От септември по TV7- "Великолепният век"

  • 60 594
  • 725
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9 736


ОТ СЕПТЕМВРИ ПО TV7

ВЕЛИКОЛЕПНИЯТ    ВЕК







Любовна история, която предопределя съдбата на една цяла империя.
Направен по действителен случай, "Великолепният век" ще повдигне завесата на изпълнения с тайни и интриги живот в султанския харем по времето на най-величествения период на Османската империя.
Дошла като робиня от най-крайните земи на империята, Роксолана успява да спечели сърцето на султана. Благодарение на блестящия си ум, необикновената сила на волята и привлекателната си външност
от безправна робиня
тя става жена на султан Сюлейман Великолепни — най-могъщият султан в Османската империя.







Последна редакция: пт, 24 авг 2012, 20:54 от Lilims

# 1
  • Мнения: 9 736
Добре дошли в новата тема на "Великолепният век"  bouquet
От септември TV7 започва да излъчва сериалът ,който ще покори сърцата ви
с приказната история на една любов Hug


# 2
  • Мнения: 17
Да се запиша. Смятам да следя сериала.  Hug

# 3
  • Мнения: 896
Не бих го гледала, ако  е с дублаж!Освен това предполагам,че от две серии ще направят 3 и ще се проточи до безкрай!

# 4
# 5
  • Мнения: 5
здравейте. ще гледам и с дублаж. поне в началото. любопитна съм.

# 6
  • София
  • Мнения: 4 349
И аз ще го гледам. Много голяма реклама му направиха

# 7
  • София
  • Мнения: 221
Тв 7 , уж бяха модерната градска телевизия.

# 8
  • Мнения: 683
Лили, благодаря ти за темата  newsm51  love001 smile3501
ТВ7 доказаха, че са най-далновидната и напредничава телевизия.

# 9
  • София
  • Мнения: 11 704
Изледала съм всички серии до сега, но това няма да ми попречи да ги повторя.

# 10
  • Мнения: 197
Лили, благодаря ти за темата.

Ще ми бъде интересно как ще се справят с превода и гласовете. Ще го гледат и други около мен дето ги помързява да четат субове и ще е интересно да чуя и тяхното мнение.

# 11
# 12
  • Мнения: 0
Страшно много се надявам да направят добър дублаж - и като превод, и като актьорски гласове.., както и да не накъсат много сериите.. Praynig  Това е първият такъв сериал за телевизията, дано се справят..От любопитство и аз ще погледам, да..Simple Smile

# 13
  • Мнения: 82
Страшно много се надявам да направят добър дублаж - и като превод, и като актьорски гласове.., както и да не накъсат много сериите.. Praynig  Това е първият такъв сериал за телевизията, дано се справят..От любопитство и аз ще погледам, да..Simple Smile
С дублажа като че ли се свиква, но накъсването наистина е много неприятно. Толкова ли е трудно да отделят по 2 часа три пъти в седмицата???
 Лили, благодаря за темата! newsm51 Успех! newsm10

# 14
  • Мнения: 9 736
Пенда  Hug благодаря за промо клипа Peace


Приятен уикенд на всички Grinning


Общи условия

Активация на акаунт