Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-739 от 739 отговора

Анкета

Подписахте ли се под Отвореното писмо до БТВ относно начина на излъчване на сериала "Седем часа разлика"?  https://www.facebook.com/photo.php?fbid=426511624074318&set=a.426511617407652.104947.426508780741269&type=3&theater

Да

46 (66%)

Не

17 (24%)

Не ме интересува

6 (8%)

Общ брой гласове: 69

Добре дошли в новата тема  14 !    

ТРЕТИ СЕЗОН  НА

Промо 1

http://vbox7.com/play:9aa55d6ab9

Промо 2 :

http://vbox7.com/play:776cb51ea9

Промо 3 :

http://www.btv.bg/seriali/7chasa/videos/video/35066695-Ochakvayt … chasa_razlika.htm

Едно прекрасно клипче на  Teddy_l4

http://dox.bg/files/dw?a=6e9befaaa6

Страница в FaceBook

Тема 13
Тема 12
Тема 11
Тема 10
« Последна редакция: Ср., 05 Септ. 2012, 11:03 от daniela.qnkova »
Цитирай

Хайде да съм първа!
Благодаря за оформлението и новата темичка! Страхотно е! bouquet
Цитирай

Подготвена с желание , но набързо и между другото,поради липсата на достатъчно свободно време.
Надявам се да ви хареса!
Цитирай

Подготвена с желание , но набързо и между другото,поради липсата на достатъчно свободно време.
Надявам се да ви хареса!
Това е най-важното. Струва ми се, че си уловила наистина ключовите моменти в трейлърите. Ще видим - за щастие, съвсем скоро Smile
Цитирай

Цитат
Цитат на: daniela.qnkova в Ср., 05 Септ. 2012, 00:08
Надявам се да ви хареса!

Благодаря!!! bouquet

Цитат
Нямам търпение да гледам сцената, в която Иванов разпитва Таня, служебно   А тя пък му разказва какво се е случило, служебно  Искрено се надявам да не ни спестят това удоволствие

И аз така, чакам с нетърпение, дано не ни разочароват.
Цитирай

daniela.qnkova, новата тема е ПРЕКРАСНА!

Излишно е да казвам, че колажът "ЛЮБОВ - ВОЙНА" е страхотен. А за хрумването с везните може да ти завидят от всяка рекламна агенция. Laughing
Както и да е, колажът ти е вече е фон на десктопа ми - поне до края на сезона Peace

Peace Любовта трябва да победи!
Силно се надяваме нашите герои да правят любов, а не война! Или ако не всички, то поне някои от тях  Wink (вместо червена точка)
« Последна редакция: Ср., 05 Септ. 2012, 00:45 от simpatikonia »
Цитирай

идвам и аз  bowuu
Признавам си, че нямам много време, за да ви изчета, но определено, когато хвърлям по едно око, ми е доста интересно какво пишете.

Знае ли се вече кога започва сезонът?
Цитирай

Още едно промо за 3 сезон
http://www.btv.bg/seriali/7chasa/videos/video/35066695-Ochakvayt … hasa_razlika.html
Цитирай

Прекрасна тема! Везните са много точни! Както и последната
снимка на Иванов и Стоева. В началото са Милото и Стоева в
екшън сцена, но се завършва с целувката на Таня Стоева и Иванов.
Всъщност отново забелязвам, че Стоева инициира тази целувка.
Много дейна е тази жена! В тандема Милото- Стоева, се усеща
активност и при двамата.
И все пак ми липсва Пол. Wink
Цитирай

Запис и дано наистина на везната да натежи повече любовта Smile
Цитирай

Запис и от мен. Добре, че чета тук коментарите на промотата, че аз и половината неща не ги виждам Sad  На второ и трето гледане и след като вече съм прочела чак забелязвам някои неща.
Цитирай

В новото промо е интересно кой е пребит от полицаите в гората и какво е направил Милото, че целите му ръце са в кръв 
Цитирай

Запис и от мен. Добре, че чета тук коментарите на промотата, че аз и половината неща не ги виждам Sad  На второ и трето гледане и след като вече съм прочела чак забелязвам някои неща.
Определено и аз не бих се оправила в тези промота, ако не ги гледам на стоп кадър и не ги коментираме. От чисто пазарна гледна точка бих казала, че не са много добре направени. Като цяло не ми допада това решение да не включват реплики от филма, а да имат само дикторски глас, което възприеха от известно време и ми се струва, че ще им изяде главите. Не знам, ако не следях толкова активно сериала, дали би ме привлекла бързата смяна на някакви лица само с една реплика "Кой ще спечели войната".

В новото промо е интересно кой е пребит от полицаите в гората и какво е направил Милото, че целите му ръце са в кръв  
Новото промо е много интересно, представя ни нещата в доста по-различна светлина. И аз се чудя кого бият полицаите и не успявам да видя. В един момент ми заприлича на Латиноса, а логически ми се връзва там да е Христов. Дават и татуировката на ръка, която на мен ми се струва, че е на полицай.

А зад Милото се появява една ужасена физиономия, но не успявам да я идентифицирам. Ръцете му са по всяка вероятност изцапани с човешка кръв...

Като че ли обаче и това промо ме навежда на мисълта, че онези писания от преди време са верни - а именно, че срещу Таня ще има нов опит за. покушение. Мисля, че кадърът от предишните промо, в който тя поглежда назад (към Христов), е моментът преди да се случи нещо. В настоящето промо изглежда тотално отчаяна и обезверена в момента на срещата й с Иванов, а е със същите дрехи. Като гледам тази сцена, това съвпада и с идеята, че такъв евентуален опит за покушение ще ги сближи.
Възможно е и състоянието на Таня да се дължи на някакво развитие с Мая. Но определено изглежда като човек, който току-що се е срещнал със смъртта, или поне като човек, който е изгубил желанието си да живее.

Все още не мога да разбера дали секретарката на Пол се подстригва по някое време или са две жени, с които Коцев флиртува.

Учудва ме и финалната сцена на промото, в която Милото и Таня се прегръщат. Досега като че ли бях останала с впечатлението, че войната е между тях двамата.....
« Последна редакция: Ср., 05 Септ. 2012, 23:17 от Lulu25 »
Цитирай

bouquet  за новата тема.
Цитирай

Поздравления за темата...супер е...
Цитирай

bouquet
Цитирай

Записвам се  в очакване на сериала , както и на коментарите ви . Признала съм ви - уникални сте !
Цитирай

Най - новото промо за 3 сезон

http://www.facebook.com/photo.php?v=489019271108614
Цитирай

Най - новото промо за 3 сезон

http://www.facebook.com/photo.php?v=489019271108614

#Crazy
Най накрая да покажат и младежите  Mr. Green
Таня и Иванов  Love
А дават някаква жена в нещо като лудница   Thinking и се затича към някого да го прегърне , прилича ми на Роки ?
Цитирай

http://dox.abv.bg/files/listtree вижте тва промо още не са го пуснали по бтв!!
Цитирай

Здравейте всички!
Благодаря за хубавите отзиви за темата!  Hug Благодаря за новия трейлър!  bouquet

hrisi171 и bgnetko са нашите ловци на трейлъри този сезон!  Hug

m1s73r100, този файл не се отваря/ не съществува.  newsm78
 Само при мен ли е така?Ако някой  го има в друг формат, моля да го пусне Praynig

Докато се наканя да се изкажа за трите трейлъра, пуснали четвърти , който.......направо ми взе ума  #Crazy   И се отказах да пиша за предишните. Но вие сте ги анализирали много подробно и интересно.  Peace
За последния , обаче, ме напират много мисли .....
Таня намира Мая във фургона на Слав. Вероятно между Мая и Таня нещата са много зле. На един от трейлърите се виждаше , че двете яростно се карат. Дали Мая е напуснала апартамента на Таня и живее при Слав? newsm78 И , май, не просто живее там..., а има връзка с него. Мая ми изглежда дрогирана.  Sad  
Сещам се, че в интервю ЛДС  казва, че "героите по някакъв начин  губят децата си". Този процес започна още в края на втори сезон . Сега ,явно, нещата се задълбочават и загрубяват още повече.
Изглежда, че майката на Роки е в психиатрична клиника. Ако жената , която го прегърна, е майка му, то , явно е, че тя го позна.Или , по - вероятно, са й казали, че синът й е дошъл при нея . Сякаш го е чакала.Дали насила са я отделили от Роки? Наистина ли е луда? Каква ли е нейната история..... Thinking
Коя ли е жената в инвалидната количка? Май не е същата, която прегърна Роки.... newsm78 Тази е друга.
Дошъл е реда на Иванов да получи като подарък обувки  Smile.  Вероятно от Милото. Какво ли е посланието на тези подаръци? Къртев  също беше получил обувки...
За момент виждаме подсказка за любов между две жени.  Нина и Алеся или....?
Усетих напрежение в кадрите с Явор, Тео и Оля- нещо неприятно ще има там, според мен.
Хареса ми момента ,в който Иванов се усмихва и веднага след това на Гончев му угасва усмивката.  Иванов ще спечели Троянската война за хубавата Таня Smile. Не , че имам нещо против Гончев - той е чудесен асистент на Таня, но....дотам.
И накарая- кадърът с Таня и Милото. Гледах го и на предходното промо и се опитвам да разгадая какво изразяват лицата им  - болка, отчаяние или спокойствие, че нещо лошо е отминало...Със сигурност , обаче, се долавя силната връзка помежду им. Много трудно ще бъде да се прекъсне тази връзка, колкото и да ни се иска на нас .И със сигурност този момент  ще е финал на една  от силните сцени този сезон.
Толкова много въпроси ....Нямам търпение за началото!   Peace
« Последна редакция: Четв., 06 Септ. 2012, 20:32 от daniela.qnkova »
Цитирай

Новото промо е страхотно, благодаря, че го споделихте Smile

Обещава ни много екшън и най-накрая ни показва и малко повече хора от враждуващите Коцев - Таня-Милото нат преден план Smile Иванов най-накрая е в действие - и с пистолета, и спрямо Таня Smile  Love Доволна съм да видя и Гончев - явно, че ще продължи да има ключово значение образът му, а няма да го захвърлят в ареста.

И особено интересни кадри с младежите! Жената в лудницата изглежда наистина е майката на Роки, не мога да преценя дали е същата в инвалидната количка. Виждаме, че и Оля ще се появи на хоризонта, но от кадъра с нея не мога да извадя заключения. Мая определено претърпява метаморфоза, но като че ли в не много добра светлина.
Опитвам се да разбера дали е със Слав във фургона му , или ... с когото и да е?  newsm78 Видимо обаче губи наивния си детински вид...
Какви са и тези младежи, които Иванов разбутва и защо са така подредени? newsm78 На кадъра в парка, вече съм почти сигурна, че полицаите са хванали Латиноса.

По едно време си мислех, че гробовната физиономия на Таня може да е и от това, че е научила за смъртта на Боян, например, но сега си мисля, че по-скоро има връзка с Мая и с това, че Мая я отхвърля.
Имам предположение, че Роки, сега като има записите на камерата и при настоящето развитие, ще предпочете да не сподели това с баща си, а с Иванов, и по този начин да се обърне срещу баща си, да видим. Възможно е и Милото, и Таня да "губят" децата си на такова ниво - тоест, и двамата да са отхвърлени от тях като родители - и това да провокира тъжната прегръдка.

Най-много обаче ме бърка това, че Таня с тъжната физиономия е със същите дрехи като в сцената, където Христов я преследва, и която присъства в един или друг вариант в трите последни промота. В предпоследното промо, където тя седи в кафенето, Иванов определено се е "затичал" към нея, явно наясно, че нещо лошо се е случило...

При всяко положение, настройвам се за интересен трети сезон Smile Smile Smile
« Последна редакция: Четв., 06 Септ. 2012, 16:44 от Lulu25 »
Цитирай

Аз имах предвид за ето това промо http://vbox7.com/play:39462f7a8f но вече hrisi ме е изпредварила
Цитирай

Lulu25,  Peace съгласна съм с теб,че тази тъжна прегръдка е свързана с изоставянето им от децата. Това е мига на равносметката -какво загубиха, докато печелеха влияние и пари.
Мисля,че младежите , между които  минава Иванов, са лумпени , улични хулигани. Вероятно Иванов е по следите на бандата на татуираните. Беше казано, че той и Роки ще се опитат да разкрият цялата организация и кой стои зад тях. Което пък означава, че Роки ще се доверява на Иванов, разграничавайки се от баща си.

m1s73r100,  Peace

И друго си мисля-някак прекалено ни натрапват любовни моменти между Иван и Таня. Две целувки още в промото  Smile .На фона на липсата на такива във втори сезон, това е просто....доста съмнително, не мислите ли   Rolling Eyes  
« Последна редакция: Четв., 06 Септ. 2012, 20:35 от daniela.qnkova »
Цитирай

Още нещо - кадърът с порязването на ръката - възможно е едната ръка да е на Милото и да е свързана с другия кадър с окървавените ръце на Милото. Не мога обаче да разпознае чие е ужасеното лице.
Цитирай

Аз се опитвам да разбера кого ступват в края на трейлъра. Миро?  newsm78
Цитирай

Според мен - Латиноса. Онзи образ дето висеше в Избата и накрая отнесе Боян по поръчка на Распутин.

Струва ми се, освен това, че Иванов с насочения пистолет е свързан с този кадър - или поне като че ли пак е в парка.
Цитирай

Според мен - Латиноса. Онзи образ дето висеше в Избата и накрая отнесе Боян по поръчка на Распутин.

Струва ми се, освен това, че Иванов с насочения пистолет е свързан с този кадър - или поне като че ли пак е в парка.

