Lady Popular 8

  • 82 947
  • 747
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 24
Е как няма да се похваля, аз направо банкет ще вдигна Joy

Аз банкет ще вдигна като си хвана това гадже на 10 ниво  Joy
От 4 дена вися уж с 50 процента шанс но нищо  Cry А съм в спад с 94 долара а работата не дава много пък и боксониерата  Laughing Вече и мен ме е страх от туй 86 ниво сега съм с 15, 239 точки Grinning

Поздрави, Лейди Duffy  Heart Eyes

P.P. Гръмнете ме. ОТНОВО ЗАБРАВИХ че не съм от най-логичните и загубих 30 долара от свържи точките с 57 на 75 -_- Ако от някъде долетят 1000 долара или 500 ще разпратя 5000 дуела на всички Grinning

Последна редакция: пт, 25 юли 2014, 08:28 от Петя Попова

# 571
  • Мнения: 8
Гадже можеш да си хванеш или да зарежеш на максимално 14ия опит. Така че не губи надежда. А и ти е рано за 86 ниво, още колко много пъти ще си търсиш и зарязваш гадже, дуели и минаване на курсове имаш... Grinning

# 572
  • Мнения: 24
Гадже можеш да си хванеш или да зарежеш на максимално 14ия опит. Така че не губи надежда. А и ти е рано за 86 ниво, още колко много пъти ще си търсиш и зарязваш гадже, дуели и минаване на курсове имаш... Grinning
аз знам за 2 седмици нооо... ще е трудно Grinning А и не знам как ще мина проклетите 12 и 13 дето на 12 ти иска костюма на касандра а на 13 толкова пари колкото ти струва касандрата Grinning

# 573
  • Мнения: 307
Е как няма да се похваля, аз направо банкет ще вдигна Joy

Аз банкет ще вдигна като си хвана това гадже на 10 ниво  Joy
От 4 дена вися уж с 50 процента шанс но нищо  Cry А съм в спад с 94 долара а работата не дава много пък и боксониерата  Laughing Вече и мен ме е страх от туй 86 ниво сега съм с 15, 239 точки Grinning

Поздрави, Лейди Duffy  Heart Eyes

P.P. Гръмнете ме. ОТНОВО ЗАБРАВИХ че не съм от най-логичните и загубих 30 долара от свържи точките с 57 на 75 -_- Ако от някъде долетят 1000 долара или 500 ще разпратя 5000 дуела на всички Grinning
Ако ти трябват 1000 долара ,мога да ти помогна Grinning

# 574
  • Мнения: 24
Е как няма да се похваля, аз направо банкет ще вдигна Joy

Аз банкет ще вдигна като си хвана това гадже на 10 ниво  Joy
От 4 дена вися уж с 50 процента шанс но нищо  Cry А съм в спад с 94 долара а работата не дава много пък и боксониерата  Laughing Вече и мен ме е страх от туй 86 ниво сега съм с 15, 239 точки Grinning

Поздрави, Лейди Duffy  Heart Eyes

P.P. Гръмнете ме. ОТНОВО ЗАБРАВИХ че не съм от най-логичните и загубих 30 долара от свържи точките с 57 на 75 -_- Ако от някъде долетят 1000 долара или 500 ще разпратя 5000 дуела на всички Grinning
Ако ти трябват 1000 долара ,мога да ти помогна Grinning
Ако пак закъсам ще моля но засега Няма ме ми помогна  Heart Eyes   bouquet  Hug
Сега правя конкурс (време беше) ако искате вижте в коментарите лейдито ми е Duffy

# 575
  • Мнения: 24
Дано да остана будна до пулонощ че да опитам да си хвана гадже  Crazy

# 576
  • Мнения: 24
Уважаеми дами,
с радост Ви съобщавам
че си хванах гадже!!!
Най- накрая  Whistling
Банкет ще правим в апартамента ми, дето ми показва, че нямам предмети Grinning
Все едно открих гадже. Йай Grinning

# 577
  • Мнения: 301
Честито! И аз съм без гадже доста време  Mr. Green

# 578
  • Мнения: 24
Честито! И аз съм без гадже доста време  Mr. Green
Вие си имате работа. 70 долара от работа не стига за издръжка Grinning

# 579
  • Мнения: 301
Да, в ниските нива трудно се събират пари. А и аз като започнах играта, дрехите не бяха толкова скъпи   Simple Smile

# 580
  • Мнения: 24
Да, в ниските нива трудно се събират пари. А и аз като започнах играта, дрехите не бяха толкова скъпи   Simple Smile
Онази грозна рокля дето струва 15000 във Fashion Arena струва около 2000 долара дето се взимат от един дуел на модната арена  #Cussing out #Cussing out

# 581
  • Мнения: 2 177
Благодаря на Боряна за дуелите Hug
Аз лично не виждам нищо  по-нормално от това да помогна на някой с дуели.Единствено това,че трябва да отделиш време.Аз имам малко за играта,защото съм с малко дете  Simple SmileКато гледам на другото ниво пак има ooooh! #Crazy ShockedМай пак ще търся помощ от тук.Ако някой се нуждае от нещо с което мога да бъда полезна бих се отзовала с удоволствие.
Няма за какво да ми благодариш. Ако пак имаш нужда от помощ ми пиши.

# 582
  • Мнения: 54
Някой може ли да ми даде линк за новата версия(темата) не я намирам нещо..
Извинете за спама  Hug

# 583
  • Мнения: 2 177
Някой може ли да ми даде линк за новата версия(темата) не я намирам нещо..
Извинете за спама  Hug
Ето, заповядай:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=775639.0;topicrefid=19

Няма проблем за спама.

# 584
  • Мнения: 24
Засега не помагам с дуели лейдито ми е във ваканция докато не се прибера у дома че тука нета е ми изчезва през половин час и не мога да ги играя всичките  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт