Таблет - информация ?

  • 23 834
  • 61
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 0
Не си купувайте нищо с марка Привилег! Преди години направих грешката да си купя телефон на Привилег, с 2 СИМ карти, интернет и т.н, нямаше и месец и се повреди. Дадох го за ремонт, след месец ми дадоха нов апарат, защото се оказа, че не може да се оправи. Два-три месеца след това и "новият" се развали. Дадоха ми ТРЕТИ! Е той издържа малко повече месеци, но на мен ми писна и го хвърлих, след което си взех истински телефон. Оказа се, че всичките пуснати на пазара от този модел са с фабрични дефекти..... След това много хора ми се подиграваха, че съм била толкова глупава да си взема корейски телефон, но ако ми бяха казали преди това щеше да е по-добре.
Затова аз го казвам на Вас - всичко що е Привилег - не става! Може да е 200 лв, но и тях ще ги хвърлите на вятъра! Simple Smile

# 31
  • Мнения: 12
Да...на мен ми се струва прекалено евтино, за да си заслужава и една стотинка от хвърлените пари ....както казват мъдрите хора "Евтиното един ден излиза скъпо !" Simple Smile

# 32
  • Мнения: 12
Не ме разбирайте погрешно - НЕ съм ползвала марката и не мога да дам своето обективно мнение, но все пак ми се струва, че не може нещо толкова евтино да става за нещо Grinning

# 33
  • Мнения: 79
Аз също се оглеждам за таблет,но съм малко назад с новите технологии  Embarassed
Ще го ползвам предимно за интернет, но ми се иска да сменя и мобилния телефон,
един Galaxy Tab 2  ще ми свърши ли работа 2 в 1, т.е. и таблет и мобилен  newsm78

# 34
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
не.

# 35
  • Мнения: 0
Аз също се оглеждам за таблет,но съм малко назад с новите технологии  Embarassed
Ще го ползвам предимно за интернет, но ми се иска да сменя и мобилния телефон,
един Galaxy Tab 2  ще ми свърши ли работа 2 в 1, т.е. и таблет и мобилен  newsm78
o-connect.com/m93759-Asus-Padfone-16-GB.html но е много пари, може на лизинг Simple Smile

# 36
  • Мнения: 195
Аз бях си харесала този  защото е и таблет и има подвижна клавиатура с WINDOWS® 7
но ми трябваше за обработка основно на документи и се отказах
Може да го видиш в Техномаркет аз го харесах много  Wink

Acer ICONIA TABLET W500

Последна редакция: чт, 06 сеп 2012, 23:15 от *borondy*

# 37
  • Мнения: 3 784
Включвам се и аз със запитване в тази тема, за да не пускам нова.

Необходима ми е джаджа, по-удобна за носене от лаптоп, с която да мога в движение да следя мейл, отварям офис документи (евентуално и създавам), да поддържа java и да използвам за сърфиране. Не искам да я използвам като телефон.

Въпросът ми е, един таблет би ли ми свършил работа? Ако да:

1) какво бихте ми препоръчали 2) какво основно трябва да знам, за да мога да се оправя с него?

3) не съм ориентирана в тази сфера, затова е възможно да ви развеселя доста с въпросите си - към таблет може ли да се закача флашка; може ли да се ползва кабелен интернет, или само безжичен; освен тези двата, има ли други варианти за нет; има ли таблети с OS Windows?

# 38
  • Мнения: 195
Джазмин    този Aser
http://www.technomarket.bg/products/09115731/acer-iconia-tab-w501
е с такива възможности има и Windows  може и да се ползва и като таблет и може да се прикачи клавиатурата  много лесно става аз го пробвах в магазина  много ми допадна 

# 39
  • Мнения: 22
Джазмин    този Aser
http://www.technomarket.bg/products/09115731/acer-iconia-tab-w501
е с такива възможности има и Windows  може и да се ползва и като таблет и може да се прикачи клавиатурата  много лесно става аз го пробвах в магазина  много ми допадна 
Не съм Джасмин, но предложението и на мен ми хареса, но ми е малко скъпо и имам въпросче и т.к. не съм наяасно много с тези устройства, моля някой да ме насочи какво да избера:
трябва ми нещо по-компактно от лаптоп, на което:
1)да чета книги,
 2)да гледам филми, т.е. добра разделителна способност на екрана и съответните размери - вероятно 8-10 инча?
2а) игри никога не играя,
3)да има уайфи връзка с интернет (за сваляне на предходните) и четене/гледане он-лайн,
4)да има достатъчно памет (за да се качат някои и друг филм, книга, речник),
5)да има юсб-изход/и за свързване с флашка (не се смейте, вече си признах, че не разбирам  Embarassed),
6)да не е прекалено сложно за ползване и да не е прекалено скъпо или искам невъзможното?
Не е задължително да се продава само в Бг, евентуално мога да поръчам от чужбина, но не знам какво да търся?

# 40
  • Мнения: 572
Възкръсвам темата Simple Smile
Споделете впечатления от таблетите, които имате - плюсове и минуси Simple Smile

# 41
  • Мнения: 12
Аз след толкова мъдрене - най-накрая си взех един Samsung Galaxy Tab 10.1 32 GB ит Мтел на лизингово. И съм доволна за сега. Направо се побърках като го хванах в ръцете си, много яко чувство Wink

# 42
  • Мнения: 63
Аз бих заложила на Айпад и всичко що е на Ейпъл Wink

# 43
  • София
  • Мнения: 1 202
Колебая се дали да си купя таблет или по-лек лаптоп. Бихте ли ми обяснили дали таблета може да се свързва с мултимедиен проектор, тъй като често ми се налага да представям презентации.

# 44
  • Мнения: 649
И аз с въпрос по темата за презентациите: ОС Андроид поддържа ли офис пакет имога ли да работя с файлове в Word и Power Point? Ясно ми е, че не е удобен за писане, но поне да работя навън в първоначалния формат, без да се налага преформатиране. Засега съм се ориентирала към 7 инчовите модели на Самсунг.

Общи условия

Активация на акаунт