И аз мисля, че набиват Миро, а не Латиноса
Цитирай

Мда, логиката е да е Слав ( Миро е умрял все пак, май това не се поставя под съмнение), въпреки че аз не знам защо не успявам да го видя като Слав.
Иначе нещата като че ли ми се връзват в посока - Мая е отвлечена/дрогирана/по собствено желание във фургона; има връзка със Слав, а може би и не само с него. Таня е безсилна да се справи със ситуацията, а вероятно и самата тя е под заплаха. Във всеки случай това, което установих е, че кадърът в кафето между Таня и Иванов би трябвало да следва двете случки, които вероятно се случват или едновременно, или непосредствено една след  друга - Таня проследена от Христов; и Иванов по следите на татуираните в парка. Това го съдя от начина, по който са облечени Smile

И друго си мисля-някак прекалено ни натрапват любовни моменти между Иван и Таня. Две целувки още в промото  Smile .На фона на липсата на такива във втори сезон, това е просто....доста съмнително, не мислите ли   Rolling Eyes 
И мен ми прави впечатление. За мен това означава, че бързо-бързо ще ги сдобрят, след което обаче пак ще ги разделят по една или друга причина.
« Последна редакция: Четв., 06 Септ. 2012, 18:03 от Lulu25 »
Цитирай

Поне най - накрая пуснаха Гончев в трейлърите Smile
Цитирай

Мда, логиката е да е Слав ( Миро е умрял все пак, май това не се поставя под съмнение), въпреки че аз не знам защо не успявам да го видя като Слав.

Офф, да бе, ама че съм и аз. За Слав си мислех. Благодаря за поправката.  bouquet
Цитирай

Това на единия кадър някаква клиника ли е и коя е жената в клиниката?
Цитирай

Поне най - накрая пуснаха Гончев в трейлърите Smile
Да и Слава Богу,че се бях притеснила вече за него!
Този, за който обаче съм особено притеснена е Боян! Sad, а и в рекламите на Господарите го няма  newsm78..... явно Распутин така яко го е парализирал ,чееееее......,   дано да не го е "изчезнал" съвсем! Както се вижда от трейлъра, на Нинчето инжекцията й е повлияла не толкова смъртоносно ,колкото сексуално! Wink Надявам се и при Боян ефектът да е бил несмъртоносен, но не и сексуален ,защото сърцето ми няма да преживее шоу в пиниз "Серопозитивен кардинал по прашки"  newsm43 newsm43 А и Женя по-скоро го отстрани от Ню Йорк а не го уби !
В трейлърите липсват и кадри с Распутин всъщност, но той без съмнение ще дърпа конци, дано да стане ясно какви и чии!
Ясно е, че действието ще бъде доста по-динамично и интересно!!!
Жената която е в психиатричната клиника ми изглежда да е доста млада за да е майката на Роки! newsm78 Тази в инвалидната количка е по - приемлива за този образ!
Оля си мисля че ще разкрие пред Тео тайни около раждането на Явор и неговият баща, който може би е небезизвестен в сериала  newsm78, а самият Явка май "доста ще я закъдри" в предстоящите епизоди!!!
Между другото, жената с Коцев ако не е секретарката на Пол, то със сигурност е някоя, която доста прилича на нея!!! И не мога да се оттърся от усещането, че има нещо неистинско в лансираната теза, че "Тренера поръчал изнасилването на Мая ,за да отмъсти на Таня, защото го била отхвърлила като мъж.....    newsm78 Crossing Arms Thinking Naughty
« Последна редакция: Пет., 07 Септ. 2012, 02:00 от dyvaromi »
Цитирай

Като гледам двете последни промо-та имам усещането, че тази есен ще е доста гореща  icon22 в известно отношение Embarassed...

Отново не виждам Пол да има някакво участие в софийските събития. Thinking Вероятно наистина скоростно е отлетял за НЙ, без да се срещне и разговаря с Таня, без да разбере какво се случва с нея и Мая, и най-вече какво е направил добрият, стар Кирил Коцев. Вероятно това ще го направи и лесно манипулируем от него и обяснява приятелско-деловия разговор в кабинета му.

Ненамесата на Пол вероятно ще се окаже решаваща и за "потъването" на Мая... Горкото дете, да намериш баща си не винаги е добра новина, по-важното е какъв баща ще откриеш в негово лице. Но поне е случила на майка, която е готова и в ада да влезе заради нея.

Хареса ми сцената, в която Иванов разпитва Гончев... Виждаме, че тук Иванов все още поддържа имиджа си на лош - сякаш не му се нагледахме цял втори сезон... Crossing Arms  Не стига, че изражението му е такова, ами и са го пременили в черно. Много силно внушение... Да се надяваме това да е последната сцена, преди Иванов да започне да схваща нещата...
Лично аз предпочитам да го виждам "лош" само към Таня и то в един друг смисъл 35 35 35

Изобщо в последното промо нещата стават доста хард - както в любовта, така и във войната...

Както казваше Алеся... Какво ли още има да става?
А като гледам, Таня дори няма да има време да каже - Шъ видим...
Нещата се случват твърде бързо. Любен Дилов-син ще вземе да се окаже прав - действието явно ще е доста динамично.

Почвам сериозно да се притеснявам, че и епизодите ще трябва да ги гледаме на стоп-кадър newsm78
« Последна редакция: Четв., 06 Септ. 2012, 22:49 от simpatikonia »
Цитирай

Макар и в самия край на днешния празничен ден, реших да ви поздравя с ... едно наистина хубаво клипче, съвсем ново и в унисон с горещата есен на "Седем часа"  Wink!

daniela.qnkova, надявам се да го прибавиш към клипчетата в началото на новата страница и, разбира се,  в подходяща близост до снимката на двамата главни герои Hug.
Цитирай

Почвам сериозно да се притеснявам, че и епизодите ще трябва да ги гледаме на стоп-кадър newsm78
Като нищо това може да е таен ход за лансиране на voyo Smile След като видяха, че предварителното пускане не води до нищо друго освен до сериозно пиратстване и сваляне на телевизионния рейтинг, може да са решили да пуснат филм, който да трябва да се гледа на стоп-кадър, за да трябва след серията да го гледаш във войо  Mr. Green

Този, за който обаче съм особено притеснена е Боян! Sad, а и в рекламите на Господарите го няма  newsm78..... явно Распутин така яко го е парализирал ,чееееее......,   дано да не го е "изчезнал" съвсем! Както се вижда от трейлъра, на Нинчето инжекцията й е повлияла не толкова смъртоносно ,колкото сексуално! Wink
Боян ще ми липсва със сигурност Sad
Нинчето определено доста се е развихрила, но май-май не се вихри с Распутин, а с... друга жена. А мястото, където се вихри, е апартаментът на Боян. Може би с на Распутин жена му newsm78

Жената която е в психиатричната клиника ми изглежда да е доста млада за да е майката на Роки! newsm78 Тази в инвалидната количка е по - приемлива за този образ!
Младичка е, наистина, но веднага след нея дават и Оля, която не ми изглежда много по-стара, а е определено майка на Явор. Не се сещам каква друга жена може да е това, която толкова да му се зарадва, освен майка му. А жената в инвалидната количка наистина е различна, но ми е някакси позната newsm78 Не се и сещам за такъв образ, който да можем да очакваме да се появи. Освен да е майката на Нина? Нали тя беше болна?
Продължава да ми се върти обаче, а и като че ли трейлърът го загатва, че Милото, Оля, майката на Роки, бащата на Явор и разбира се, Роки и Явор, са свързани помежду си.

Като гледам двете последни промо-та имам усещането, че тази есен ще е доста гореща  icon22 в известно отношение Embarassed...
Или се опитват да ни заблудят ( ама всъщност само от промотата вече имаме толкова мили, че и по-горещи сцени, че става трудно за заблуда), или се опитват да поправят грешката от втори сезон и бързат да ни кажат, и да ни повторят, че в трети няма да я допуснат Smile

Иванов наистина е визуално променен от черно сако с бяла риза към черна риза с бяла сако. Дали това ще означава, че ще промени и възгледите си? Rolling Eyes В известен смисъл, такава промяна е необходима, за да стигне до въпросните сцени с Таня, които виждаме. Това, което обаче наистина ми харесва, е че го виждаме в действие, а не само да се разнася като клюкарка от Главния до Милото и да чопли моливи пред картата Smile Rolling Eyes

А Пол май наистина няма да оправдае очакванията ни и ще се изплаши от Милото... всъщност, нищо ново под слънцето, няма да му е за пръв път  Smile
Цитирай

Благодаря за новата тема.
Връщам се да чета.
Цитирай

Иванов наистина е визуално променен от черно сако с бяла риза към черна риза с бяла сако. Дали това ще означава, че ще промени и възгледите си?

Не знам, обаче в трейлъра има един момент, в който дават как човек с черна риза си навива ръкава и отдолу се показва татуировката. Колкото и невероятно да ми изглежда, първото, което ми хрумна беше: "Иванов!?!"
Цитирай

Човекът с татуировката е в полицейска униформа - освен ръкава се виждат и джобовете по нея. Предполагам, че черната дреха на Иванов е риза, а не полицейска униформа Smile Това обаче задава един добър въпрос  кой е този полицай, който има татуировка - татуирани познаваме много, но нито един от тях - полицай? newsm78
« Последна редакция: Съб., 08 Септ. 2012, 08:49 от Lulu25 »
Цитирай

Иванов наистина е визуално променен от черно сако с бяла риза към черна риза с бяла сако. Дали това ще означава, че ще промени и възгледите си?

Не знам, обаче в трейлъра има един момент, в който дават как човек с черна риза си навива ръкава и отдолу се показва татуировката. Колкото и невероятно да ми изглежда, първото, което ми хрумна беше: "Иванов!?!"

Аз, откакто се помня в този форум, все дудна, че" има нещо гнило в Прокурора", обаче тук неговият образ е канонизиран за пръв левент ! newsm78 Mr. Green
Цитирай

Човекът с татуировката е в полицейска униформа - освен ръкава се виждат и джобовете по нея.

Сега го загледах много старателно, мисля, че не е полицай, а от баретите.
Цитирай

Човекът с татуировката е в полицейска униформа - освен ръкава се виждат и джобовете по нея.

Сега го загледах много старателно, мисля, че не е полицай, а от баретите.

Дали баретите са истински барети и  татуираните полицаи  са действително полицаи или само така изглеждат...  newsm78
Цитирай

Аз, откакто се помня в този форум, все дудна, че" има нещо гнило в Прокурора", обаче тук неговият образ е канонизиран за пръв левент ! newsm78 Mr. Green

Ааааа, мен не ме слагай сред почитателките на Иванов. Напълно допускам да има нещо тъмно в миналото му и не само Wink
Цитирай

Ръката с татуировката да е Л. Чаталов - бащата на МироСлав и СлавоМир?
Цитирай

Това, че мога да се причисля към феновете на Иванов, не значи, че не допускам нещо "гнило" в неговия образ Smile

Иначе, действително имах предвид "барета" под полицай - просто татуировката се вижда ясно, че се подава под униформа. Много е възможно наистина да е на бащата на Миро и Слав, изигран от Л.Чаталов.
Цитирай

bouquet
Цитирай

bouquet Хайде и аз да се присъединя. Последните няколко месеца нямах никакво време да пиша и само от време на време влизах да чета, но се надявам с края на лятото нещата да станат както преди и да влизам по-често.
Цитирай

Иванов .... това, което обаче наистина ми харесва, е че го виждаме в действие, а не само да се разнася като клюкарка от Главния до Милото и да чопли моливи пред картата Smile Rolling Eyes

Това ми хареса. Peace
Мисля, че Иванов определено има много да наваксва в професионално отношение, за да го реабилитираме от лудостите му във втори сезон Crossing Arms... Не трябва изобщо да разчита на това, че има фенки. Не знам по какъв начин е успял да омае отново Таня, но пред нас ще трябва да се постарае доста повече. И порция китайско съвсем няма да е достатъчно, струва ми се...  Wink

Относно татуировките... Съдейки по промотата и по изказванията на ЛДС, можем да очакваме сериозно развитие в тази насока. Ако не се лъжа, обещаха до края на трети сезон тази загадка да бъде разкрита. В прав текст беше казано, че Иванов (и Роки) тръгва(т) по дирите на татутата, а на мен ми се струва, че Иванов ще заподозре сериозно Христов. На една от сцените ми се струва, че в пристъп на гняв изхвърля от бюрото кашона със служебните му вещи. Има логика да бъде ядосан, струва ми се. Като си спомня какъв беше гневът му срещу Таня, сега би трябвало да е двойно по-ядосан на това, че е държал опасен човек толкова близо до себе си. Отново професионална небрежност! А иначе ние си знаем, че гневът му, когато избухне е страшен.  newsm77 Banghead

Ръката с татуировката да е Л. Чаталов - бащата на МироСлав и СлавоМир?
И аз си помислих точно това newsm78. Казаха, че бащата на Миро и Слав се появява в първите епизоди, а загадката ще бъде разкрита едва към края на сезона.

Все още не успявам да свържа нещата. Татуировки, полицаи, Миро и Слав, Тренера... и Таня. Много пъти сме коментирали, че татуировките с вложения в тях смисъл - "търпение", имат характер на заговор за отмъщение. Пак нещо ме навежда на мисълта за миналото на Миро и проблема му с "високопоставения полицай" newsm78.
Цитирай

На една от сцените ми се струва, че в пристъп на гняв изхвърля от бюрото кашона със служебните му вещи.
В кашона има обувки. На стоп кадър се виждат.
Цитирай

На една от сцените ми се струва, че в пристъп на гняв изхвърля от бюрото кашона със служебните му вещи.
В кашона има обувки. На стоп кадър се виждат.

Възможно е. Сега си спомних, че някъде беше коментирано, че Иванов получава някакви обувчици от Милото  Laughing. Може би, за да смени онези от абитуриентския си бал 35 35 35
Цитирай

Аз не съм сигурна, че са от Милото. Не знам защо, но повече ми се връзва да са от Коцев.

