«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

улинари€
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 18 отговора

Sofia

ћнени€: 1 705
...бързо, лесно и в големи количества...

¬ недел€ имам  bigdance2
ѕриемам вс€какви идеи.
» ме съжалете, мол€, предлагайте и полуфабрикати, че вместо да се весел€, да не засп€ под масата барабар с шведите  hahaha smile3524
÷итирай

—офи€

ћнени€: 563
ћоже да направиш топчета от сирене-стават бьрзичко ,а и са много ефектни.—месват се сирене,креме сирене и кашкавал-да се получи еднородна смес и се прав€т малки топчета.„аст от тах се овалват обилно в смлени орехи,друди в червен пипер,трети в ситно накьлцан магданоз.........общо взето ж какжото си решиш,може и в сусам.......
÷итирай

—офи€

ћоже да панираш кашкавал на хапки......
или пилешки хапки от тези полуфабрикатите.....
салата от кус-кус-с майонеза,кисели краставички,колбас,морковче.....
÷итирай

Seattle, USA

ћнени€: 1 099
¬ недел€ правихме рожден ден, ето тук можеш да видиш за идеи
http://community.webshots.com/album/545303721HEtIro
»маше и други неща, ама не са снимани. ¬сичко се приготв€ много бързо. √остите б€ха много, но усп€ха да се на€дат, пък и да пре€дат Smile
÷итирай

—офи€

“анита,всичко изглежда супер.ћойте поздравлени€.ј с какво си пьлнила краставичките? —метана или.......?
÷итирай

—офи€

ћнени€: 1 493
јко питаш мен, най-добре е да си вземеш готови хапки, соленки, петифури.
Ќ€ма да ти излезе по-скъпо, а ще ти остане и време , да помислиш за  себе си.
’ем ще си свежа, хем всичко ще е перфектно !
÷итирай

Sofia

ћнени€: 1 705
“ези сирени топчета изглеждат страхотно! » от “анита ще крадна нещо...
 акво слагаш на макаронената салата - има ли н€какъв колбас?
÷итирай

все тук

ћнени€: 1 495
¬земи готови палачинки и завий в т€х руска салата или пиле сгъби и кашкавал.
¬къщи гол€м хит са минихамбургерчетата. »зпичам питки с големина да поберат колелце салам, слагам колбас, краставичка или домат, зелении и на масата майонеза, горчица и кетчуп.
—ъщо така мини пици можеш да спретнеш бързо.
÷итирай

ћнени€: 1 629
јко са повечко гостите, защо не потърсиш кетъринг услуги? ћожеш да поръчаш 3-4 плата хапки, примерно. Ќе знам в —офи€ как са цените newsm78
÷итирай

¬арна

ћнени€: 975
ѕиле в бохча
 3-4 печени филета от б€ло месо (става и с пушени или варени), сол, черен пиер, майонеза, 1 ч.л. горчица, 1 чаша смлени орехи. (може да добавиш и настъргани кисели краставички примерно). ¬сичко се смесва добре, месото се реже на ситно и се слага по малко в средата на една палачинка. —лед това хващаш палачинката като торбичка, все едно да € затвориш и "завързваш" със стрък зелен лук или праз ( тънка лента) . —тават много ефектни и вкусни "бохчички" .
÷итирай

Seattle, USA

Ўунка, гъб», маслини и макароните
“анита,всичко изглежда супер.ћойте поздравлени€.ј с какво си пьлнила краставичките? —метана или.......?
¬сичко б€ло дето имаше в хладилника - крем сирене, сметана, кисело мл€ко, чесън.
« ѕоследна редакци€: чт, 19 €ну 2006, 08:19 от Tannita »
÷итирай

ћнени€: 138
Tannita, с какво са пълнени €йцата? ј, шунката, просто шунка в ко€то е увита руска салата ли е?
÷итирай

ћнени€: 373
...бързо, лесно и в големи количества...

¬ недел€ имам   :bigdance2:
ѕриемам вс€какви идеи.
» ме съжалете, мол€, предлагайте и полуфабрикати, че вместо да се весел€, да не засп€ под масата барабар с шведите  hahaha smile3524
ƒј —» ∆»¬ј и «ƒ–ј¬ј, —Џ–ќ∆ƒ≈ЌЌ»ч ≈ bouquet
÷итирай

ћнени€: 373
Ўунка, гъб», маслини и макароните
¬сичко б€ло дето имаше в хладилника - крем сирене, сметана, кисело мл€ко, чесън.
—“–ј’ќ“Ќј си , както винаги!!!! chef bouquet

ўе дадеш ли на "порстосмъртните рецептите на сладките и тортата? Praynig
÷итирай

Seattle, USA

Tannita, с какво са пълнени €йцата? ј, шунката, просто шунка в ко€то е увита руска салата ли е?
яйцата са пълнени със смес от жълтъците, крем сирене, малко майонеза, черен пипер, нар€зан на ситно магданоз.
“ова със шунката е само шунка и салата в него, щото става много бързо. »наче съм правила нар€зани на дълги пръчици(колкото шунката, или малко по дълги) кисела краставички, кашкавал, морков, завити в шунка и пъхнато в пръстенче от малки чушчици, но е по-пипкаво.

ўе дадеш ли на "порстосмъртните рецептите на сладките и тортата?

Ќа ето тези рецептата е от тук
Ќа ето тези пък пак е от там, ама сега не ми се търси, ето какво съм си копирала

÷елувки от жълтък

2 жълтъка
по-малко от 1 с.л. вода
150 г пудра захар
1/2 ч.л. амон€чна сода
ванили€
счукан орех/бадем за наръсване

–азбий жълтъците с водата, добави постепенно захарта и бий до получаване на кремообразна маса, прибави и останалите съставки.
*** ѕекат се на 150*÷ 18-20' ***
јз обаче не ги поръсих с орехите, ами направо прибавих смлени орехи към сместта и така повече ми харесаха на вкус. Ќа мъжа ми му се строриха странни и определено не ги хареса, той е гол€м любител на целувките от белтък, но пък на децата много им харесаха.

» рецептата за топчетата:
—лагаш на котлона в тенджера една чаена чаша вода и една чаена чаша олио и в момента, в който заври слагаш 1 чаена лъжичка сода за хл€б и 1 чаена лъж.сол. —вал€ш от котлона и веднага изсипваш брашно, като бъркаш с лъжица първоначално, защото е горещо.
» така докато се получи гъсто тесто, което може да се меси.
ѕравиш малки топчета и в средата на вс€ко слагаш орехи и локум. ѕечеш в тава до зачерв€ване.
ќт част от тестото, направих ето тези кошнички , с плънка от €йца, сирене, прас лук и спанак.

ј тортата, т€ е купена, аз само € оцветих и сложих пеперудките. ѕросто този път исках да е точно такава торта, но не се прави по поръчка с украса за рожден ден, затова тр€бваше аз да € поукрас€ или по-точно поурезил€

http://www.thatsmyhome.com/chocolate/tuxedo-cake.htm
≈то тук съм намерила рецепта за такава торта, н€кой път може и да се пробвам да € направ€, за сега обаче н€мам толкова време.

’айде и после да споделиш какво си измайсторила за рождени€ си ден, че и мо€ е съвсем скоро и събирам идеи.
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 18 отговора