Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Деца от 1 до 6 г.
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Sofia

Много искам да го заведа на куклен таетър моя син, но не знам дали още не е малък ( 1 година и 2 месеца). Вие как мислите?
Цитирай

София

малък ми се чини:) ама зависи. водихме щерка ми на Маугли и тя в началото много се стресира:) ма ти го заведи - ако не му понесе кво ти пречи да си тръгнеш?
Цитирай

в обятията на ЛС

Ооо, малък е.
Представлението е 30-40 минути. Има голяма вероятност детето да се изнерви.
Аз заведох Дарина  на 2,5 години, но първите два пъти си тръгнахме посредата.
Може да отидете до кукления театър, но не за представлението, а да разгледате "изложбата". На повечето места в предверието или в друга зала са изложени кукли, рисунки, костюми.
Ако пък решиш да опиташ, първо се поинтересувай какво е представлението и за каква възраст е подходящо /в неделя я водих на "Принцесата и граховото зърно", но определено е за деца на 6-8 години/.
Успех
Цитирай

Sofia

Цитат на: dari
Ооо, малък е.
Представлението е 30-40 минути. Има голяма вероятност детето да се изнерви.
Аз заведох Дарина  на 2,5 години, но първите два пъти си тръгнахме посредата.
Може да отидете до кукления театър, но не за представлението, а да разгледате "изложбата". На повечето места в предверието или в друга зала са изложени кукли, рисунки, костюми.
Ако пък решиш да опиташ, първо се поинтересувай какво е представлението и за каква възраст е подходящо /в неделя я водих на "Принцесата и граховото зърно", но определено е за деца на 6-8 години/.
Успех

"Принцесата и граховото зърно" е страхотна приказка. Много я обичам
Цитирай

БГ - София

Здравей,
Когато започне да се заглежда по детски филмчета за повече от 10 минути и може да изчака края  Very Happy  на приказката, която му четеш тогава ми се струва, че е време и за куклен театър  Very Happy .
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.