Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
30-44 от 52 отговора
Не си купувайте нищо с марка Привилег! Преди години направих грешката да си купя телефон на Привилег, с 2 СИМ карти, интернет и т.н, нямаше и месец и се повреди. Дадох го за ремонт, след месец ми дадоха нов апарат, защото се оказа, че не може да се оправи. Два-три месеца след това и "новият" се развали. Дадоха ми ТРЕТИ! Е той издържа малко повече месеци, но на мен ми писна и го хвърлих, след което си взех истински телефон. Оказа се, че всичките пуснати на пазара от този модел са с фабрични дефекти..... След това много хора ми се подиграваха, че съм била толкова глупава да си взема корейски телефон, но ако ми бяха казали преди това щеше да е по-добре.
Затова аз го казвам на Вас - всичко що е Привилег - не става! Може да е 200 лв, но и тях ще ги хвърлите на вятъра! Smile
Цитирай

Да...на мен ми се струва прекалено евтино, за да си заслужава и една стотинка от хвърлените пари ....както казват мъдрите хора "Евтиното един ден излиза скъпо !" Smile
Цитирай

Не ме разбирайте погрешно - НЕ съм ползвала марката и не мога да дам своето обективно мнение, но все пак ми се струва, че не може нещо толкова евтино да става за нещо Very Happy
Цитирай

Аз също се оглеждам за таблет,но съм малко назад с новите технологии  Embarassed
Ще го ползвам предимно за интернет, но ми се иска да сменя и мобилния телефон,
един Galaxy Tab 2  ще ми свърши ли работа 2 в 1, т.е. и таблет и мобилен  newsm78
Цитирай

не.
Цитирай

Аз също се оглеждам за таблет,но съм малко назад с новите технологии  Embarassed
Ще го ползвам предимно за интернет, но ми се иска да сменя и мобилния телефон,
един Galaxy Tab 2  ще ми свърши ли работа 2 в 1, т.е. и таблет и мобилен  newsm78
---/m93759-Asus-Padfone-16-GB.html но е много пари, може на лизинг Smile
Цитирай

Аз бях си харесала този  защото е и таблет и има подвижна клавиатура с WINDOWS® 7
но ми трябваше за обработка основно на документи и се отказах
Може да го видиш в Техномаркет аз го харесах много  Wink

Acer ICONIA TABLET W500
« Последна редакция: Четв., 06 Септ. 2012, 23:15 от *borondy* »
Цитирай

Включвам се и аз със запитване в тази тема, за да не пускам нова.

Необходима ми е джаджа, по-удобна за носене от лаптоп, с която да мога в движение да следя мейл, отварям офис документи (евентуално и създавам), да поддържа java и да използвам за сърфиране. Не искам да я използвам като телефон.

Въпросът ми е, един таблет би ли ми свършил работа? Ако да:

1) какво бихте ми препоръчали 2) какво основно трябва да знам, за да мога да се оправя с него?

3) не съм ориентирана в тази сфера, затова е възможно да ви развеселя доста с въпросите си - към таблет може ли да се закача флашка; може ли да се ползва кабелен интернет, или само безжичен; освен тези двата, има ли други варианти за нет; има ли таблети с OS Windows?
Цитирай

Джазмин    този Aser
http://www.technomarket.bg/products/09115731/acer-iconia-tab-w501
е с такива възможности има и Windows  може и да се ползва и като таблет и може да се прикачи клавиатурата  много лесно става аз го пробвах в магазина  много ми допадна 
Цитирай

Джазмин    този Aser
http://www.technomarket.bg/products/09115731/acer-iconia-tab-w501
е с такива възможности има и Windows  може и да се ползва и като таблет и може да се прикачи клавиатурата  много лесно става аз го пробвах в магазина  много ми допадна 
Не съм Джасмин, но предложението и на мен ми хареса, но ми е малко скъпо и имам въпросче и т.к. не съм наяасно много с тези устройства, моля някой да ме насочи какво да избера:
трябва ми нещо по-компактно от лаптоп, на което:
1)да чета книги,
 2)да гледам филми, т.е. добра разделителна способност на екрана и съответните размери - вероятно 8-10 инча?
2а) игри никога не играя,
3)да има уайфи връзка с интернет (за сваляне на предходните) и четене/гледане он-лайн,
4)да има достатъчно памет (за да се качат някои и друг филм, книга, речник),
5)да има юсб-изход/и за свързване с флашка (не се смейте, вече си признах, че не разбирам  Embarassed),
6)да не е прекалено сложно за ползване и да не е прекалено скъпо или искам невъзможното?
Не е задължително да се продава само в Бг, евентуално мога да поръчам от чужбина, но не знам какво да търся?
Цитирай

Възкръсвам темата Smile
Споделете впечатления от таблетите, които имате - плюсове и минуси Smile
Цитирай

Аз след толкова мъдрене - най-накрая си взех един Samsung Galaxy Tab 10.1 32 GB ит Мтел на лизингово. И съм доволна за сега. Направо се побърках като го хванах в ръцете си, много яко чувство Wink
Цитирай

Аз бих заложила на Айпад и всичко що е на Ейпъл Wink
Цитирай

Колебая се дали да си купя таблет или по-лек лаптоп. Бихте ли ми обяснили дали таблета може да се свързва с мултимедиен проектор, тъй като често ми се налага да представям презентации.
Цитирай

И аз с въпрос по темата за презентациите: ОС Андроид поддържа ли офис пакет имога ли да работя с файлове в Word и Power Point? Ясно ми е, че не е удобен за писане, но поне да работя навън в първоначалния формат, без да се налага преформатиране. Засега съм се ориентирала към 7 инчовите модели на Самсунг.
Цитирай

30-44 от 52 отговора
NULL