Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
255-269 от 738 отговора
И аз ходих да почета в антитемата.

Привет на петте зрителки  35

Не знам само защо си губят времето да го коментират, но шарен свят.

Фенче, хубаво е, че пишеш и при нас, но не можах да добре да разбера поста ти. По твоята логика трябва да гледаме само ВВ защото няма друг филм достигнал почти 50% и задържал този рейтинг две години.  Не се чувствай длъжна да ми отговоряш.

Незнам за Вас, но аз очаквах, че сускунларите ще направят по-висок рейтинг при първия епизод от новия сезон. Рейтинга смятам, че ни е добър и не се притеснявам.

Продължавам с превода и вижте на какво попаднах в разговор между Кенан и майка му. Думите са на Кенан:

"Достатъчно. Ти ми провали живота. Всичко е заради теб. Ти уби човек, а аз влязох в затвора заради теб. Веднъж помисли за мен, не за себе си."

Цитирай

Привет Гави Hug
Ма само пет ли сме  newsm78  Shocked Shockedаз се чудя тия в торен тракерите дето го свалят този филм обаче не пишат в  бг мама какви са   35 35 35

Кенан стреля по мъжа  , поне това видяхме , но дали го уби  #CrazyОръжие  може и да е имало  от другата страна   ooooh! е интересно  Mr. Green
Цитирай

Добър вечер  Hug

Гави Hug привет и от мен една от  многото гледащи "Лош път"  Laughing Laughing Laughing

Паси Love темата ни няма да е същата ,ако не пишиш  при нас -Толкова еднакво мислим ,че...
Абе карай да върви....керванът си върви......и...т.н. 35 35 35 35
Цитирай

Цитирай

Здравейте моми4ета,

Hug

Аз сам от тези дето само ви 4етат. Но днес не се стърпях и слязох от балкона.
Изобщо не знам за какъв рейтинг говори Фен.  newsm78 Рейтинга на филма е по4ти равен с този на Suskular. Миналата година Долината на вълците имаше по-висок рейтинг, а сега дори е трети. А да не говориме, 4е рейтинга на Пленителката беше цял втори сезон такъв и едва го избутаха заради арабите, но според пишещтите в другата тема ПС бил "хит". #Crazy.. Направо нямам думи за тази заблуда. Напълно подкрепям хърватските моми4ета за постовете им, а също и Белисима.  bouquet
Извинявам се, 4е първия ми пост в темата е толкова остър и може да бъде с4итан и  за негативен, но ... емоции които не можах да сдържа. Embarassed
На вас които превеждате мога само да благодаря за преводите и за удоволствието, което ни доставяте с тях  bouquet
Цитирай

NinaR
Аз лично ти благодаря , че слезе от балкона и писа  как   ти усещаш нещата .
Постът ти не е негативен - точен е  newsm10

Приятна вечер и пак заповядай Hug
Цитирай

Рейтинга си е повече от добър .Аз не помня някой да е излизал с декларации  от екипа ,че гони първо място.  LaughingWhistling А и за мен си е на първо , и изобщо ме касае дотолкова ,че да си гледам сериала, защото какви ли не безумни хватки и спирания на продукции видяхме.
Колкото до ПС  Laughingхит беше до някъде  ама сезон едно , така смятам , после   Mr. Green трагедия , сценарии , режисура , ама гола вода.То и за това го купиха само арабите.Сериали давани по това време се продадоха къде ли не. Ако има хора , които  живеят  в заблуда си е техен проблем , обаче фактите са такива За съжаление и Джансел си го отнесе . Ама това е .Риск  ooooh!
Цитирай

Ма само пет ли сме  newsm78  Shocked Shocked

Пет, ама качествени. Wink
Цитирай

Рейтинга си е повече от добър .Аз не помня някой да е излизал с декларации  от екипа ,че гони първо място.  LaughingWhistling А и за мен си е на първо , и изобщо ме касае дотолкова ,че да си гледам сериала, защото какви ли не безумни хватки и спирания на продукции видяхме.
Колкото до ПС  Laughingхит беше до някъде  ама сезон едно , така смятам , после   Mr. Green трагедия , сценарии , режисура , ама гола вода.То и за това го купиха само арабите.Сериали давани по това време се продадоха къде ли не. Ако има хора , които  живеят  в заблуда си е техен проблем , обаче фактите са такива За съжаление и Джансел си го отнесе . Ама това е .Риск  ooooh!
35 35
А с какво си го отнесе, че май съм изтървала това "отнасяне"? Smile
Също бих искала да попитам NinaR кое точно подкрепя в изказванията на
хърватските момичета?
--------------------------------
За Лош път днес достатъчно се обяснявах, та не смятам да се повтарям.
Факт е обаче, че рейтинга на 5 епизод е по-слаб от този на предните 4 епизода.
/ Срещнах пост, че дори и Снежка го е забелязала - някъде назад в темата. / Smile
Цитирай

Снеже Hug Hug Hug

Нещо много мъчно ми стана за Кенан  ,след прочетеното от превода на Гави

"Достатъчно. Ти ми провали живота. Всичко е заради теб. Ти уби човек, а аз влязох в затвора заради теб. Веднъж помисли за мен, не за себе си."

Каква майка е това бе момичета  Shocked Shocked ShockedДа лежи детето ти в затвор заради теб.Ужас!

Това и го каза може би когато си наливаше питие след злополучната премиера , а малко след това се чу е изстрела . Горкият Кенан , а ние го искаме весел , усмихнат .

Цитирай

Лека нощ  Hug
Цитирай

Шатци, любимата ми сцена.  Love Благодаря. bouquet

Себи, Hug

Който не ни харесва (нас или Лп) ще му пратим Батко. 35 35 35

Лека нощ и от мен. Hug
Цитирай

Снеже Hug Hug Hug

Нещо много мъчно ми стана за Кенан  ,след прочетеното от превода на Гави

Каква майка е това бе момичета  Shocked Shocked ShockedДа лежи детето ти в затвор заради теб.Ужас!

Това и го каза може би когато си наливаше питие след злополучната премиера , а малко след това се чу е изстрела . Горкият Кенан , а ние го искаме весел , усмихнат .

Себи, казва й го в епизод 3 след като се скараха той и Леман, а тя дойде да присъства на кавгата. Леман му удари шамар, и тогава е това:

- Какъв човек си ти? Тя си позволи пак да ти вдигне ръка.
К: Стига, майко! Не ми говори!
- Как смееш да ми говориш така? Аз съм ти майка.
К: Достатъчно. Ти ми провали живота. Всичко е заради теб. Ти уби човек, а аз влязох в затвора заради теб. Веднъж помисли за мен, не за себе си, за мен.
Цитирай

здравейте,

тези дни имам гости и чак сега влизам. Ще ви изчета, ще изгледам епизода и чак тогава ще коментирам  Hug
Цитирай

Я,  ще се окажем повече от 5.  Laughing Laughing Laughing

При всички положения сме повече от пет. Просто момичетата не пишат.
На кавги, сплетни и т.н. не всеки издържа. Затова си гледат сериалът, чакат за следващата серия, търпеливо и без подмятания.

Факт е, че в Дата-бг и Мастерс - всяка една от сериите е смъквана повече от 300 пъти.

300 е по-голямо от 5.

И аз от доста време не пиша.

Останете си със здраве момичета.

Цитирай

255-269 от 738 отговора