Ох, тези нови телефони!

  • 1 082 447
  • 11 718
  •   1
Отговори
# 3 825
  • Пловдив
  • Мнения: 40 695
Абе, Мистик, ти си по- голям карък и от мен  Mr. Green
Какъв модел е твоя и колко е стар?
Crazy Grinning
самсунг галакси GT-S5830 i
купен е мин. година,юни месец.

# 3 826
  • София, България
  • Мнения: 3 577
Извади батерията за 10-20 секунди.

# 3 827
  • Пловдив
  • Мнения: 40 695
Това и правя...щото като я сложа само си рестартира и не мага да го спра Mr. Green Пробвам,ама нъцки...Стои си извадена.

# 3 828
  • София, България
  • Мнения: 3 577
Това и правя...щото като я сложа само си рестартира и не мага да го спра Mr. Green Пробвам,ама нъцки...Стои си извадена.

Ако ти се занимава да пробваш да върнеш фабричните настройки и всичките неща са ти на карта-памет (извади я):

Скрит текст:
1.Изключи телефона като извадиш батерията.
2. Постави пак батерията.
3. Не включвай телефона. Задръж заедно Home бутона в средата + Бутона за включване на телефона
4. Изчакай малко. Ще влезнеш в Recover Menu-то.
5. С бутоните за звук се придвижи до Wipe data/ Factory reset.
6. Натисни бутона за включване на телефона.
7 Потвърди пак със същия бутон.
Фабричните настройки се върщат и телефона би трябвало да се включи.

Гарантирам ти едно. Ако занесеш телефона си на ремонт, то те преди всичко ще направят същото като върнат фабричните настройки.

# 3 829
  • Мнения: 2 487
Имате ли някакви впечатления за Sony Xperia 3 и Sony Xperia3 Compact?

# 3 830
  • Мнения: 5 606
Също така остави телефона на известно време да зарежда преди да опиташ да я включиш. Случвало ми се е да падне батерията до степен да изключи телефона и после да го сложа на зарядно и въпреки това да не успея да го включа. Като се остави да се зареди известно време, се включва.

# 3 831
  • Пловдив
  • Мнения: 40 695
Това и правя...щото като я сложа само си рестартира и не мага да го спра Mr. Green Пробвам,ама нъцки...Стои си извадена.

Ако ти се занимава да пробваш да върнеш фабричните настройки и всичките неща са ти на карта-памет (извади я):

Скрит текст:
1.Изключи телефона като извадиш батерията.
2. Постави пак батерията.
3. Не включвай телефона. Задръж заедно Home бутона в средата + Бутона за включване на телефона
4. Изчакай малко. Ще влезнеш в Recover Menu-то.
5. С бутоните за звук се придвижи до Wipe data/ Factory reset.
6. Натисни бутона за включване на телефона.
7 Потвърди пак със същия бутон.
Фабричните настройки се върщат и телефона би трябвало да се включи.

Гарантирам ти едно. Ако занесеш телефона си на ремонт, то те преди всичко ще направят същото като върнат фабричните настройки.
А има ли опасност да се изтрие нещо?

# 3 832
  • Перник
  • Мнения: 4 863
Това и правя...щото като я сложа само си рестартира и не мага да го спра Mr. Green Пробвам,ама нъцки...Стои си извадена.

Ако ти се занимава да пробваш да върнеш фабричните настройки и всичките неща са ти на карта-памет (извади я):

Скрит текст:
1.Изключи телефона като извадиш батерията.
2. Постави пак батерията.
3. Не включвай телефона. Задръж заедно Home бутона в средата + Бутона за включване на телефона
4. Изчакай малко. Ще влезнеш в Recover Menu-то.
5. С бутоните за звук се придвижи до Wipe data/ Factory reset.
6. Натисни бутона за включване на телефона.
7 Потвърди пак със същия бутон.
Фабричните настройки се върщат и телефона би трябвало да се включи.

Гарантирам ти едно. Ако занесеш телефона си на ремонт, то те преди всичко ще направят същото като върнат фабричните настройки.
А има ли опасност да се изтрие нещо?

Ще се изтрие всичко, което е в паметта на телефона - снимки, контакти, приложения...

# 3 833
  • Пловдив
  • Мнения: 40 695
Щото скоро ММ я прави тая гимнастика,но от менюто на телефона и прехвърлих си само тел.номера.Дали снимките ги качва деректно в картата памет?

# 3 834
  • София, България
  • Мнения: 3 577
Ако си прехвърлила само телефонните номер без снимки и мелодии и после като си сложила картата са се появили, значи се запазват в картата. За това и трябва да я извадиш от телефона преди операцията. Иначе телефонните номера от телефона ще ти изчезнат. Тези в Сим картата ще се запазят.

# 3 835
  • Пловдив
  • Мнения: 40 695
 Hug  bouquet Довечера ще го "оперирам"...в домашни условия Mr. Green

# 3 836
  • Мнения: 5 051
Алетеа, мъжът ми е със Z3 Compact. Телефонът е много бърз, приятен за ползване, батерията държи до 3 дни, при неговата употреба 2. Камерата прави хубави снимки.

Аз съм се заканила на Z3. Покрай Коледа мисля да си го взема заедно с абонаментен план, че подозирам, че тогава ще има интересни промоции с повече мегабайти Simple Smile

# 3 837
  • Мнения: 2
Според мен Z3 Compact е по-добър вариант от Z3,но иначе и двата си имат плюсовете и минусите Simple Smile

# 3 838
  • Пловдив
  • Мнения: 40 695
Пробвахме всичко,което можахме за моята таратайка,ама нъцки  Tired Довечера ще го нося,но...в м-на откъдето е купен ли трябва или може във всички Германос Rolling Eyes

# 3 839
  • Мнения: 5 051
Според мен Z3 Compact е по-добър вариант от Z3,но иначе и двата си имат плюсовете и минусите Simple Smile

Защо?

Общи условия

Активация на акаунт