорим, ти започна темата.  Laughing

Сериозно ли мислиш, че хората го правят - за да се покажат само?

# 83
  • Мнения: 3 659
Абсолютно го смятам....
Не ги разбирам тези хора, мога само да гадая кое толкова ги кара да се лижат и опипват така. Ето на, последния път излизахме с приятелска двойка, хора, които са женени, дете и тн... Егати гнусното неуважение беше. През цялото време не се спряха, сякаш половин година не са се виждали. Явно публиката е тази, която вдига адреналина и ги кара да се отдават на ласки... Вкъщи смятам друго им е държанието... Мда, обменихме няколко приказки от цялата вечер, скоро няма да повторя Peace

# 84
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
Така описано е абсолютно неприемливо и липса на вкус и възпитание. Ако са непознати, това предполага и случайно виждане на техните демонстрации, но за близки като в случая на авторката, го намирам за недопустимо. Бих ги избягвала като подчертая, че причината е точно тази. Интимност и публичност са взаимно изключващи се, според мен.

# 85
  • Мнения: 7 947
Аз не мисля, че се прави нарочно, просто има такива хора. Не случайно попитах Треща какво е разкрепостеност.

Обаче може да се погледне и от друг ъгъл. Имаше една тема - ежедневно авторката ходеше у свекитата и там недоволстваше от брата на мъжа си, че нон стоп им висял на главите...Първо каква ти е работата да ходиш в чужд дом, като не ти е приятно и второ - като не ти е приятно - защо не спреш да ходиш?
Винаги в подобни случки мисля, че разумното е аз да спра да ходя, правя нещо си - а не да очаквам другите по моята тояга да скачат.

# 86
  • Мнения: X
Естествено, че е липса на вкус, възпитание и каквото там още се сетите. Ама какво ви бърка, че Хасан бил невъзпитан, не разбирам, ако ще да е възпитан. Не ми харесва да се лижат и каквото там, не ми е приятно да го правя /случвало ми се е - да ми го правят, хахаха, не ми беше приятно/, но пък други хора - ако искат да го правят, тяхна си работа просто, аз си имам мои си дертове, само ми е до комшиите що се натискат на пейката.... А и приятелка съм имала, проблемът не беше в нея, гаджето й беше такова, не го харесвах, ама какво сега, да си разваля отношенията с нея ли. Знам защо го беше избрала и го търпеше, и аз го търпях и толкоз, край.  Rolling Eyes
Аууу, да, и за кърменето навън, и то е просташко.... Ооооохххх.

# 87
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
...
Аууу, да, и за кърменето навън, и то е просташко.... Ооооохххх.

Кърменето навън е обусловено от нуждата на бебето да бъде нахранено сега и веднага.
Не виждам връзка с облизването на части от тялото на зрял индивид, който може да потърпи докато стигнат спалнята си. Освен това кърменето на мен лично ми носи само нежност и умиление, докато второто...не точно.

# 88
  • Мнения: 4 841
Кърменето навън е обусловено от нуждата на бебето да бъде нахранено сега и веднага.

Дааа, току на масата, без да се дръпне човек настрани, без да се обърне с гръб или да се загърне, точно тук, сега и веднага, докато хората обядват... Абсолютна нужда, и никаква демонстрация, ама хич  Stop

Нито ми е нежно, нито умилително...

# 89
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 484
Кърменето навън е обусловено от нуждата на бебето да бъде нахранено сега и веднага.

Дааа, току на масата, без да се дръпне човек настрани, без да се обърне с гръб или да се загърне, точно тук, сега и веднага, докато хората обядват... Абсолютна нужда, и никаква демонстрация, ама хич  Stop

Нито ми е нежно, нито умилително...

Еее, не Stop чак толкова спешно не е това състояние при бебето Naughty

Общи условия

Активация на акаунт