С какви обувки?

  • 1 329
  • 13
  •   1
Отговори
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 661
Сигурно е изтъркана тема,но кажете ми с какви обувки проходиха вашите деца?От къде сте ги купили?КК НЕ NaughtyИмахме НАЙК но ни умаляха,и сега вси4ко сравнявам с тях. SickПомогнете????

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 6 915
Купи пак Найк,те са достатъчно удобни за прохождане.

# 2
  • Мнения: 1 102
Ние проходихме с едни обувки марка Kifidis, които ги купихме от Турция. С тях детето проходи много стабилно. Преди тях бях купила на КК, но с тях непрекъснато се спъваше. След като купихме тези се оправи. Обувките са ръчна изработка и струват 100лв. Но си заслужаваха.

# 3
  • Мнения: 8 505
Проходи боса...лятото.А навън с едни сандали на Райдър.За К&К споделям мнението ти.Мисля,че маратонки е добър вариант,но при положени,че няма да ходи с тях навън.Или някакви леки обувки.

# 4
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
В къщи проходи боса. Докато още се чудеше дали да се пусне да направи няколко крачки и как точно да ги направи, й слагах от фалшивите обувки, за да не се пързаля по ламината. Навън си ходише с маратонки, а след това със сандалки.

# 5
  • Мнения: 1 645
Дани проходи със гуменки на НАЙК, а в къщи със "фалшивите" буйки,защото още беше студено за да го пусна бос или по чорапи.
Сега сме със Адидас.
Защо не си вземета пак Найк ,или някакви други магатонки newsm78

# 6
  • София
  • Мнения: 596
Алекс проходи лятото със сандалки Bebetom, а после с маратонки Adidas.  Grinning
Буйки и тем подобни не сме ползвали! Naughty

# 7
  • Мнения: 551
Аз съм много доволна от обувките на PAQPA  купих ги от Витошка за 50лв, там има голям избор.

# 8
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 661
Mersi ще взема да купа пак маратонки. newsm78

# 9
  • Мнения: 1 547
Аз съм много доволна от обувките на PAQPA  купих ги от Витошка за 50лв, там има голям избор.

Също купих обувки на Paqpa. Страхотни са! Меки, леки, миришат на кожа...Страхотни. За съжаление, от моделите, подходящи за прохождане, имаха само 20 номер. Струваха 49 лв. Въпросът ми е дали сте ги виждали на други места, защото си мисля, че могат да се намерят на по-добри цени. 49 лв. не е висока цена, но мисля, че в този магазин малко прекаляват: бебешки пантофи на De fonseca купих от пазара Красно село за 13 лв, а там струваха 19  Shocked Това си е сериозна разлика.

Сори, че се намесих в темата   bouquet

# 10
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Въпросът ми е дали сте ги виждали на други места, защото си мисля, че могат да се намерят на по-добри цени.
Paqpa има и в Пинокио, но не мисля, че са на по-ниски цени

# 11
  • София
  • Мнения: 2 181
Paqpa има и в магазин Мартинс на ул.Лидице,но и там цените са същите.

Иначе Стела проходи с буйките на КК.Явно за сега сме първите.

# 12
  • Мнения: 3 153
Иво проходи с едни обувчици на Premaman и с едни мратонки Фила.

# 13
  • Мнения: 5 228
С кожени обувки Paqpa, 52 лв. от търговски център Витоша на бул. Витоша, страхотни обувки. Много леки и удобни, и много красиви. Сега е с Минимен (нямах време да ходя до Витошка) и маратонки на Дисни.

Общи условия

Активация на акаунт