След "Любов и наказание" /Aşk ve Ceza/ с Нургюл Й. и Мурат Й. ~ 5 в 1 ~ Тема 115

  • 35 727
  • 743
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 8 717
Ени, много хубави колажи!  Hug На мен Неджат Ишлер ми е един от любимците  Grinning Да, Фахрие Евджан е Неджля от Листопад. А на Опасни улици това ще му е май 7-ми сезон.  Peace Вярно, че не останаха престъпници из Истанбул, а и част от актьорите, но нашата Надя от ЛиН,  все още е там.  Grinning

Тони, не знам дали е трудно да пишеш стихове за тая гадина Явуз, но добре си го направила!  Hug

Едно клипче - поздрав за теб за всички прекрасни стихове, които написа за Саваш и Ясемин, с любимата ти гръцка музика  Grinning


Ask Ve Ceza - Savas & Yasemin - Σ' ακολουθώ (I follow you



http://www.youtube.com/watch?v=hwbtAhJtQBs&feature=share

# 106
  • Мнения: 326
Алекс,май не знаеш какво следва след такива хубави клипчета с толкова хубава музика...
Сега ще ти кажа(Танчето и Димето знаят... Joy Joy Joy)

Ще те последвам
където и да идеш аз ще те последвам
като твоя сянка ще бъда
като твои дъх
не мога без теб
всеки миг без теб е вечност,
всяка твоя усмивка е нежност и любов
не тръгвай
аз пак ще те последвам
тази любов не е минало
тя е бъдеще
бъдеще,което да съхраним
бъдеще,към което да поемем
не тръгвай...
аз ще те следвам...
в нощи и дни...
като сянка,
аз ще те следвам....

# 107
  • Мнения: 8 367
Алекс наистина ,че нашето хубаво Наде играе в Опасни улици  .Тогава може и 100 сезона да направят  smile3521.А Неджат Ишлер не съм го гледала никъде ,той май играеше пък в "Край" като  че ли  newsm78.Но изглежда нного добре с нашата Нургюл  smile3521



http://youtu.be/0JrJatdvY4I

Като стана дума за Надето ето един клип дето тя играе  smile3521

http://youtu.be/VJw-JZh8BpQ

# 108
# 109
# 110
  • Мнения: 8 717
Тони, радвам се, че това хубаво клипче те провокира да напишеш това чудесно стихче!  Hug Ами значи ще търся подобни клипчета, за да те вдъхновяват  Joy

Ени,
Скрит текст:
Неджат Ишлер го гледах за първи път в бълг. филм "Откраднати очи" /2006 г./  с Весела Казакова, още преди да се появят турските сериали, където беше гост-актьор в ролята на брата на нейната героиня Айтен. Много хубав филм за любовта на български младеж и мюсюлмаско момиче повреме на възродителния процес, ако не си го гледала ти го препоръчвам - има го в Замундата, а вероятно и на др. места. После го гледах миналата година  в един сериал по Бтв - "Злтната клетка" /те даже май го повтаряха скоро/. И съм го гледала заедно с Нургюл в главните роли на филма "Çınar Ağacı" - 2011 г. - за него има инфо във филмографията на Нургюл на първа стр. Слагам ти малко фотки от премиерата му /имаше такива и с Мурат, който също е присъствал, но не ми се търсят сега/, за да се подсетиш. Също много хубав филм. Миналата година е участвал и в един доста нашумял филм "Клубът на неудачниците" заедно с Аху Тюркпенче /Истанбулска приказка и Цената на славата/ и Игит Йозшенер /Край, Езел, Мелодията на сърцуто/. Не съм го търсила дали има бг. суб. и не съм го гледала, макар, че може би ще е интересен.











И ето една малко стара, но любопитна статия за Неджат Ишлер, който си е голям чешит  Grinning

http://www.trud.bg/Article.asp?ArticleId=918877

# 111
# 112
  • Мнения: 45
Здравейте момичета! Hug

Благодаря, благодаря, благодаря! Hug Hug Hug
Толкова таланти и прекрасни дружки на едно място! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Сонче,   bouquet за Оковите!