А че татуираните са цяла банда и че около тях ще се завърти основната развръзка, в това съм почти сигурна. И мен все ме избива да търся връзка между случая на Миро с високопоставения полицай и случилото се в последствие. Особено ако предположим, че въпросният татуиран полицай/барета е наистина бащата на Миро и Слав.

Другото, което още ми е много неясно, и за което трейлърите не дават много информация е как Милото и Таня са настъпили интересите на Коцев в САЩ и дали има връзка между татуираните и тази афера.

Не знам по какъв начин е успял да омае отново Таня, но пред нас ще трябва да се постарае доста повече. И порция китайско съвсем няма да е достатъчно, струва ми се...  Wink
На Таня май хич не й трябва много... Laughing
Цитирай

На Таня май хич не й трябва много... Laughing

Да, това имах предвид. Laughing Ние сме доста по-взискателни от нея.
Но мисля, че и тя лесно няма да се даде. Съмнявам се "да увисне" отново на врата му, преди той да й признае колко много е сбъркал... Може би все пак ще се окажат верни предположенията ни, че двамата ще се сближат отново, едва след като Иванов осъзнае, че в цялата игра Таня е жертва, а не поръчител. Мисля, че в това отношение и на Иванов му е нужно съвсем малко...  Laughing

Сюжетът обещава да е динамичен и отново с много обрати. Щом ни сервират сдобряването им толкова рано и в такива порции, определено ще има  с какво още да ни разиграват до края на този сезон.

И мен все ме избива да търся връзка между случая на Миро с високопоставения полицай и случилото се в последствие. Особено ако предположим, че въпросният татуиран полицай/барета е наистина бащата на Миро и Слав.

Тази история беше леко загатната още в първи сезон. Таня е помогнала на Миро в ущърб на полицая, следователно не само Миро, но също брат му и баща му трябва да са й задължени.  newsm78 В този случай не би трябвало Слав да наврежда на Мая по никакъв начин.  newsm78
Цитирай

Тази история беше леко загатната още в първи сезон. Таня е помогнала на Миро в ущърб на полицая, следователно не само Миро, но също брат му и баща му трябва да са й задължени.  newsm78 В този случай не би трябвало Слав да наврежда на Мая по никакъв начин.  newsm78

Не е обаче много ясно Слав и баща им в какви отношения са били с Миро. И дали въпросната случка, например, не е отдалечила Миро от брат му и баща му. Като че ли и самият Миро държеше да подчертае, че Таня е неговото семейство, и да се дистанцира от биологичното си семейство. Не случайно обърнаха на няколко пъти внимание на факта, че Миро и Таня са били много близки, но той не й е казал, че има брат близнак. В този смисъл аз по-скоро си мисля, че Слав  и баща му имат да отмъщават на Таня за случая с Миро, вместо да са й благодарни.

Отделно от това обаче, почвам да си мисля, че Слав не е изнасилвачът на Мая. Твърде явно дадоха в края на втори сезон разликата в местоположението на татуировката в два последователни кадъра. Разминаването беше съществено, а сега като знаем, че татуираните във филма не са един или два, ми се струва много глупаво това да е пропуск от недоглеждане. Отделно от това, явно Мая все пак се решава на връзка със Слав - възможно е все пак своевременно да стане ясно, че не точно той е изнасилвачът? newsm78
Цитирай

Не е обаче много ясно Слав и баща им в какви отношения са били с Миро... Като че ли и самият Миро държеше да подчертае, че Таня е неговото семейство, и да се дистанцира от биологичното си семейство. Не случайно обърнаха на няколко пъти внимание на факта, че Миро и Таня са били много близки, но той не й е казал, че има брат близнак. В този смисъл аз по-скоро си мисля, че Слав  и баща му имат да отмъщават на Таня за случая с Миро, вместо да са й благодарни.

Слав спомена, че не одобрява живота, който е водел брат му - вероятно се отнася за гей-ориентацията му, връзките му с богати мъже и т.н . А иначе Миро демонстрира самочувствие и не изглежда да се срамува от начина си на живот (помним разговорите му с Християн Стоицев).

Таня му е направила услуга, но съвсем не безкористно. Отървала го е от затвора, но и съвсем целенасочено го е обвързала със себе си, за да го използва  винаги, когато й е нужен. Все пак има някакъв вид привързаност между тях двамата (не може да се отрече), а и тя  го е поддържала финансово през цялото време, станали са си много близки. След убийството му се видя ясно, че тя страда и изпитва чувство за вина.

Не бих могла да предположа защо брат му и баща му биха искали да си отмъщават на Таня. newsm78 Във всеки случай Миро е по-близък с Таня, отколкото с брат си и с евентуалния си баща. Определено и тук има някаква семейна драма, която предстои да научим...

Надявам се другата седмица вече да имаме точна дата, за да стартира обратното броене. Ако съдим по втори сезон, който започна на националния празник 3 март, дали пък трети няма да почне веднага след другия ни нациоонален празник - 22 септември? Няма ли кой пак да ни освободи от робството на турските сериали hahaha?
И почвам да си мисля, че 23-ти ще е датата newsm78
Цитирай

Не бих могла да предположа защо брат му и баща му биха искали да си отмъщават на Таня. newsm78 Във всеки случай Миро е по-близък с Таня, отколкото с брат си и с евентуалния си баща. Определено и тук има някаква семейна драма, която предстои да научим...

Вероятно, защото считат Таня за поръчител убийството на Миро. Уликите срещу нея са налице -  извършено е с нейния пистолет от сина на нейния приятел , участва и нейния асистент. Всичко  все още сочи Таня за поръчител на убийството....Може да не са одобрявали начина на живот на Миро и да са се разграничавали от него, но когато става въпрос за убийство...та сигурно затова търсят отмъщение newsm78
Цитирай

Аз, понеже не мога да прежаля Боян/ Малин, днес ми хрумна, че щом го няма в анонса на 'Господари на Ефира' е, защото те тръгват по конкурентната Нова тв, а той ще продължи да участва в бтв в Седем часа разлика!!!! Wink
Цитирай

Simpatikonia, аз също клоня към дата 23.09., за старт на трети сезон на
Седем часа разлика. Боян/Малин Кръстев и на мен ще ми липсва. Предпочитам
предположението на Dyvaromi за Малин Кръстев да се окаже вярно.
Гледах вчера Калин Сърменов в предването на Росен Петров. Хареса ми
разговора. Очаквам с нетърпение неговия герой на екран и достойната му
партньорка.
Цитирай

bouquet
Дано не е пускано...
http://www.btv.bg/seriali/7chasa/videos/video/1777468733-Noviyat … hasa_razlika.html
« Последна редакция: Пон., 10 Септ. 2012, 13:07 от Lucky_luck »
Цитирай

Simpatikonia, аз също клоня към дата 23.09., за старт на трети сезон на
Седем часа разлика.

Има още една вероятна дата - 30.09 - последната неделя на септември.

Предполагам ще я обявят след старта на "Къде е Маги". От бТВ се опитват да привлекат вниманието ни към новата си продукция и затова не искат да ни разсейват с друга информация  hahaha

Както и да е, тази вечер ще стане ясно дали "Маги" ще става за гледане... Crossing Arms.
Вече има и тема за коментари.
Цитирай

Аз съм на мнение за 23.09. също - вече пуснаха трейлъра след трите тийзъра, а очаквам да го въртят две седмици и тогава да го пуснат.

Във връзка с татуираните, се сетих нещо. Още докато изследвахме всички татуировки (danilea.qnkovaбеше извадила всички кадри) ми направи впечатление, че ръката ,която се вижда на камерата от хотела, е някакси по-дебела и на по-възрастен човек от всички останали, които познаваме. Същата ръка много прилича на ръката на човека, който следеше Иванов в първи епизод на първи сезон. В последствие уж останахме с впечатление, че това е бил Чавдар, но Чавдар беше един сух и клечав, никак не ми се връзва с тази пухкава ръка на по-възрастен човек.
Тази ръка, която се вижда изпод запретната екипировка, също ми изглежда да е на по-възрастен и по-пълен човек. Може и да параноясвам вече, но ... възможно ли е бащата на Миро да е неговият убиец? newsm78

За Маги вече коментирах в другата тема (мерси, simpatikonia), но от това, което виждам до момента, не може и на малкия пръст на Седем часа разлика да стъпи, поне спрямо моите лични виждания за качество и кинематография Smile
« Последна редакция: Пон., 10 Септ. 2012, 22:48 от Lulu25 »
Цитирай

Същата ръка много прилича на ръката на човека, който следеше Иванов в първи епизод на първи сезон. В последствие уж останахме с впечатление, че това е бил Чавдар, но Чавдар беше един сух и клечав, никак не ми се връзва с тази пухкава ръка на по-възрастен човек.

Чавдар беше висок и слаб, но с масивни ръце... И имаше видими белези от изгаряне с киселина по ръцете, затова решихме, че именно той е следил Иванов в парка. Това беше съвсем скоро, след като Иванов встъпи в длъжност. Много е вероятно по това време Чавдар да е разучавал графика на прокурора, за да знае кога да действа. Явно от самото начало е преследвал физическото му унищожение. Чудя се защо му беше нужно да го отвлича? Спокойно можеше да повтори опита си с взрива. Колата му е престоявала часове наред пред дома на Таня Стоева и Чавдар със сигурност е знаел това. Ако беше опитал с взирв, вместо с отвличане, може би щеше да успее. Във всеки случай Таня нямаше да се затича след него, за да го спаси...  Laughing
От друга страна може би точно неоспоримите факти, доказващи връзка на Иванов с корумпирана съдийка като Стоева, е променила първоначалните планове на Чавдар и той е предпочел да го убие бавно и мъчително...

Май само профайлър може да ни обясни логиката в постъпките на Чавдар. Като гледам родното следствие не разполага с такива кадри. Дано нямаме повече отвлечени, че току виж сме загубили някой персонаж. Иванов за малко да го изпуснат... Добре че с изчезването на Боян ще се заеме щатската полиция.

Цитирай

Да не ви загубя дирите...
Цитирай

И аз да се включа в трепетно очакване на новия сезон  bouquet
Цитирай

Чавдар беше висок и слаб, но с масивни ръце... И имаше видими белези от изгаряне с киселина по ръцете, затова решихме, че именно той е следил Иванов в парка.
Добре, може би наистина ръката в началото е била на Чавдар. За мен неговият случай остана незатворен, но все пак допускам и тези незатворени моменти да се дължат на пропуски в сценария (например: защо, след като веднъж беше готов да го убие с взрив, след това си направи труда да го следи толкова време, че да го отвлича и убива бавно и  мъчително? и второ, не съм забравила онези изрезки за Милото на таблото на Чавдар, които видимо нямат никакво отношение към историята, която знаем до момента). Не е изключено и да направят някаква препратка между Чавдар, неговата история и лудост и татуираните. Но е напълно възможно и да го оставят като вече решен случай.

Това обаче не променя факта, че ръката, която се вижда на записа от камерата от хотела, доста си прилича с ръката, която виждаме изпод запретнатата униформа. Което не означава, разбира се, че принадлежи на бащата на Миро и Слав.

Гледам, рекламите вече се въртят много активно, за мен по всяка вероятност трите сериала от стария сезон започват следващата седмица. Нямам търпение вече Smile

А по трейлъра, някой има ли предположения какви са тези стълби, които дават и кой всъщност се качва по тях? Също така ми е доста неясно каква може да е сцената с колата.
Цитирай

Аз пък се надявам Чавдар да е вече затворена страница и Иванов да е приключил с тази част от миналото си. Пък и да не е приключил, струва ми се, че настоящето ще го завладее напълно.

А по трейлъра, някой има ли предположения какви са тези стълби, които дават и кой всъщност се качва по тях? Също така ми е доста неясно каква може да е сцената с колата.

Предположения да искаш  Hug

Според мен преследването с колите е свързано със Слав. Предполагам, че ще го погнат след изчезването на Мая. Предполагаме, че тя изчезва по някое време - или след арестуването на Таня или по-късно, когато ще забегне при Слав. Поне така личи от промота-та.

По-интересна ми е хронологията в развитието на нещата между Таня и Иванов. Не знам защо, но ми се струва, че сцената със счупената бутилка и любовната сцена след това са хронологично свързани. Според мен по някое време Таня ще започне  "да потъва", най-вероятно заради силния стрес покрай Мая ... А Иванов по правило ще се намери до нея и  ще се намеси да я утешава. Във всеки случай ще ги събере пак това, което ги събра в самото начало... Макар на мен все да ми се струва, че се харесаха от пръв поглед. Просто съдба! Hug

А това на стълбите - не мога да различа никого. Пликът, който носи единия от мъжете много ми напомня онзи плик със снимките... За съжаление нищо друго не ми подсказва тоя кадър. 
Цитирай

На мен човекът с плика ми прилича на Иванов. А дали е същият със снимките - преди време бяхме установили, че когато и където им е необходим плик по някакъв начин, използват тези жълти пликове Smile Така че вътре може да има всичко Smile Бих могла да оприлича и хората отпред на Гончев (нещо ми червенее като неговата блуза) и някакъв полицай, който го води, само че що щат в някакъв парк и стълби, които изглеждат като да водят до някакъв стар паметник от комунизма? newsm78

За хронологията между Таня и Иван това, което сме видяли в трейлърите,на мен ми се оформя следната последователност:
1.Таня излиза от Съдебната палата, Иванов зад нея, видимо не особено доволен;
2. Мая избягва от Таня при Слав, сцените във фургона между Таня и Мая.
3.Таня е отчаяна за това, че не успява да се справи с Мая, преследвана от Христов, а Иванов гони татуираните. Целият този екшън вероятно е свързан и с Мая.
4. Срещата на Таня и Иванов в кафето - Иванов е осъзнал, че Таня е жертва, видимо е притеснен за нея.
5. Страстната им целувка, която обаче нямам предположения къде и по какъв повод се случва Smile
6. Чаровните погледи на Таня към Иванов
7. Сцената на дивана от първото промо.

Чудя се само дали 3 и 4 не са разменени. Счупената бутилка много силно се връзва като въздействие с останалите кадри, а и Таня видимо потъва в определен момент.
« Последна редакция: Вт., 11 Септ. 2012, 22:58 от Lulu25 »
Цитирай

Привет, бях изпуснала темата и чак сега видях новите трейлъри, последният е страхотен  Very Happy !

1. Жената в психиатричната клиника според мен е Красимира, онази от Ню Йорк, на която ѝ бяха взели детето, защото го оставила в колата и бай Юнал се опитваше да ѝ помогне.
2. Лесбо сцената определено е с участието на Нина. По пътя на логиката другата жена сигурно е Алеся, но дават Нинчето да се съблича в апартамента на Боян  Thinking , а тя не би трябвало да има достъп до там. Цвета има достъп до там, но се съмнявам бременната Цвета и Нинчето да са се награбили  Laughing .
3. И за мен са доста подозрителни тези така явни целувки и милувки м/у Таня и Иван, дано не ни подведат нещо, че както сме се настроили за лИбоФ ще ни дойде като студен душ  Naughty .

Чудя се какво ли засилва Иванов така по бюрото към края на промото, доста бесен изглежда? ( Изчетох ви пак и разбрах, че са обувки  bouquet )

« Последна редакция: Вт., 11 Септ. 2012, 23:18 от Clairette »
Цитирай

За хронологията между Таня и Иван това, което сме видяли в трейлърите,на мен ми се оформя следната последователност:
....

Съгласна съм от т.1 до т.3  Peace

На излизане от Съдебната палата Таня има изражение от типа "Направих каквото трябваше, за да се защитя!". Това, че Милото не е доволен си е негов проблем. Всъщност изражението му показва, че се е случило неизбежното, т.е. той е очаквал точно тази развръзка. Иванов също не изглежда доволен, но дали е недоволен от себе си, дали от съдебната система или от Таня, за момента не става ясно. Laughing

По т.4:

Чудя се само кой е инициатор на тази среща. newsm78
Фактът, че Таня чака, а Иванов се присъединява малко по-късно, означава, че или той й е кавалерствал преди това (т.е изчакал е тя да седне първа) или тя го е повикала и е дошла първа. Във всеки случай срещата изглежда доста служебна. Предполагам, че е първата им среща след ареста й. Таня ми изглежда повече ледена, отколкото отчаяна. При всички случаи е решена да бъде дистанцирана. Затова предполагам, че Иванов ще е този, който ще се опита пръв да разчупи ледовете. Друг е въпросът, че Таня ще се съпротивлява много убедително (чудя се на кого ли ще минат тия Laughing).

По т.5:

Вече изказах мнение. Според мен любовната сцена започва в предверието на дома й, а това означава, че нещата доста са ескалирали и чувствата им са станали неудържими. Безспорно събитията, които стават около тях ще спомогнат за този развой. Потвърждавам предположението си, че счупената бутилка има нещо общо с тази сцена. Напр. ако Таня отново е почнала да пие, а Иванов е наясно със ситуацията и отива да я види... Мисля, че имаше подобен момент и в първи сезон (след заминаването на Мая в НЙ). Всъщност само нещо свързано с Мая може да извади истински Таня от равновесие.

По т. 6 и т.7:

Тези сцени говорят за настъпило пълно доверие между двамата, а това не може да се получи преди сцената от т. 5.
Само след буря слънцето грее по-ярко, а тук е направо изпепеляващо. Hug
« Последна редакция: Вт., 11 Септ. 2012, 23:31 от simpatikonia »
Цитирай

1. Жената в психиатричната клиника според мен е Красимира, онази от Ню Йорк, на която ѝ бяха взели детето, защото го оставила в колата и бай Юнал се опитваше да ѝ помогне.
2. Лесбо сцената определено е с участието на Нина. По пътя на логиката другата жена сигурно е Алеся, но дават Нинчето да се съблича в апартамента на Боян  Thinking , а тя не би трябвало да има достъп до там. Цвета има достъп до там, но се съмнявам бременната Цвета и Нинчето да са се награбили  Laughing .
1. По едно време и аз се почудих дали не е Красимира, но не мога да оприлича със сигурност. Не мога да вържа и някаква пък чак толкова съществена роля, която да може да има в събитията (което, разбира се, не значи, че няма да включат кадъра в промото, защото е интересен и въздействащ).
2. Всъщност, може и Алеся да е - ако Распутин е решил да си устройва шоу в апартамента на Боян и ги покани и двете Mr. Green

Фактът, че Таня чака, а Иванов се присъединява малко по-късно, означава, че или той й е кавалерствал преди това (т.е изчакал е тя да седне първа) или тя го е повикала и е дошла първа. Във всеки случай срещата изглежда доста служебна.
На мен ми оставят усещането, че Таня е преживяла голям шок, а не толкова че е дистанцирана.Имам по-различен сценарий (слагам го в цвят да предупредя, че е само мое тълкувание, а не непременно истина Smile ). Упорито го свързвам и с арестите в парка. Историята ми звучи нещо от типа на това, че Таня е в центъра на престъпление (нападение от татуираните?), но полицията се намесва навреме и я спасява. Разбира се, тъй като Иванов е единственият прокурор/следовател/полицай, който трябва да се среща с всички свидетели, тя трябва да се срещне с него, за да свидетелства, за което пък трябва да го изчака (защото той е зает да арестува татуирани Smile ). Иванов вече е наясно с цялата история и съответно вече е много повече притеснен за Таня, отколкото да й е ядосан. Тя пък съответно ми изглежда не толкова ледена, колкото с изражение "Нищо няма значение за мен".
Определено е първата им среща след ареста, или поне първата мила среща.

Потвърждавам предположението си, че счупената бутилка има нещо общо с тази сцена. Напр. ако Таня отново е почнала да пие, а Иванов е наясно със ситуацията и отива да я види...
Като казваш за бутилката, при добро желание мога да оприлича и кадъра с порязаната ръка в началото на ръцете на Таня и Иванов Wink
Цитирай

Smile Имаме още малко време да погадаем и да разиграваме сценарии.
Истината - съвсем скоро по bТВ! Peace
Цитирай

Сценариите ви са чудесни. Аз не се ангажирам с някакви предположения.
Само, че в последното промо, което видях, накрая завършва с много мила
сцена между Милото и Таня Стоева. Мая определено се чувства по- добре
при Слав. Отново се забелязва неуважение на дъщеря към майка. Може пък
Слав да излезе сериозен мъж. Може да е по- безопасно за Мая да остане при
него.
Цитирай

Привет, момичета!  Hug След като изчетох всички книги и направих всички преводи на света, реших да ви понагледам каква сте я свършили. Та както винаги сте страхотни.  Peace

Да се включа и аз.

Някой беше казал, че виждайки ръката с татуировката на полицая (или там какъвто и да е) и се сеща за Иванов. Не можах да разбера дали прави ръката на тази на Иванов, или просто ѝ идва на ум за Иван. Защото ако е първото, Иван категорично, на 200 процента НЯМА татуировка и още по-малко на лявата ръка. Второ, не малко пъти става дума, че Иванов е добрият в сериала, склонна съм да вярвам на това твърдение, и не мисля да търся никакви му минали прегрешения (не само защото съм фен на двойката Таня-Иван). Както казва Таня на Орлин в 1х14 – Че той може да си е честен и праволинеен, може ние да сме параноични.   Naughty

По въпроса за стълбите. (Както отбеляза Lulu25) Единия веднага ми мина през ума, че може да е Гончев, тъй като на стоп кадър ми се червенее дрехата му. Друг е въпросът, че тея стълби имам чувството, че водят за... никъде.  hahaha

Жената в клиниката, не мисля, че е Красимира. Първо и най-съществено, формата на носа е различна. Второ косата е различна и трето тази тука е в инвалидна количка все пак.

Относно Боян и Малин Кръстев, от доста време бяха писали, че БТВ щели да прекратяват договора на Малин за сериала (не ми стана ясно, що на него могат, а не другите – не, ама не ги разбирам тея неща). Та да се надяваме поне, че сценаристите ще отворят вратичка, ако нещата се оправят да го върнат в четвърти сезон.

За моите хора сте коментирали доста. Общо взето съм съгласна с подредбата на събитията на Lulu25. Като имам и на идея примерно. Страстната сцена, след това ако преспят заедно и след това тази от първото промо на дивана да е на сутринта (като продължение на нощта). ( А какъв сценарий имам, ама не смея да го пусна, че ако Милена и Любен го прочетат, ще потъна в земята от срам.) Аз съм си наумила, че тази страстна целувка е в предверието на апартамента на Таня. На стоп-кадър се вижда леееек жълт фон зад тях. В първото промо, когато Таня си хвърля сакото, зад нея стената е жълто-зелена някаква, незнайно как е станала такава. Но оттам ми се е набило в главата че именно сцената се случва там. А може и жълтия фон да е от стените в кабинета на Иван, и тогава ще ми се сбъдне мечтата за гореща сцена върху бюротооооо.  Embarassed Embarassed Embarassed

За счупената бутилка... хм... обстановката мнооого ми напомня за банята на Таня, когато в първия сезон се счупи чашата...

Потвърждавам предположението си, че счупената бутилка има нещо общо с тази сцена. Напр. ако Таня отново е почнала да пие, а Иванов е наясно със ситуацията и отива да я види...
Като казваш за бутилката, при добро желание мога да оприлича и кадъра с порязаната ръка в началото на ръцете на Таня и Иванов Wink

Ама, Lulu, желанието наистина трябва да е добро  hahaha  Мисля, че и двете ръце са на един човек, в началото реших, че не може да е Таня, щото няма пръстенче, ама де да знайш, може пък просто да си ги е свалила.

П.П daniela.qnkova, чудесен колаж за любовта и войната  Peace

И нещо от мен и simpatikonia

« Последна редакция: Ср., 12 Септ. 2012, 10:37 от Teddy_l4 »
Цитирай

Цитат
За моите хора сте коментирали доста. Общо взето съм съгласна с подредбата на събитията на Lulu25. Като имам и на идея примерно. Страстната сцена, след това ако преспят заедно и след това тази от първото промо на дивана да е на сутринта (като продължение на нощта). ( А какъв сценарий имам, ама не смея да го пусна, че ако Милена и Любен го прочетат, ще потъна в земята от срам.) Аз съм си наумила, че тази страстна целувка е в предверието на апартамента на Таня. На стоп-кадър се вижда леееек жълт фон зад тях. В първото промо, когато Таня си хвърля сакото, зад нея стената е жълто-зелена някаква, незнайно как е станала такава. Но оттам ми се е набило в главата че именно сцената се случва там. А може и жълтия фон да е от стените в кабинета на Иван, и тогава ще ми се сбъдне мечтата за гореща сцена върху бюротооооо.   

И аз чакам с нетърпение. Преди писах, че според мен дивана, на който си говорят не се намира в апартамента на Таня, именно заради жълтата стена, която се вижда като фон. После обаче видях, че завесата снимана под определен ъгъл е жълта и в крайна сметка реших, че все пак си говорят в апартамента на Таня. За сцените с бутилката и със страстната целувка, също съм убедена, че се развиват там. Струва ми се, че това се случва, след като Таня се е върнала от много важна среща или събитие (съдебно дело например). Изглежда ми облечена доста строго елегантно, не че е нетипично за нея:).
Цитирай

Гледам, рекламите вече се въртят много активно, за мен по всяка вероятност трите сериала от стария сезон започват следващата седмица. Нямам търпение вече Smile

А защо все още нямаме дата? newsm78
Вече нямам спомен кога обявиха датата за предишния сезон. Май се знаеше още от средата на февруари ...
А сега видях, че в рекламите се включи и "тежката артилерия" - появи се и Коцев Crossing Arms
Нещата почват да загрубяват и надявам се - да наближават... Peace

.... За сцените с бутилката и със страстната целувка ... струва ми се, че това се случва, след като Таня се е върнала от много важна среща или събитие (съдебно дело например). Изглежда ми облечена доста строго елегантно, не че е нетипично за нея:).

И на мен ми направи впечатление, че и Таня и Иванов са строго официални. А костюмът на Таня може и да е този, с който беше арестувана... Предполагам Иванов не е чакал много дълго, след като  е била доказана невинността й - бързо се е задействал.  Laughing

Да се включа и аз.

Хайде, откога те чакаме. Hug
С този аватар и подпис е редно да се появяваш по-често - за настроение Party.
Цитирай

Хора столичани в повече имат вече дата и това е 19 септември така , че би трябвало и "Седем часа разлика" да е в същата седмица.  Smile
Цитирай

А има ли кой да качи серията на столичаните в vbox7 или в youtube, замунда и т.н. Мерси предварително Smile
Цитирай

Загледах го тоя кадър с бутилката. Според мен на заден фон се вижда някаква пейка, а съвсем в началото, преди да се счупи, се вижда една обувка как се отдръпва - обувка, която според мен по стил може да принадлежи на Роки или на Явор. Тя всъщност се вижда и на снимката, която Теди е постнала.

На сцената на дивана са прекалено изтупани, за да е на сутринта след страстна нощ Smile Таня си е направо във вечерен тоалет, който според мен дори и за съда е прекалено вечерен Smile

А за къде имате предвид, че е със същите дрехи като при арестуването? Smile
Цитирай

А за къде имате предвид, че е със същите дрехи като при арестуването? Smile

Говорим за страстната сцена в предверието на апартамента й. Laughing
Иванов е с тъмен костюм, Таня също е със строг тъмен костюм. Просто се сетих, че носеше тъкмо такъв, когато я арестуваха. Само предполагам, че може и да е същия, но може и да не е, защото и в сцената от промото, където разговаря с Милото и Симеон, също носи тъмен костюм.  Rolling Eyes

Трудно е да се каже каквото и да е, тъй като не знаем хронологията на събитията. Само гадаем.

Цитирай

Загледах го тоя кадър с бутилката. Според мен на заден фон се вижда някаква пейка, а съвсем в началото, преди да се счупи, се вижда една обувка как се отдръпва - обувка, която според мен по стил може да принадлежи на Роки или на Явор. Тя всъщност се вижда и на снимката, която Теди е постнала.

Божеееееее, как не съм го забелязала  ooooh! ooooh! ooooh!

А аз днес забелязах, че розата, която Таня гледаше в 2х02 всъщност я няма там до този епизод.Май май сценаристите са си я добавили за повече ефект и си мислят, че няма да забележим  smile3508

Цитирай

Иванов е с тъмен костюм, Таня също е със строг тъмен костюм.
Аз нещо виждам май в други цветове Smile Нещо ми червенее и в костюма на Таня, а пък Иванов го виждам в бяла риза на райета?  newsm78
Не че е от такова значение, де - сигурна съм, че тази сцена не е първата им обща сцена след арестуването  Mr. Green

А за обувката, май е на Роки - в един от предишните кадри се вижда бялата подметка на неговите обувки.

И... разбира се, че само гадаем Smile Така или иначе, трябва с нещо да се занимаваме още десетина дни  Laughing
Не че не можем да навържем повечето кадри в промотата с Таня и Иван, но пък като се замислим, и така като че ли ни ги натрапват прекалено много; най-вероятно оставащите кадри имат връзка с другите истории във филма.

Теди, а тая роза още тогава си спомням, че още тогава възникна известен спор кой кога е бил последно при нея и й е носил роза. Така или иначе, може пък да я е била сложила другаде, и после да си я сложила пред огледалото, да й напомня  Laughing
Цитирай

Теди, а тая роза още тогава си спомням, че още тогава възникна известен спор кой кога е бил последно при нея и й е носил роза. Така или иначе, може пък да я е била сложила другаде, и после да си я сложила пред огледалото, да й напомня  Laughing

Да и аз си го спомням, и аз предположих, че може да я е преместила.... ама... обичам да откривам неточности, не с лошо разбира се, а "от веселата страна на нещата"

Тъй като мотаем сценарии тука, ще ви пусна един, чиято идея ми беше подхвърлена от simpatikonia, разбира се след последните открития на Lulu, явно, че нещата няма да станат така, то не че иначе щяха да станат  newsm62 ама да си поразмърдаме клавиатурите, че заспаха нещо  hahaha

Таня се запъти към банята, докато все още държеше почти празната бутилка с 12-годишно уиски. Дъщеря ѝ, единственият смисъл на живота ѝ, я бе отхвърлила за пореден път. Обвиняваше я едва ли не във всички злини на този свят. Беше отишла да говори с нея, но Мая я бе изгонила, бе я обидила за пореден път. Таня се погледна в огледалото. Очите ѝ бяха подпухнали от плач. Вече не знаеше какво да прави. Искаше да говори с някого. Искаше да си излее мъката. И тя знаеше много добре кой е този някой. Но на пръв поглед всичко между тях бе вече приключило. Или може би не. По време на последните няколко разговора, усещаше, че той трудно владее чувствата си. А и при нея положението не беше кой знае колко по-различно. „Иване” прошепна тя. Няколко сълзи се стекоха от очите ѝ. Подпря се безпомощно на стената, бутилката се изплъзна от ръката ѝ и се разби на парчета. В това време на вратата се позвъни настоятелно. Мислеше да не отваря, но след второто настоятелно позвъняване промени решението си. Избърса лицето си и отиде да отвори. Беше Иван. Отне им известно време докато отделят поглед един от друг. „Таня” – каза той и пристъпи напред. „Иване. Какво правиш тук.” Той затвори вратата. „Исках да те видя. Трябва да говорим... Да не си пила?” Тя не отговори. „Таня, това не е решение!”. Тя избухна. „Ти ли ще ми казваш, кое е решение и кое не? За пореден път ти казвам да не ми се бъркаш в живота. Оправяла съм се и без теб. И ще продължа да го правя...” Всичко се случи толкова бързо. Поривът бе по-силен от всичко. Притисна я към себе си и впи устни в нейните. Тя се отпусна в прегръдките му. Иван я повдигна леко и краката ѝ обвиха кръста му. Притисна я до стената. „Не мога повече” прошепна той възбудено..... „Желая те.” „Иване...” Устните му се спуснаха по врата ѝ. Опита се да разкопчае копчетата на ризата ѝ, но не успя да се справи, затова я разкъса. Все още държейки я се запъти към спалнята..........
Цитирай

По въпроса за стълбите. (Както отбеляза Lulu25) Единия веднага ми мина през ума, че може да е Гончев, тъй като на стоп кадър ми се червенее дрехата му. Друг е въпросът, че тея стълби имам чувството, че водят за... никъде.  hahaha

И на стоп-кадър е доста неясно, но все пак ...

Различавам там следовател, полицай и ... Гончеееееееееееееев! (червената блуза гарантира, че е тъкмо той). Арестуван е, а този, който е плътно до него носи фуражка на полицай. Следователят е твърде далеч, за да го разпозная (на Иванов определено не ми прилича, но не е изключено да е той) и носи плик, от тези дето съдържат снимки Wink...

Предполагам го водят някъде да им покаже нещо (е, много съм конкретна, няма що! hahaha)
А стълбите, някой много точно ги оприличи като водещи към неизвестен соц-монумент. Laughing
Чудя се дали Гончев не го разкарват насам-натам във връзка със случая на Слав и Мая... newsm78

Цитирай

Добро утро, сладкиии  Hug bouquet

Цитирай

Teddy_l4, сюжетът ти е достоен за аплодисменти! smile3501
Тъжно ми е, че Мая отхвърля с лека ръка майка си. А колажа с Милото е много
показателен- екшън, екшън и пак екшън. Разбирам, че Таня и Иван имат бъдещето,
което очаквате. Остава ми надеждата за бъдещето на "глутницата от двама". Пол
май ще трябва да действа в САЩ.
Не смятам, че жената от лудницата е Красимира. Тази жена, която се вижда в промото
е елегантна, с черна коса. Нина/Алекс изглежда доста секси на промото. Любовта и
войната предполагат доста динамичен сезон.
Цитирай

http://www.btv.bg/seriali/7chasa/videos/video/766510055-Sedem_ch … 23_septemvri.html "Седем часа разлика" се завръща на 23 септември.  Smile
Цитирай

Браво, това е страхотно! Значи остават само още десет дни. Започва
обратното броене. Hristina M. Koleva, благодаря! :bouquet:
Simpatikonia, първа посочи тази дата, а аз тогава подкрепих предпо-
ложението. Предпочитам на този ден да не мисля за историята на България Laughing,
септемврийското въстание избухва на 23.09, а за старта на сериала. Каква
неделя ни се очертава само след 10 дни! А и всички недели до Коледа Wink
Цитирай

Чудесна тема. Благодаря. bouquet
Цитирай

Седем Часа Разлика се завръща на 23.09!!!!

А това е новия трйлър:)

http://www.btv.bg/seriali/7chasa/videos/video/766510055-Sedem_ch … 23_septemvri.html
Цитирай

http://www.btv.bg/seriali/7chasa/novini/story/503274509-Sedem_ch … 23_septemvri.html

и малко допълнително инфо.
Цитирай

Здравейте! Дали мога някъде освен във войо да гледам последния епизод. Все пак мина доста време от излъчването, надявам се да го има някъде свободно. Във Vbox не го намерих  Thinking
Цитирай

Здравейте! Дали мога някъде освен във войо да гледам последния епизод. Все пак мина доста време от излъчването, надявам се да го има някъде свободно. Във Vbox не го намерих  Thinking
Виж торент сайтовете
Цитирай

Uhuuuuu  Smile  v nedelia shte se gleda
. Samo 3 dena oshte.
Цитирай

Тая неделя ли започвааа  Love Love
Цитирай

Тази неделя на войо  Smile
Цитирай

Може ли да го свалиш и да го пратиш по skype като излезе първия епизод на седем часа разлика или да го качиш някъде в нета ?
Цитирай

Може ли да го свалиш и да го пратиш по skype като излезе първия епизод на седем часа разлика или да го качиш някъде в нета ?

Може ако ме светнеш как.  Smile
Цитирай

Може ако ме светнеш как.  Smile
Как да го свалиш ?
Цитирай

На последното промо, Милото кого ли се е запътил да убива? Имам чуството че Коцев и Пол са един отбор , а че Тео е разбрал нещо за Коцев, защото там на гробищата се беше запътил точно срещу него и Явор го дръпна нстрани  Shocked Shocked
Цитирай

Цитат
На последното промо, Милото кого ли се е запътил да убива? Имам чуството че Коцев и Пол са един отбор , а че Тео е разбрал нещо за Коцев, защото там на гробищата се беше запътил точно срещу него и Явор го дръпна нстрани   
Според мен, Милото се е запътил да убива Распутин, но като нищо може и Пол Станков да е мишената. Пол може и да е в един отбор с Коцев, поне докато не разбере истината от Таня или от някой друг, а ние знаем, че Таня не обича да му разказва за тези си контакти. А Тео най - вероятно е разбрал, или че Коцев има общо със смъртта на дядо му или цялата истина за връзката на майка му с него.
Цитирай

Цитат
На последното промо, Милото кого ли се е запътил да убива? Имам чуството че Коцев и Пол са един отбор , а че Тео е разбрал нещо за Коцев, защото там на гробищата се беше запътил точно срещу него и Явор го дръпна нстрани   
Според мен, Милото се е запътил да убива Распутин, но като нищо може и Пол Станков да е мишената. Пол може и да е в един отбор с Коцев, поне докато не разбере истината от Таня или от някой друг, а ние знаем, че Таня не обича да му разказва за тези си контакти. А Тео най - вероятно е разбрал, или че Коцев има общо със смъртта на дядо му или цялата истина за връзката на майка му с него.

Може и да е при Пол.. но интересно ако завари Коцев докато е при Пол  Laughing Thinking
Цитирай

Очаквам спойлер или на лични подробен преразказ за нас низвергнатите от Войо  в чужбина,моля! Wink
Цитирай

Пак настава времето на спойлерите ... Smile Ама толкова го чакахме, няма да се оплакваме сега.

Тео не беше ли разбрал за връзката на Коцев с майка му още миналия сезон? newsm78 Мисля, че затова тръгва така към него. Ако беше разбрал за това, че убиец на дядо му, вероятно Коцев нямаше да е на свобода, а и Явор би тръгнал заедно с него, вместо да го отдръпва.

Анонсът, както винаги от известно време насам, е написан ужасно, почти безинтересно, но поне от него разбирам, че - на Мая нищо няма да й се случи със Слав, Таня бързо е се прибере вкъщи, а Распутин ще свали картите -тръпнем в нетърпение да видим доколко правдоподобна история са му измислили Smile

А това Таня пътува в колата с Милото и дава пистолет ли? newsm78 Доколкото виждам обаче тя пътува до него в колата, и дава пистолета си на някой на предната седалка. Милото не ми изглежда да се упътил да убива някого.
« Последна редакция: Пет., 14 Септ. 2012, 08:03 от Lulu25 »
Цитирай

Да Lulu25, Тео знаеше за връзката на майка си с Коцев. Научи още,
когато се върна от САЩ. Е, не в детайли. Всеки има право на своите тайни.
Майка му също не знаеше за връзката с Мая. Научи на по- късен етап. Мая
в това отношение живее в по- истински свят. Таня Стоева подхожда по- приятел-
ски с дъщеря си.
Цитирай

А Роки къде е?
Цитирай

Здравейте:) Честито на тези, които познаха че старта на трети сезон е на 23.09.  Smile Чакам го с нетърпение. Гледайки последния анонс се ядосах  много на себе си. Как не се досетих, че Коцев и Пол са комбина. Те ни показаха ясно, че са в близки отношения. Сега въпросът за мен е защо Пол иска да прецака Таня? И започвам да си мисля, че ако наистиина Мая е негово дете, не би трябвало да мрази толкова майката на детето му. Той не поиска да се правят тестове за остановяване на бащанството. Какво мислите вие?
Цитирай

Здравейте:) Честито на тези, които познаха че старта на трети сезон е на 23.09.  Smile Чакам го с нетърпение. Гледайки последния анонс се ядосах  много на себе си. Как не се досетих, че Коцев и Пол са комбина. Те ни показаха ясно, че са в близки отношения. Сега въпросът за мен е защо Пол иска да прецака Таня? И започвам да си мисля, че ако наистиина Мая е негово дете, не би трябвало да мрази толкова майката на детето му. Той не поиска да се правят тестове за остановяване на бащанството. Какво мислите вие?
Аз не мисля,че Пол и Коцев са или ще бъдат "комбина" на гърба на Танчето....не и от страна на Станкоф поне! Това,че тренера му "предлага да спечелят много пари " не означава,че непременно ще се изправят срещу героинята на ВЦ! На мен ми е по-интересно да видя как и защо толкова бързо Пол се е изнесъл от България! newsm78
Цитирай

до Галактическа принцеса

Здравей. Може ли да споделиш набързо впечатленията ти от Войо. Обмислям дали да се абонирам и аз, за да гледам БГ сериали. От чужбина няма друг начин май, защото в youtube ги няма вече. Заслужава ли си?
Цитирай

Гледайки последния анонс се ядосах  много на себе си. Как не се досетих, че Коцев и Пол са комбина. Те ни показаха ясно, че са в близки отношения. Сега въпросът за мен е защо Пол иска да прецака Таня? И започвам да си мисля, че ако наистиина Мая е негово дете, не би трябвало да мрази толкова майката на детето му. Той не поиска да се правят тестове за остановяване на бащанството. Какво мислите вие?

Подкрепям мнението на dyvaromi  Peace
Според мен точно в този момент за Коцев е много важно  Пол да бъде на негова страна. Явно има надежда да спечели или евентуално да избегне въпросното дело, свързано с неговия бизнес... А иначе Пол е само негов адвокат - съмнявам се да въртят общ бизнес. При един от предишните им разговори Пол определено звучеше повече професионално загрижен, отколкото лично заинтригуван от делата на Коцев в Щатите. А и в случаите, когато клиентът печели, обикновено печели и адвокатът Laughing - според мен така трябва да се тълкуват думите на Коцев в промото.

По-интересен ми е характерът на техните отношения преди 20 години, когато Пол заминава за Щатите. Във всеки случай, колкото и приятелски и бизнес успешни да са отношенията между Пол и Коцев, истината за насилието над Мая ще им постави край. Зависи кога Таня ще реши да му разкрие истината. По всичко личи, че няма да е преди края на трети сезон. Личната вендета със сигурност ще се пренесе в четвърти сезон. Кой ще оцелее и кой ще получи истинско възмездие? Thinking

Още от сега се чудя какъв финал ще има тази история...  
Според мен трети сезон ще изясни бизнес-служебно нещата, а четвърти сезон ще стигне до самото дъно на всичко - личните мотиви за постъпките на героите, за които е ясно, че няма давност. Thinking
Цитирай

кога ще го дават?
Цитирай

кога ще го дават?
Старта на трети сезон е на 23.09.
Цитирай

до Галактическа принцеса

Здравей. Може ли да споделиш набързо впечатленията ти от Войо. Обмислям дали да се абонирам и аз, за да гледам БГ сериали. От чужбина няма друг начин май, защото в youtube ги няма вече. Заслужава ли си?

Не съм Принцесата,но да поясня,че на този етап от чужбина все още не може да се гледа Войо! Иначе,аз се абонирах за Нетера и си разреших кардинално проблемите с бг-телевизиите! А и на запис ги има всички филми и предавания на отделните телевизии! Само дето  в аванс няма нищо Wink,за разлика от Войо!
Цитирай

И аз подкрепям мнението, че Пол и Коцев не са съдружници.
Пол по всяка вероятност е ръководен в действията си от чисти мотиви, но явно му липсва и воля, и прозорливост, така, както са му липсвали преди 20 години. Аз също очаквах да не се поддаде на заплахите на Милото, но видимо никак няма да се забави с връщането в Ню Йорк, щом още в първи епизод можем да го очакваме там. Коцев, интересно, също е отлетял скоропостижно.
От това, което сме видели като отношения между тях до момента, видимо Пол има лично отношение към Коцев, има го за голям приятел, или поне за човек, на когото е задължен. Затова и си мисля, че и преди 20 години Коцев много успешно го е преметнал, като му е помогнал "безкористно" да се отърве от Милото в Щатите. Много вероятно Пол дори да не знае, че Таня и Коцев се познават.

Много ми е интересно дали ще се разкрие от разговора на Пол и Коцев как Таня и Милото са намесени в проблемите му в САЩ. Спомням си, че имах по едно време някаква теория във връзка с аферата Петрол срещу храни, но вече съм я забравила Smile

Интересно ми е и какво правят Милото и Таня в една кола? Дали Милото ще я прибере вкъщи на връщане от ареста?
« Последна редакция: Пет., 14 Септ. 2012, 21:03 от Lulu25 »
Цитирай

до Галактическа принцеса

Както са ти казали, войото за сега може да се гледа само от бг. Иначе лично за мен си заслужава. Аз гледам няколко сериала и 8те лева са нищо в случая. Освен това имам и приятели актьори и бих искала да ги подкрепя плащайки за техния труд .
Цитирай

Като стана дума за Пол и Коцев , си мисля, че Тренерът не знам дали го иска Станкоф на своя страна, но аз лично даже леко се притеснявам за адвоката!!! Щом Коцев не се посвени да организира вендета срещу Таня, поръчвайки и присъствайи лично на изнасилването на дъщеря и само, защото е бил отхвърлен или  от нея като мъж (на мен ,както неведнъж съм подчертавала, това ми звучи една идея по-неубедително !), та представете си демоничният му мозък какво може да замисли на единствения мъж, когото Таня реално е предпочела, обичала и дори му е родила дете..... направо ми се изправят косите! Shocked
Цитирай

dyvaromi, това, което казваш дори не искам да си го помисля. Но трябва да призная, че е твърде възможно да се случи. В един момент ще излезе, че животът и сигурността на Пол зависят от мълчанието на Таня. Вярвам, че тя ще го държи настрана и в неведение достатъчно дълго време, най-вече за да го предпази от двамата най-опасни мъже в живота си - Коцев и Милото. Предвиждам, че Пол ще бъде в неведение почти до края на трети сезон. И ми се струва, че е взел правилното решение да се върне в НЙ - може би това ще запази живота му за известно време (хем няма да се мярка пред Милото, хем Коцев ще може да го баламосва още дълго).

Доста лични тайни и трагедии ще се разкрият в трети сезон струва ми се...
Нямам нищо против Пол да остане по-настрани от тях - поне на първо време  Thinking Не ми се иска да го загубим рано-рано...
Цитирай

...Щом Коцев не се посвени да организира вендета срещу Таня, поръчвайки и присъствайи лично на изнасилването на дъщеря и само, защото е бил отхвърлен или  от нея като мъж (на мен ,както неведнъж съм подчертавала, това ми звучи една идея по-неубедително !)...

Коцев е определено много опасен. Според мен обаче мотивацията на Коцев за отмъщение срещу Таня понеже го е отхвърлила като мъж е далеч назад в класацията - преди това има сериозно настъпени бизнес интереси. Той каза на Лука, че Милото и Таня са му причинили големи неприятности и заради тях го гонят в щатите. Аз приемам, че той има да отмъщава веднъж заради щатските проблеми, втори път да наглася нещата заради проектите в Странджа,трето, за да се доказва над Милото и Таня, че те ще си останат винаги негови възпитаници, и той ще е по-силен от тях, и едва тогава вече идва наред и самолюбието му на мъж, който е отхвърлен от нея.

Предвиждам, че Пол ще бъде в неведение почти до края на трети сезон. И ми се струва, че е взел правилното решение да се върне в НЙ - може би това ще запази живота му за известно време (хем няма да се мярка пред Милото, хем Коцев ще може да го баламосва още дълго).
Мда, а и аз нещо не си представям Таня да се залети да му разказва. Ако научи нещо от някого, то ще е по-скоро от Мая...

Не мога да разбера от всички трейлъри обаче какви ще бъдат отношенията между Милото и Таня - двамата във война ли ще бъдат един с друг или заедно срещу Коцев? newsm78

А, щях да пиша и за Voyo - аз самата сега съм в колебание дали да гледам предварително, но колебанията ми са свързани само и единствено с тукашната дискусия Smile Иначе и според мен 8,00лв е съвсем прилична цена, макар и да гледам само Седем часа разлика там и заплащането й приемам за уважение към труда на хората, които са направили филмите.
« Последна редакция: Пет., 14 Септ. 2012, 23:44 от Lulu25 »
Цитирай

Не мога да разбера от всички трейлъри обаче какви ще бъдат отношенията между Милото и Таня - двамата във война ли ще бъдат един с друг или заедно срещу Коцев? newsm78

От трейлърите се вижда, че страстите ще са доста нагорещени между тях и в този сезон.
В отношенията им едва ли ще видим нещо по-различно от това, което сме видели от тях досега - ще се движат пак в широки рамки - от мразя те  до обичам те... Laughing Видяхме ги да се гледат гневно и хладно, както и дружески да си мълвят  Laughing, а имаше доколкото си спомням и прегръдка. В първи сезон Таня каза, че Милото е най-близкия й човек и по-близък от него тя няма. Мисля, че пълен разрив между тях няма да има и в този сезон. А по отношение на Коцев, мисля, че Милото ще вземе страната на Таня - логично е... Но първо ще трябва да се увери, че това, което казва Таня е истина.

Чудя се само как Иванов ще приеме поредното сближаване между Таня и Милото. Но не мога да го мисля сега ... Таня пак ще лавира между всички, за да постигне своето. На мен тя ми е любимката в този сериал - с Иванов или без него, с Милото или без него, важното е животът й да се подреди най-после. Готова съм да приема всички варианти.  Hug
« Последна редакция: Съб., 15 Септ. 2012, 10:33 от simpatikonia »
Цитирай

Пак съм аз. Embarassed

Направи ми впечатление как при разпита на Гончев в последния трейлър Иванов демонстративно скъса показанията. А после му каза нещо, от което ироничната усмивка на Гончев се стопи за секунди. Безспорно при всеки разпит има разни трикове за натиск над противника, но се чудя какво е било в състояние да стресне толкова Гончев?

Идват ми на ум основно две възможности - първо, Иванов да е убеден, че Гончев лъже, за да прикрие Таня и му разкрива, как тя е поддържала пред следствените версията, че той е откраднал пистолета и е замесен и в двете престъпления. Разбира се това не е вярно, но при разпит всичко е позволено; и второ, Иванов разкрива пред Гончев подозренията към Слав, че е свързан с групата на татуираните и е възможен извършител на нападението срещу Мая и Тео. Един вид Гончев изненадан разбира с кого е делял един покрив толкова дълго време. Предположенията ми се основават главно на презумцията, че двете най-важни жени в живота на Гончев са Таня и Мая. Всичко свързано с тях е в състояние да го извади от равновесие.
Цитирай

....му разкрива, как тя е поддържала пред следствените версията, че той е откраднал пистолета и е замесен и в двете престъпления....Иванов разкрива пред Гончев подозренията към Слав, че е свързан с групата на татуираните и е възможен извършител на нападението срещу Мая и Тео. .

На мен също са ми интересни кадрите от техния разговор. Каква всъщност е позицията на Гончев? Дали той иска да разкрие истината, тоест следствието да е наясно с реалните факти? Или да измисли такава истина, която напълно да оневинява Таня? И защо ли си мисля, че дори и да има интерес, някак не изгаря от желание да сподели това точно с Иванов?
Все си мисля, че ако Иванов му каже, че Таня е свидетелствала срещу него, той няма да остане толкова изненадан, поне няма да го покаже. Аз не си спомням добре и каква беше позицията на Таня спрямо виновността на Гончев пред прокуратурата... newsm78 По-скоро наистина би му угаснала усмивката, ако разбере, че Слав е изнасилвачът на Мая.
За Слав обаче - Иванов имаше ли изобщо подозрения? Доколкото си спомням, просто не го харесваше, но не го е заподозрял във връзка с татурианите?
Това, че Иванов така демонстративно къса показанията му, дали е професионален трик? Май, май по-скоро ми се струва, че е израз на лично озлобление.

Стана ми интересно и че на масата има две кафета - от кога на задържаните им предлагат кафе по време на разпит? Very Happy Или пък идва да покаже, че разпитът продължава толкова дълго, че Иванов пие второ кафе?
« Последна редакция: Съб., 15 Септ. 2012, 19:58 от Lulu25 »
Цитирай

За Слав .... Иванов имаше ли изобщо подозрения? Доколкото си спомням, просто не го харесваше, но не го е заподозрял във връзка с татурианите?

Да имаше някаква антипатия между двамата... Иначе Иванов подозира Слав в съучастие с Гончев. От самото начало Иванов подозира, че някой помага на Гончев и го е измъкнал от полицията. Реално срещу Слав няма преки обвинения за каквото и да е.

Това, че Иванов така демонстративно къса показанията му, дали е професионален трик? Май, май по-скоро ми се струва, че е израз на лично озлобление.

Лична антипатия има, разбира се ... и от двете страни. Може би трябва да я назовем с истинското й име - ревност. Laughing Иначе скъсването на показанията според мен означава само това, че Иванов е убеден в лъжливостта им. Това, разбира се, може да мине и за професионален трик.

Стана ми интересно и че на масата има две кафета - откога на задържаните им предлагат кафе по време на разпит? Very Happy Или пък идва да покаже, че разпитът продължава толкова дълго, че Иванов пие второ кафе?
Колкото до кафетата... Тук има три възможности -  първа, разпитът е труден и трае толкова дълго, че Иванов пие второ кафе; втора - разпитващите са били първоначално двама и Иванов се е оказал по-издържливия от тях (Христов е излязъл, примерно Wink); и трета - Иванов е решил да прояви либералност, предложил е кафе на Гончев, за да го отпусне и ... накрая е съжалил за това, защото Орлин му се е качил на главата... Лично аз залагам на третата възможност. Във всеки случай се вързва с късането на показанията. Опасна игра играе Гончев, а с Иванов шега не бива. Naughty
Цитирай

А друг е въпросът е Иванов в качеството си на какъв ги води тези разпити, при положение, че на прокурора не е работа да води разследвания, а да отправя обвинения, базирано на проведените от следователите разследвания и разпити Smile Ама хайде, за да е интересно действието, не им се сърдя ,че той го играе в ролята и на прокурор, и на следовател, и на полицай понякога (особено като се засили с пистолет да арестува някого Smile ). Нека да го гледаме как прилага професионални трикове, вместо да лежи и да хрипти в болнично легло Smile

Чудя се само как Иванов ще приеме поредното сближаване между Таня и Милото. Но не мога да го мисля сега ... Таня пак ще лавира между всички, за да постигне своето.

Не би трябвало прегръдките с Милото и прегръдките с Иванов да са по едно и също време, но кое след кое е не се наемам да прогнозирам. На мен обаче ми се струва, че в трети сезон Таня и Милото ще се раздалечат в един или друг момент. Любен Дилов беше коментирал в някакво интервю май, че образът на Милото няма да остане до толкова клоунски симпатичен и че тъмните му страни ще се проявят в трети сезон. А и... те практически вече са във война, на етап, от който няма връщане - показанията са в прокуратурата, а момичетата са мъртви, с пистолета на Таня и с кръвта по нейното палто. Ако и показанията да продължат да ги подмятат (в което не се съмнявам), то това убийство няма как да бъде покрито.

Опасна игра играе Гончев, а с Иванов шега не бива. Naughty
Чудя се, наистина, каква е играта на Гончев? Това, което знаем е, че Таня и Мая са всичко за него, целият му свят, ако разбира се, вярваме на думите на образа му. Тогава,той би се стремил те да са на свобода и в безопасност. А той знае добре, че докато Милото и Коцев се въртят наоколо, за тях навън не е никак безопасно. Чудя се дали просто би поел вината върху себе си, или би се опитал да натопи Милото и Коцев.... Наистина не мога да преценя каква позиция би заел на разпита, нито защо е толкова самонадеян, че да се налага Иванов да му смъква усмивката.

За щастие, не остана никак много да се чудим Smile Smile Smile
« Последна редакция: Съб., 15 Септ. 2012, 22:01 от Lulu25 »
Цитирай

А друг е въпросът е Иванов в качеството си на какъв ги води тези разпити, при положение, че на прокурора не е работа да води разследвания, а да отправя обвинения, базирано на проведените от следователите разследвания и разпити Smile

Lulu25, мисля, че прокурорът има провомощие да се намесва в разследването, да провежда някои разпити... Е, знаем още от първи сезон, че Иванов обича да се престарава. Той за следствените по делото за подкупа на министъра ходеше час по час да ги разпитва, а тук го очаквам съвсем да е във вихъра си! Откога чака той да арестува Гончев и Таня  Laughing, а ти искаш да му отнемеш това удоволствие.  Недей така! Naughty

А аз чакам с нетърпение разпита на Таня - Иванов няма да го отстъпи на друг - сто на сто съм сигурна!
Според мен този разпит ще е една от най-силните сцени на сезона.  Peace

Само се чудя newsm78 защо в промотата не показаха поне веднъж част от тази сцена? Все пак ние точно това очаквахме - Иванов, изправен в цял ръст, заплашително да разпитва Таня, докато тя се свива като уплашено зайче на стола  hahaha  А вместо това ни заляха с целувки, прегръдки и страстни награбвания още от вратата.... На какво прилича това? Crossing Arms
« Последна редакция: Съб., 15 Септ. 2012, 22:25 от simpatikonia »
Цитирай

Само се чудя newsm78 защо в промотата не показаха поне веднъж част от тази сцена? Все пак ние точно това очаквахме - Иванов, изправен в цял ръст, заплашително да разпитва Таня, докато тя се свива като уплашено зайче на стола  hahaha  А вместо това ни заляха с целувки, прегръдки и страстни награбвания още от вратата.... На какво прилича това? Crossing Arms

Тъкмо това си мислех и аз. Мисля, мисля и не мога да измисля как Таня толкова скоропостижно ще се измъкне от ареста. Ако съдим по промото, тя още в първи епизод си е обратно вкъщи, прибира се заедно с Милото, може би дори и без разпит (и аз не мога да повярвам, че биха ни спестили подобна сцена в промотата) и продължава да обмисля вендетата си срещу Коцев без ни най-малко да се притеснява от законово преследване. Единственото, което ми хрумва, е да намери някакъв процедурен пропуск (липса на заповед за арест, липса на подпис от съдия или нещо от типа). Другото, за което си мислех, е Гончев да поеме върху себе си отговорността за убийството на Лука Карлов. Макар че пак - дори и той да направи самопризнания, това не е достатъчно, за да си тръгне Таня ей така по живо, по здраво, без даже Иванов да я е разпитал....

Във връзка с разпита на Гончев още нещо - ако не ни заблуждават с последователността на репликите, не вярвам Иванов с толкова тържествуващ вид да заяви на Гончев нещо за Таня или за Мая. Друго е, но какво ли наистина може да изкара Гончев извън равновесие? newsm78
« Последна редакция: Съб., 15 Септ. 2012, 23:23 от Lulu25 »
Цитирай

Не съм много сигурна, че Таня ще се прибере така бързо вкъщи. newsm78
Всъщност, ако Иванов не е спазил процедурата и е действал на своя глава, Таня ще има законовото право да бъде освободена... след един най-обикновен разпит. (Е, не мога лесно да се откажа от сцената с разпита hahaha). Иначе Таня ще се позове на закона, за да извлече максимално ползи за себе си. Да видим дали истината е наистина на страната на Иванов. Щото май и той не е много сигурен. Всъщност бих се радвала, ако разбера, че той се съмнява във вината й. Само дето във втори сезон се опитваше да ни убеди в обратното.

И все пак намесата му и тази на баретите беше съвсем адекватна - предодвратиха саморазправата в едно иначе любящо и сплотено "семейство", която можеше да има неочакван край, обезоръжиха Таня и я отрезвиха за известно време, и не на последно място - прибраха Гончев.  Laughing
Цитирай

Малко повече от 6 часа Smile нямам търпение. Дано наистина има динамика, както каза ЛДС, а не 2 часа да гледаме ретроспекции.
Цитирай

До Войо ли? В колко часа ще го дават?
Цитирай

В 20 часа този път.
Цитирай

В 20 часа този път.
Моменталически да докладваш в един пространен спойлер, моля!!! Praynig

Избягвам по принцип да гадая сюжета, но ми се струва ,че Иванов може да е открил истинската същност и мисия на Ганчев и това да е предизвикало замръзналата му усмивка( на Орлин)! Wink
Цитирай

Малко повече от 6 часа Smile нямам търпение. Дано наистина има динамика, както каза ЛДС, а не 2 часа да гледаме ретроспекции.

Честито на тези, които ще гледат стартовия епизод още тази неделя! bouquet

За мен началото на сезона остава за 23.09 в 20.00 по бТВ.
А иначе спойлери трябва да има за нетърпеливите.
За себе си се надявам да имам достатъчно воля да не ги чета... поне докато не мине стартовия епизод по бТВ. После - Шъ видим!

И аз се надявам на голяма динамика и изненадваши обрати.
Много усилия вложихме да разгадаем хода на действието, но... честна дума, ще се радвам, ако не сме успели съвсем. Защото много обичам изненадите!   Hug
Цитирай

Аз лично съм против спойлерите и коментарите от тези, които гледат предварително. Темата заприлича на нищо с тези скрити текстове.
Цитирай

Аз съм в колебание дали да гледам, има още време, ще помисля Smile Пък и чакам спойлер да ми каже дали си заслужава. Обаче гледам ли веднъж, не става да се трае една седмица преди да коментирам Embarassed
Цитирай

Имало нова тема, а аз не знам  Crazy  bouquet

Нямам време в момента да ви чета назад, искам да попитам пак ли ще е същият цирк с Войото? Нямам предвид да гледам предварително сериите, а да знам има ли място, където мога свободно да ги гледам онлайн, след като са минали по телевизията?
Цитирай

Още не ми се зарежда Войото
Цитирай

Може ли някой да качи първия епизод от третия сезон или да го прати на skype marti.karkelev
Цитирай

Здравейте, ГРУПАТА  bouquet Чета ви отдавна и много ви се радвам..ще гледам и аз да се включвам вече в дискусиите  Smile А за първия епизод...айде разказвайте в скрит текст за нас нетърпеливите, че не мога да издържа до утре..докато отвори Easypay   #Crazy
Цитирай

Изгледах го на Войо. интересно беше.
Цитирай

Става ли да го пратиш пo skype
Цитирай

Става ли да го пратиш пo skype
не.
Цитирай

Laughing ще го пуснат по разни места, нека не тормозим хората Peace
Цитирай

Laughing ще го пуснат по разни места, нека не тормозим хората Peace
Аз знам къде ги качват обаче там още не са го качили
Цитирай

Ама пак ли по две страници "дайте епизода". До сега все някой е качвал линковете. Четете редовно и няма да го пропуснете. Нека си спестим спама.
Цитирай

Някой, който го е гледал във voyo може ли на лични да разкаже епизода Smile
Благодаря предварително
Цитирай

Аз съм в колебание дали да гледам, има още време, ще помисля Smile Пък и чакам спойлер да ми каже дали си заслужава. Обаче гледам ли веднъж, не става да се трае една седмица преди да коментирам Embarassed

Пак настана време разделно!  Laughing

Каквото и да избере всеки от нас, до края на сезона в темата ще си останем разделени на две - на гледали и негледали съответния епизод - това е неизбежно. В крайна сметка всеки сам решава кога да гледа и да коментира. Важното е спойлери да няма.  Peace

Хайде, честит ни нов сезон!  bouquet

Цитирай

Доста добър първи епизод!!! Поздравления Милена и Любо!! Поне на мен много ми хареса. Изкарах час и половина удоволствие. Нищо мудно, нищо скучно. Взели са си поука. Това е лично мое мнение:) А имаше и няколко култови момента:)
Цитирай

Първо да кажа, че от войо не може да се сваля, имат защита.
Сега за епизода Wink , определено надмина очакванията ми. Използвали са интересни похвати .

Сега накратко по същество:
Скрит текст :
Епизода започва няколко седмици след събитията в последния епизод на предния сезон. Таня и Иван се въргалят отново из леглото в апартамента на Таня Wink .  Милото пристига тържествено с охраата си пред избата. Стефанакова е поканила в предаването си Таня и обявява как тя ще оглави специализиран съд за борба с организираната престъпност.  Тео и Явор са на един път и Тео целия в кръв лежи на земята, а Явор вика за помощ.  В НЙ Коцев и Пол празнуват някаква голяма сделка и Пол каза на Коцев, че само не може да му прости, че му е отмъкнал секретарката, за да се ожени за нея.  Честно казано всичко е преобърнато на 180 градуса...и се връщаме 2 дена след ареста на Таня. Smile /вероятно за да разберем как се е стигнало до всички тези обрати/
Коцев се обажда на Таня и и казва, че заминава, разменят си заплахи и приключват разговора. Иванов разпитва Гончев, който си е признал за убийството на Миро фитнеса, 2те проститутки, Лука и Къртев. Иванов не му вярва, но Гончев е твърд и не променя показанията си.  Распутин казва на Нина защо му е избата. Оказва се, че там е скрита много ценна антика, която той иска. Той притежава цялата сграда без 1/2 от избата. Иска да притежава всичко и да събаря стена по стена за да търси. Нина очаква да му помогне да накара Милото да си продаде дела. Плана на Нина е да се направи на отвлечена и така да склони Милото /защо е решила, че на него му пука чак толкова не мие ясно  newsm78 / Нина решава да прави партия с Алеся и да си поделят 1млн, който и обеща Распутин. Алеся ще направи на Нина снимки от "отвличането" и ще ги занесе лично на Милото в София. Цвета издирва Боян, но никой нищо не и казва. Чушката отново се държи странно съмнително. Цвета го пита за Аги, а той и каза че не я е виждал и чувал. После дават ретроспекция в която Аги и Чушката се срещат в Хоремага и там Чушката каза на Аги, че Юнал се е върнал при жена си /това не мисля, че е истина изобщо/ В общо линии Чушката излъга и Аги и Цвета. А, да не забравя, в началото като даваха след няколко седмици, дадоха Чушката и Цвета да отиват да женят  Shocked  Мая се кара с майка си заради баща си, кара се и на Милото по същия повод, нищо ново. Пол от своя страна заплаши Таня, че ако не прати Мая до седмица ще я съди. По време на скандала между Мая и Милото той и каза нещо много интересно, че тя не подозира кои са истинските и роднини. Не знам дали беше метафора или Милото има претенции, че и е баща. Кой знае... Коцев с цялата си наглост се изтресе на погребението на Лука, че и каза на Светлана, че баща и е убит и Таня арестувана за убийството му. Светлана ходи да се кара с Таня разбира се. Мая обясни на Тео , че била сбъркала за Слав и че той не е от нападателите и, че даже и ходи да го търси. В прокуратурата пак тъпчат по цял ден Wink Милото официално заяви на Таня, че не и вярва на версията за Лука и Таня каза, че сама ще разкрие всичко. Иван се срещна с Таня да я убеждава да подаде жалба за нападението над Мая и тя му отказа. На тръгване Иван го нападнаха хора на Христов, но СуперИван ги оправи и тримата  Mr. Green
Вероятно пропускам нещо, но сега главата ми е препълнена.
Цитирай

Галактическа Принцеса, Hug Hug Hug bouquet bouquet bouquet
Цитирай

Изгледах и аз, да споделя положителни впечатления. Доста динамично действие - като се замисля голяма част от показаното по трейлърите се случи. Някакси като че ли усещам по-различен стил, но във всеки случай не по-лош. За част от нещата се бяхме досетили, друга част - не Smile

Скрит текст :
Само не разбрах защо тия тръгнаха да нападат Иванов? Не беше ли Таня целта?
Цитирай

Изгледах и аз, да споделя положителни впечатления. Доста динамично действие - като се замисля голяма част от показаното по трейлърите се случи. Някакси като че ли усещам по-различен стил, но във всеки случай не по-лош. За част от нещата се бяхме досетили, друга част - не Smile

Скрит текст :
Само не разбрах защо тия тръгнаха да нападат Иванов? Не беше ли Таня целта?

Скрит текст :
Според мен искаха да си мислим, че Таня е целта.

Наистина сериала изглежда много променен. Браво на сценаристи и режисьори.
Цитирай

Скрит текст :
Според мен искаха да си мислим, че Таня е целта.
Скрит текст :
Или, Иванов трябваше да бъде обезвреден, за да не попречи за Таня? Иначе, какъв му е зорът на Коцев да очиства Иванов?

