Нарекох те Фериха - пътят на Емир ~ 158 ~ Какъв ще е пътят... решаваш ТИ!

  • 65 039
  • 735
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 8 404
И аз не можах да я позная Санемката.

Наде,на мен това русолявото ми прилича на младежа,който го спрягат за някакъв на Джансу  Peace
Той е нали викат че ще е мъжа на Джансу  Peace Peace Peace
Ама Джансу и мъж ли ще има... Joy hahaha

М`чи кЪк, и тя душа носи. Mr. Green


Оф, и тея ще ме уморят, като К/Г с фрагманите.  hahaha hahaha hahaha Направо го докарват на "Lost" Joy Joy Joy
Абсолютно не си пият хаповете  ooooh! ooooh!

Дидсън, за въдворяване по съдебен ред са. Joy Joy Joy

# 331
  • Мнения: 12 719
И аз не можах да я позная Санемката.

Наде,на мен това русолявото ми прилича на младежа,който го спрягат за някакъв на Джансу  Peace
Той е нали викат че ще е мъжа на Джансу  Peace Peace Peace
Ама Джансу и мъж ли ще има... Joy hahaha

М`чи кЪк, и тя душа носи. Mr. Green


Оф, и тея ще ме уморят, като К/Г с фрагманите.  hahaha hahaha hahaha Направо го докарват на "Lost" Joy Joy Joy
Абсолютно не си пият хаповете  ooooh! ooooh!

Дидсън, за въдворяване по съдебен ред са. Joy Joy Joy
Е щом диаманта в калта е станал убиица.
Незнам Емир какъв ще е , но направо изперкаха  ooooh! ooooh! ooooh!

# 332
  • Toronto
  • Мнения: 683
Превод на подсказката от фейса... англ. не е много точен, затова на места предполагам какво са искали да кажат:

3 месеца след смъртта на Фериха, Емир е станал изцяло различен човек. Емир се е изолирал да бъде сам и далеч от очите на всички. След смъртта на Фериха не му е останало нищо за губене, така че той се е превърнал в един самотник. В тази жестока самотна сутрин за емир. Ръза и Мехмет са изгубили дъщеря и жена (сигурно сестра би трябвало да е) и се връщат от село със Зулал и новият им живот в Истанбул. Истанбул е е единственото ново нущо за Зулал. Но също и любопитството да слуша Емир също. В същото време безразсъдната полицайка смело се опитва да помогне на Емир някак. Нейнит пътища се пресичат с тези на Емир и ще донеса в живота му стари вражди. Нжвият живот на ебир ще бъде изцяло за болката, старите приятелства и старите вражди, които с нова сила ще се излеят върху него.

# 333
  • Мнения: 12 719

Последна редакция: ср, 05 сеп 2012, 19:18 от Дидзzз

# 334
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098

Дамла Дебре-Дадъ
Това ще е 3-тото момиче Simple Smile сигурно


И трето момиче ще има... #Crazy и то ли ще се влюбва в Емир... Rolling Eyes тези ще уморят момчето... ooooh! ooooh! ooooh!

 tuparowa, Hug благодаря за превода!  bouquet

# 335
  • Мнения: 0
Тупарова  bouquet  bouquet  bouquet

# 336
  • Мнения: 12 719

Дамла Дебре-Дадъ
Това ще е 3-тото момиче Simple Smile сигурно


И трето момиче ще има... #Crazy и то ли ще се влюбва в Емир... Rolling Eyes тези ще уморят момчето... ooooh! ooooh! ooooh!

 tuparowa, Hug благодаря за превода!  bouquet
Поне ще умре обичано  Joy Joy Joy Joy Joy

# 337
  • Toronto
  • Мнения: 683
Момичета  Hug Hug Hug
Няма нужда да ми благодарите, всеки прави каквото може за нашия любим филм!
Аз също съм много благодарна на тези, които превеждат от турски, защото от англ. все нещо може да закачи човек, все някой ще се намери да попреведе, на турският ми е чок, ама чок зор! Mr. Green
И не само на преводачките, на всички, които споделят новина, снимка, мнение... темата е прекрасна, отношенията и духа също, затова благодаря, че ме приехте сред вас!

# 338
# 339
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098

Дамла Дебре-Дадъ
Това ще е 3-тото момиче Simple Smile сигурно


И трето момиче ще има... #Crazy и то ли ще се влюбва в Емир... Rolling Eyes тези ще уморят момчето... ooooh! ooooh! ooooh!

 tuparowa, Hug благодаря за превода!  bouquet
Поне ще умре обичано  Joy Joy Joy Joy Joy

Ами, по тази логика да бяха кръстили сериала "Харемът на Емир", та поне да е оправдано включването на толкова много нови момичета ... Joy Joy Joy

# 340
  • Toronto
  • Мнения: 683
Имам подозрения каква е интимната мисъл на екипа за вкарването на всичките тези момичета.
Понеже Чаатай трябва да ги води всичките до магазина, те са преценили, че това ще му попречи да яде баници, баклави и тутманици, донесени от фенки и същевременно честото ходене  до магазина също е физическо натоварване, та Чаги ще отслабне и ще изглежда още по-съсипан от смъртта на Фери, т.е. погрижили са се за визията на героя!

# 341
  • Мнения: 21 201
Имам подозрения каква е интимната мисъл на екипа за вкарването на всичките тези момичета.
Понеже Чаатай трябва да ги води всичките до магазина, те са преценили, че това ще му попречи да яде баници, баклави и тутманици, донесени от фенки и същевременно честото ходене  до магазина също е физическо натоварване, та Чаги ще отслабне и ще изглежда още по-съсипан от смъртта на Фери, т.е. погрижили са се за визията на героя!
Ха, ха, разсмя ме.
Тупарова, благодаря за инфото. Последните две изречения  ме натъжиха.....Новият живот на Емир, ще бъде изцяло за болката, старите приятелства и старите вражди, които с нова сила, ще се излеят върху него. Всичко, ще се стовари върху Емир с голяма сила.
Не му стига болката от загубата на любимата му, ми и старите вражди отново, ще пламнат. ooooh!
Не видях името на Мелих в списъка с лицата, а Мехмет щял да се върне от село и да доведе момичето, което им е роднина. Cry

Последна редакция: ср, 05 сеп 2012, 19:49 от Neidjal

# 342
  • Мнения: 21 201
Звезде, Hug да, днес би трябвало да има озет, поне досега така беше, но уви, засега няма. Някой път и в Четвъртък сутринта пускаха озетите.

Последна редакция: ср, 05 сеп 2012, 19:51 от Neidjal

# 343
  • Мнения: 3
Честно да ви кажа, всички други, но не и млечната сестра. Някак си ще ми дойде прекалено изтъркано да се влюби във роднина на Фериха. Не изтъркано, гавра направо.  Crossing Arms

# 344
  • Мнения: 21 201
Flo-wer, като, че ли и аз не искам да се забърква точно с роднината им, ако въобще има отношение с някое момиче.
От сета.

Общи условия

Активация на акаунт