Къде в Бургас (33)

  • 97 455
  • 737
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 35
Аз ли съм първа? Ах,Не, благодарим за новата и полезна тема!   bouquet
Тази вечер и утре в летния театър ще играят ансамбъл "Странджа". От 20ч. започва, а входът е свободен. 

# 2
  • Мнения: 94
Браво за снимката   bouquet и запис  Mr. Green

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 4 064
още идеи за магазини за бельо за по-големи деца, ходих в тези, които препоръчахте - на ул. Калоян и срещу х-л България, но имаше само малки неща останали, ми трябва за 11-12г.

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Kakва снимка само...   bouquet
Благодаря и за темата  Hug

# 5
  • Мнения: 8 209
Ехаа, снимката си я бива. Благодаря!

# 6
  • Мнения: 284
Колко е променен Бургас...

# 7
  • Мнения: 25
Някои може ли да ми каже къде изкупуват стари мебели?Става въпрос за диван с два фотьоила.

# 8
# 9
  • Мнения: 1 813
Да ви кажа, според мен не е трябвало да допускат строителство на модерни сгради поне по двете главни улици. Толкова по-красиво е било...

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 3 077
Да се запиша с въпросче  Mr. Green: Къде във Бургас има хубаво зареждане на пантофки Бефадо (без Карфур)?

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Да, по "Богориди" особено има няколко нови, които ми избождат очите всеки път като мина.

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 1 411
  bouquet

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 5 999
още идеи за магазини за бельо за по-големи деца, ходих в тези, които препоръчахте - на ул. Калоян и срещу х-л България, но имаше само малки неща останали, ми трябва за 11-12г.

Що не видиш в магазинчето за бельо на "Гурко"?
Там съм намирала разни работи за дъщеря ми. Имат голям избор и все нещо може да се приспособи и за тази възраст.

# 14
  • Мнения: 1 280
 А аз да попитам за фризьор работещ с марката FRAMESI? По-конкретно ме интересува, от къде мога да си купя техен продукт? В магазина на Вела на ул. Левски вече не работят с марката.

Общи условия

Активация на акаунт