Крайностите

  • 5 008
  • 71
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 127
На вас ви се струват невероятни такива истории, но моята майка е точно от типа родителки, които дават на детето си телешки салам. Когато стана въпрос да гледа детето тя каза, че нямало проблем, щяла да го сложи в колата и цял ден да си го вози по учреждения Shocked Добре, че мен ме е гледала баба ми, която си ме е хранила по учебник. Докато оставя ли на майка ми бебока не се знае дали няма да му завре биберона в дупето, защото не знае къде се слага. Twisted Evil Тя още от сега ме счита за ненормална, защото непрекъснато чета и се интересувам от всякакви бебешки неща. Така че каквото и да прочета няма да ме учуди.

# 61
  • Мнения: 4 212
..нали знаете старата бьлгарска приказка..."папкай Марин4о,плюскай 4ерньо.."и Марин4о пораснал кекав,а 4ерньо канара....   Hamburger

мойта щерка е гледана по вси4ки медицински правила.
изваряване,лосиони,масажи,кьпане,захранване....абе перфектни.
дойде време в 3 месец за захранване.Льжи4ка картофено пюре,после по две,после морков.....

В 4 месец,след усилено отказване на каквато и да е храна и готвех по 5 яденета за избор Imp  ,майка ми беше сварила агнешко курбан.досещате се Wink  с такова мляскане поемаше 4орбата от курбана.....да не говорим сьрцевината на пьржените картофи,как ги сму4еше с апетит...варени категори4но отказваше.

педиатьрката ,като дойде в кьщи,стоя опулена известно време и каза.."щом яде,давай те му на детето.НО ОТ МЕН НИЩО НЕ СТЕ 4УЛИ Rolling Eyes "...

...и до ден днешен си е курбанджийка мойта щерка.... eat

# 62
# 63
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 479
Цитат на: Liorena
Цитат на: Vesito
Познавам една жена, чието бебче се роди на 7 март тази година и тя вече му дава близалка, кюфтета Cry  Cry пие от бутилката сок БББ и въобще си хапва каквото и възрастните Embarassed Не вярвах докато не видях с очите си и когато попитах как така Embarassed  тя ми обясни, че каквото му е писано ще му се случи независимо от нейните действия. И според нея аз съм вманиачена, защото си захранвам детето според установените правила Sunglasses И как така преди кърмачетата са оцелявали като са им давали попара с вино Neutral Face



ти се бъзикаш, нали?


Ааа, сигурно не се бъзика, защото за попара с вино имам нагледен пример в къщи-моят горкичък любим мъж страда от ненормална майка и е хранен с попара с вино, както тя гордо разказва Shocked Ама няма видими щети Wink Може би, ако не бяха умъртвявали насила мозъчните му клетчици, сега щях да си имам у дома един нов Айнщайн, ама не било писано Laughing

# 64
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Ей сега като прочетох това за виното се присетих още нещо за майката със салама (абе зная си че бая ме беше впечатлила, ама съм изключила повечето неща). Та чували ли сте, за мастиката като лекарство когато никнат зъбки? Аз лично от майката го чух за втори път. Много помагало - аз не смея да му сложа алкохол в устата, колкото и да е малко, ма дали помага наистина? А иначе тя ми каза да не съм се притеснявала за алкохола, че нейното вече пиело биричка, не знам дали го каза на майтап, май не...

# 65
  • Мнения: 6 315
Аз съм твърдо ЗА златната среда.

# 66
  • Мнения: 6 315
Цитат на: PetiaK
Ей сега като прочетох това за виното се присетих още нещо за майката със салама (абе зная си че бая ме беше впечатлила, ама съм изключила повечето неща). Та чували ли сте, за мастиката като лекарство когато никнат зъбки? Аз лично от майката го чух за втори път. Много помагало - аз не смея да му сложа алкохол в устата, колкото и да е малко, ма дали помага наистина? А иначе тя ми каза да не съм се притеснявала за алкохола, че нейното вече пиело биричка, не знам дали го каза на майтап, май не...


Тя току виж му сипе и една ракийца! Не знам какъв черен дроб ще има това детенце....А мастичката как няма да му помогне за зъбките - два облака и детенце ще е забравило и за зъби и за всичко!

# 67
Бебчо се беше запекъл мисля, че нямаше още 2м. или тоцно ги беше навършил. Свекито нарежда:"Дай му доматен сок, ама сложи повечко сол" Shocked  Shocked  Shocked Май оставаше само водка да му капна  superuu

# 68
  • Мнения: 3 562
Цитат на: sunny_zt
Лошото е, че всяка майка си мисли, че си гледа детето най-правилно. И естествено тези, които са малко по-оперени дават акъли и се карат на другите, "по-неопитните" какво да правят и какво не.
Ако искаш съвет от десет майки, е възможно да получиш десет различни отговора, всяка ще ти каже "как е било с нейното дете".
И аз се чудя на много майки, ама всеки си избира сам какво да прави, и никой не може да го съди!



  202uu   202uu   202uu   202uu   202uu   202uu   202uu   202uu   202uu   202uu

# 69
  • Мнения: 1 734
Цитат на: Margarita
Цитат на: PetiaK
Ей сега като прочетох това за виното се присетих още нещо за майката със салама (абе зная си че бая ме беше впечатлила, ама съм изключила повечето неща). Та чували ли сте, за мастиката като лекарство когато никнат зъбки? Аз лично от майката го чух за втори път. Много помагало - аз не смея да му сложа алкохол в устата, колкото и да е малко, ма дали помага наистина? А иначе тя ми каза да не съм се притеснявала за алкохола, че нейното вече пиело биричка, не знам дали го каза на майтап, май не...


Тя току виж му сипе и една ракийца! Не знам какъв черен дроб ще има това детенце....А мастичката как няма да му помогне за зъбките - два облака и детенце ще е забравило и за зъби и за всичко!


Не е възможно!! Не може да съществуват такива хора! Каква мастика бе хора, тук става въпрос за бебе нали?! Или аз нещо съм се объркала. Че то милото алкохолно отравяне ще получи. Ама не се бъзикайте с тези неща, то си е мнооооого сериозно #Puppy dog

# 70
  • Мнения: 6 206
Е, хайде, де! Не се вчепетлявайте толкова. Че аз познавам много интелигентни хора, младо семейство, и те също ме посъветваха за мастичката за зъбките. Казват: "Като се събуди в 3-4 през нощта, слагаш си малко мастичка на пръста и мажеш венците, ще спи като къпан до сутринта!" Shocked
Те хората по същия начин моряха и коликите.
Ох, колко още мога да разказвам, ама няма, защото ще ме обвинят, че съм клюкарка /аз съм си, не се обиждам/ и ще се дразнят, че коментирам хора, които ги няма.

# 71
  • Мнения: 1 517
Почти всички, които познавам и аз, на 5 месеца вече дават Зрънчо и солети, спират да кърмят, защото им писва и ги хранят с кисело мляко. Майка ми ми даваше "пример" с едно внуче на нейна колежка на около 10 месеца как хващало с ръка салама и го ръфало! Демек виждаш ли другите деца какво могат да ядат, а ти още само мляко даваш...
Но я има и другата крайност - познавам една жена, която въобще не иска да дава месо на детето си, също кисело мляко и яйца, купени от магазина. Купува си мляко и яйца от село. Това добре, но не му дава въобще Вигантол и най-странното - не дава да му слагат ваксини!  Shocked Разчита само на кърмата като на предпазно средство срещу болести...  Neutral Face

Общи условия

Активация на акаунт