Танче и тук да ти благодаря за прекрасния клип!   bouquet
Тая песен така ми влезе под кожата, че го изгледах няколко пъти един след друг! Peace

Малчо и за теб има!   bouquet Майсторси ги редиш! Hug

Хриси,    bouquet за фрагмана! Вай бе, то става страшно! ooooh!

Алекс  Hug Ени  Hug Диме  Hug за споделените мисли и фотките!

Кеии, благодаря за 2-ри епизод!   bouquet  bouquet  bouquet
Предай нашите благодарности и на момичето, което го превежда на английски! Peace





 Joy Joy Joy Големи са улигофрени! Joy Joy Joy Това е да си актьор, трябва да изиграеш всичко! Peace

# 113
  • Мнения: 8 717
Иле,  Hug

Тони, не съм ти намерила все още клипче, но този колаж направо ме омагьоса - сякаш е събрал цялата красота и любов на Саваш и Ясемин!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


# 114
  • Мнения: 326

Тони, не съм ти намерила все още клипче, но този колаж направо ме омагьоса - сякаш е събрал цялата красота и любов на Саваш и Ясемин!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes



Погледни ме
в тези твои  очи аз се опивам
погледни ме
искам там да намеря любовта
погледни ме
искам да забравя за всичко
с този твои поглед ти ме отнеси надалеч
нека отидем на приказна разходка
сред поля нацъфтели
сред реки бурни
нека спрем за миг отмалели
да се погледнем
и нека тихо се притаим в тишината
като две птици уморени от полет...
погледни ме
в твоят поглед се губя като в океан...

Сонче,Оковите стават все по-интересни!  bouquet
Кеии,благодаря ти за преведеният епизод на Султан! Скоро ще го започна!  bouquet
Танче,прекрасни клипове!  bouquet
Хриси,благодаря за фрагмана!  bouquet
Алекс,днес се базикаш с мен май,а? newsm78
Ени,Иле, Hug Hug Hug Hug
Диме, Hug
Бори,Ели  и Катето ми се губят! Thinking

Последна редакция: сб, 25 авг 2012, 15:39 от mal4eva1984

# 115
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Ени,

Скрит текст:
Kaybedenler Kulubu / Клуб на неудачниците 2011/ Комедия, Драма / Турция   
http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=62614

Ejder Kapani / Dragon Trap / Драконов капан (2010) / Турция   / 
http://www.DMCA-removal-from-Google/details.php?id=219977

# 116
  • Мнения: 8 717
Их, че си бърза, Тони!  Grinning Страхотно стихче - това е невероятната "перфектна" /както пише наколажа/ любов на тази чудесна приказка! Но и колажът е супер, нали?!  Grinning Peace

# 117
  • Мнения: 326
Их, че си бърза, Тони!  Grinning Страхотно стихче - това е невероятната "перфектна" /както пише наколажа/ любов на тази чудесна приказка! Но и колажът е супер, нали?!  Grinning Peace
Всяко хубаво нещо трябва да има прекрасен финал! А тази перфектна любов имаше своите препятствия,но когато любовта е силна,тя преодолява всичко!
Аз изживявам точно една такава прекрасна любов и зная какво е,затова и мога добре да опиша техните чувства! Hug Много са ми близки като усещане,като сила на волята,като характери!  Peace

# 118
  • Мнения: 8 717
Радвам се за теб, Тони! Дано и вашата любов никога не свършва!  Heart Eyes Hug И не - не се бъзикам с теб, по- скоро се опитвам да те предразполагам да твориш!  Grinning  Hug

# 119
  • Мнения: 1 863


да се погледнем
и нека тихо се притаим в тишината
като две птици уморени от полет...
погледни ме
в твоят поглед се губя като в океан...


 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Тони  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт