Имам един малко неудобен въпрос

  • 3 237
  • 86
  •   1
Отговори
  • Мнения: 434
Имам следния въпрос на който могат да ми отговорят май само рждали мами!
Преди раждането кой ви направи интимната прическа? Дали го прави сестрата или сам трябва да си я направи човек въпреки че не разбирам как може да си я направи човек с голям корм който не може да глътне? Shocked

# 1
  • Мнения: 5 393
Здравей!По принцип с тази работа се нагърбва бъдещия татко!Не ти препоръчвам да оставяш на сестрите в болницата,защото много често те са несръчни,груби и припряни-вършат работата набързо,със студена вода Close Shocked
Успех HugЛеко и безпроблемно раждане Praynig

# 2
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 167
Първият път ми я направи сестрата в приемното, заедно с другите дейности преди раждането, а втория път сама си я правих с помошта на огледалото Blush

# 3
  • Мнения: 9 899
акушерката, която ме прие. Нямам оплаквания.
Някои ходят на кола маска.

# 4
  • Мнения: 7 186
Сама си го направих с огледало, но аз се поддържах до края на бременността. Изобщо не ми е представлявало трудност.
И аз те съветвам да се приготвиш предварително. Peace

# 5
  • Мнения: 515
То си зависи и от корема.  Wink
Аз сама си я направих - с огледало, не ми се искаше друг да се занимава с това.

# 6
  • Мнения: 3 777
Абсолютно сама.
Цяла бременост сама.
Не е трудно, нито невъзможно.

# 7
  • Мнения: 5 183
аз сама
но тук по принцип не го правят преди раждане
нито пък някой ще седне да се замисля за това или да ти прави "при4ески" в болницата ... или клизми ... пази Боже

# 8
  • София
  • Мнения: 1 621
Сама само донякъде, после бъдещия татко се постара. Изключено беше да я направя добре сама. Wink

# 9
  • Мнения: 2 978
До последно ходих на кола маска

# 10
  • Мнения: 3 116
Таткото  Sunglasses

# 11
  • Мнения: 2 271
От 15 годишна го правя,имам опит и без видимост-коремьт ми беше огромен,а през цялата бременност продьлжих в сьщия дух!ако не си свикнала сама се довери на таткото, ако не, си вземи собствена самобрьсначка-в болницата не са за еднократна употреба!!!

# 12
  • Мнения: 721
аз сама
но тук по принцип не го правят преди раждане
нито пък някой ще седне да се замисля за това или да ти прави "при4ески" в болницата ... или клизми ... пази Боже
добре де, след като в чужбина не държат да си с прическа, тогава защо тук е така Shocked
Обяснете ми, ако има чак такава причина...

# 13
  • Мнения: X
Сама си я направих, но аз от мноооого одавна си оставям само тънка черта и не ми е било проблем, коремът ми беше огромен, но аз и със затворени очи мога да си направя тая процедура.

Наистина обаче си я направи ти, защото в болницата с изхабен бръснач и студена вода хич не е гот, повярвай ми - аз имах точно три косъма на едно място и за секунда ми ги махнаха, ако трябваше цялата да ме оправят щях да повърна Sick

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 6 912
Предполагам за по-добра хигиена.Аз по принцип не понасям косъм,камо ли ако трябва да ти правят някаква интервенция.Те германките и с космати крака си ходят,ама...Направи си я в къщи преди да тръгнеш.

Общи условия

Активация на акаунт