Ааа, и Малин Кръстев изобщо го няма в кредитите Sad Така че надеждите Боян да се появи няма да се оправдаят.
« Последна редакция: Пон., 17 Септ. 2012, 00:57 от Lulu25 »
Цитирай

Скрит текст :
Гадно ми беше, че дават Гончев толква инфантилен!
Мая пак е с претенциите си ' да СИ ида в НЙ!" Пол иска ДНК тест - защото Таня го предизвика. Нина и Алеся извведнъж стнаха ужасно близки?! Пол и Коцев: Таня да си получи заслуженото??!! Странно ми прозвуча. Дадоха майката на Явор - не мога да пределя дали е някоя от даваните до сега в НЙ - нямам време да гледам предишните сезони сега, но тя нищо не каза..., Таня каза на Стефанакова - пременена кат Невена Коканова в някой стари филми- защо е била при баща й - че той и Коцев са поръчали нападението над Тео и Мая.
Цитирай

Да се извиня първо за скритите текстове пак.

Скрит текст :
Гадно ми беше, че дават Гончев толква инфантилен!
Мая пак е с претенциите си ' да СИ ида в НЙ!" Пол иска ДНК тест - защото Таня го предизвика. Нина и Алеся извведнъж стнаха ужасно близки?! Пол и Коцев: Таня да си получи заслуженото??!! Странно ми прозвуча. Дадоха майката на Явор - не мога да пределя дали е някоя от даваните до сега в НЙ - нямам време да гледам предишните сезони сега, но тя нищо не каза..., Таня каза на Стефанакова - пременена кат Невена Коканова в някой стари филми- защо е била при баща й - че той и Коцев са поръчали нападението над Тео и Мая.

Скрит текст :
E, защо да е инфантилен? Според мен му изграждат образ на вманиачен до лудост човек. Малко инфантилно се заяждаше с Иванов може би, но пък в името на интригата беше интересно. Иначе дори и Иванов го призна и му се възхити.

Това с Пол беше интересно - в разговора им с Коцев след две седмици като че ли не беше толкова дъщественото, че му е отмъкнал секретарката, колкото че Коцев каза "Съвсем скоро ти ще имаш Мая, а с Таня е свършено". Изглежда, че Таня и Пол също ще бъдат средвоюващите.

Също от предвиденото за след две седмици развитие, трябва да отбележим, че Иванов, макар и в леглото на Таня, никак не изглеждаше щастлив. Също и Слав, докато се търкаляше с Мая, а тя правеше опити да прави планове за бъдещето им.

Това с Распутин ми е много идиотско. Дали ще оставят това обяснение като мотив за всичките му действия?
Цитирай

Скрит текст :
За Распутин си права! Никакъв не му е проблема като 50% съик под претекст, че прави осн. ремонт да изтърбуши избата. В крайна сметка какъв е? мафиот, луд или и двете?
Цитирай

Цитат
Скрит текст :
Също от предвиденото за след две седмици развитие, трябва да отбележим, че Иванов, макар и в леглото на Таня, никак не изглеждаше щастлив

Скрит текст :
Много се забавлявах на тази сцена. Таня добре го нареди с това "Ако ме искаш, може пак да ме арестуваш". Според мен не е щастлив, защото все още я смята за виновна, но въпреки това не може да се откъсне от "наркотика" Таня. Яд го е на самия себе си, че тя го привлича толкова много, че той не може да се контролира и пристъпва принципите си. Според мен тази сцена се случва след онази страстна целувка от трейлърите. А след като Таня му каза, че знае кой е убил Карлов, със сигурност Иванов ще е залепен за нея.
Цитирай

Аз съм от почитателите на филма, които гледат на телевизионния екран.
Ще дочакам датата 23.09.12. А динамиката със сигурност ще е разтърсваща!
Цитирай

Ох, най-накрая има дата... Very Happy
Цитирай

нямам търпение да дойде неделя, особено както съм на училище,времето ще минава много по-бързо, не искам да ви чета скритите текстове, а направо да изгледам епизода,за това ако някой знае къде ще се качи или кой ще качи епизода, моля да постави линк, Ще съм много благодарна, вярвам,че има и други, които мразят да чакат Smile
Цитирай

В момента на поставяне на линк към епизода - от БТВ ще го изтpият.
Пpосто имат хоpа, които дебнат по фоpуми за линкове. Така, че си ги пpащайте на лични.
Целта им е да се плаща за Войо. Но за чужбина няма как да се гледа от там.
Цитирай

Става ли някой да прати по скайп новия епизод ?
Цитирай

Много ви моля пратете ми по ЛС линк за гледане на новите епизоди, благодаря !!!
Цитирай

Е то тея дето дебнат, колко му е да напияат "пратете и на мен ЛС"  Laughing

Нооо... И аз искам да помоля за ЛС с информация къде има новите епизоди.  Blush
Цитирай

Иска ми се и на мен още хора да гледат епизода, за да има още коментари. Не знам обаче как се сваля от войо, а и честно казано, не съм сигурна дали искам да знам.
Като се замисля, първият епизод толкова ми хареса, че бих го гледала и пак тази вечер, ако ми остане време Smile ИЛи поне някои части,
Скрит текст :
Нина и Алеся, например, ми идват малко в повече в страстната си фотосесия.

taxidy, забелязвам, че с теб възприемаме по еднакъв начин нещата Smile , особено що се отнася до двамата любимци.  35

Скрит текст :
Да, по всяка вероятност сцената е в продължение след страстната целувка, предвид, че Иванов е със същата риза Smile Типично в техен стил и явно се развива посред бял ден в обедната почивка Smile Напълно съм съгласна, че вероятно нещата са се случили въпреки дълбоките му убеждения, че не споделя начина на живот на Таня. Тя, като гледам, добре го постави на мястото му.

Иначе направо ме шокираха с тази сцена. Очаквах бързо да ги сдобрят, но чак първата сцена от новия сезон да завари Иван в леглото на Таня - направо облещих очи Smile
« Последна редакция: Пон., 17 Септ. 2012, 20:52 от Lulu25 »
Цитирай

Мен пък от вчера ме измъчват едни съмнения.
Скрит текст :
Дали всичко това което ни показаха в началото /няколко седмици по-късно/, не е нечия фантазия  newsm78  Прекалено много обрати, дали наистина всичко може да се промени така? Сценаристите ме впечатлиха, честно.
Цитирай

Скрит текст :
Дали всичко това което ни показаха в началото /няколко седмици по-късно/, не е нечия фантазия  newsm78  Прекалено много обрати, дали наистина всичко може да се промени така? Сценаристите ме впечатлиха, честно.

Скрит текст :
С тия бели замъглявания между сцените, и с тая идиличност на всичките сцени  и на мен ми приличаше на сън и фантазия, или като "Всичко това щеше да се случи, ако..." Най-нереалистична ми беше Стефанакова, която направо се мазнеше на Таня...  Направо като "хепи енд" за всички, освен за Тео. Но няма пък как са го обявят по този начин, ако е нечий сън. .. така че най-вероятно си е истина, но предполагам, че тези няколко седмици няма да се точат особено дълго, особено ако запазят динамиката от първи епизод.
Цитирай

Скрит текст :

Скрит текст :
С тия бели замъглявания между сцените, и с тая идиличност на всичките сцени  и на мен ми приличаше на сън и фантазия, или като "Всичко това щеше да се случи, ако..." Най-нереалистична ми беше Стефанакова, която направо се мазнеше на Таня...  Направо като "хепи енд" за всички, освен за Тео. Но няма пък как са го обявят по този начин, ако е нечий сън. .. така че най-вероятно си е истина, но предполагам, че тези няколко седмици няма да се точат особено дълго, особено ако запазят динамиката от първи епизод.

Скрит текст :
Това страшно много ми напомня на един епизод от "Анатомията на Грей"  If/Then. Тези които гледат сериала ще разберат за какво говоря.
Цитирай

Много ми е странно . . . преди бях свикнал да гледам епизодите по-рано, сега изведнъж к'во става - няма нищо. Новия сезон води новите заплетени сюжети - скрити и недостъпни. Проблема на мен ми е, че Йовото едвам ми зарежда и кадрите се обновяват по една на десет секунди и дори да искам да гледам там не мога  #2gunfire
Цитирай

Галактическа принцеса,заинтригува ме, а каква е идеята му, че не гледам Анатомията? newsm78
Цитирай

от войо може да се тегли с downloadhelper той е само за мозила. Пуснаш клипа и като си инстарирал downloadhelper горе имаш прозорец и цъкаш на него и сваляш...
Цитирай

Пратете ни на ЛС линкове някъде да го гледаме, моля ви !!!
Цитирай

Изпуснала съм ви
Цитирай

здравейте от известно време следя тази тема, и искам да ви поздравя за нея. И аз съм фенка на сериала и особено на двойката  Wink Гледах сериала във войо и аз като някои хора онемях, беше адски интересно и динамично развитие на действията. Аз просто не можах да издържа до неделя.

Скрит текст :
Аз също смятам, че сцената с която започва сериала между Таня и Иван е следствие на страстната целувка от промото, но не мисля, че действието се развива през деня.  Да, Иванов се вижда, че е с онази риза от целувката, а според мен Танчето е облякана с тоалета, в който я дават на едно от промотата как рита Милото, тя там е с една много къса рокля, което мисля че не е случайно  Laughing Laughing
Цитирай

Галактическа принцеса,заинтригува ме, а каква е идеята му, че не гледам Анатомията? newsm78

Скрит текст :
Една от главните героини се беше унесла и сънуваше какъв би бил живота и и този на нейните приятели и колеги, ако само един мъничък детайл се промени в началото. Оказа се, че всичко щеше да е коренно различно от познатото ни и както в 7 часа всичко изглеждаше някак си перфектно. Обаче зад привидната перфектност се оказа, че никой всъщност не се чуства на мястото си. Всеки усещаше, че му липсва нещо и че това което се случва не е истинско.
Тя  разбра, че никой не може да избяга от съдбата си. Какъвто и да беше живота и, всички тези неща които и се случват щяха да се случат рано или късно и въпреки перфектния и различен живот, който си представи, накрая всичко се върна там където си беше.
Цитирай

Скрит текст :
Да, по всяка вероятност сцената е в продължение след страстната целувка, предвид, че Иванов е със същата риза  Типично в техен стил и явно се развива посред бял ден в обедната почивка  Напълно съм съгласна, че вероятно нещата са се случили въпреки дълбоките му убеждения, че не споделя начина на живот на Таня. Тя, като гледам, добре го постави на мястото му.

Иначе направо ме шокираха с тази сцена. Очаквах бързо да ги сдобрят, но чак първата сцена от новия сезон да завари Иван в леглото на Таня - направо облещих очи

Lulu25
Скрит текст :
и аз направо онемях от тази първа сцена. Все очаквах развитие, ама толкова бързо:). Все пак съм убедена, че сценаристите следят форума и сондират мнения. Явно все пак са решили да уважат нашето желание (имам предвид на феновете на двойката), да ги виждаме в повече общи сцени. За мен тази сцена става номер 1, просто ми изпълни душата. Добре му натри носа Танчето. Сега ми е много интересно да разбера как точно се е стигнало до страстната целувка и до момента, в който Иван очевидно не може да и устои, въпреки всичко. И все пак, така наречения морал на Господин Прокурора, е доста странен в моите очи. Смята я за виновна за какво ли не, убеден е че Гончев я прикрива и,че тя е виновна поне за половината убийства, разправя наляво надясно колко е виновна, а в същото време има връзка с нея. Направи ми впечатление в разговора с Таня в кафенето, че въпреки че се прави на голям моралист, не му беше никак неприятно да разговаря с него. А сега, Танчето като му пусна мухата, че знае кой е убил Карлов, смятай че ще е залепен като пощенска марка за нея.Smile
Цитирай

С всеки изминал се доближавам до заветната цел- неделя. Толкова
ще ми е интересно да видя старта! Wink
Цитирай

http://www.btv.bg/seriali/7chasa/videos/video/1197637094-Neochak … hasa_razlika.html

Ваня Цветкова и Симеон Лютаков гости на Сутрешния блок на БТВ. Аз самата още не съм го гледала, защото нямам звук в офиса.Smile
Цитирай

http://www.btv.bg/seriali/7chasa/videos/video/1197637094-Neochak … hasa_razlika.html

Ваня Цветкова и Симеон Лютаков гости на Сутрешния блок на БТВ. Аз самата още не съм го гледала, защото нямам звук в офиса.Smile

Големи са сладури Smile
Цитирай

Скрит текст :
Смята я за виновна за какво ли не, убеден е че Гончев я прикрива и,че тя е виновна поне за половината убийства, разправя наляво надясно колко е виновна, а в същото време има връзка с нея. Направи ми впечатление в разговора с Таня в кафенето, че въпреки че се прави на голям моралист, не му беше никак неприятно да разговаря с него. А сега, Танчето като му пусна мухата, че знае кой е убил Карлов, смятай че ще е залепен като пощенска марка за нея.Smile
Скрит текст :
На мен ми се струва, че Иванов е много сериозно разколебан във вината й. Най-малкото, се усеща, че я е обвинил за повече неща, отколкото е извършила. А и татуираните вече много му се набиват на очи и почва да рови в тази посока. Не само, че не му беше неприятно, ами и съвсем целенасочено се опитва да заглади положението, предвид удобния служебен претекст Smile На мен ми хареса и как Гончев го постави на мястото му - защото се оказа, че наистина не познава добре Таня, щом мислеше, че тя ще се съгласи с предложението му  Very Happy
А с това, че му каза, че знае кой уби Карлов, определено ще го накара да виси пред вратата й час по час Smile Ефектът от подобно заявление е много по-силен от каквото и да било любовно признание Smile

Скрит текст :
Да, Иванов се вижда, че е с онази риза от целувката, а според мен Танчето е облякана с тоалета, в който я дават на едно от промотата как рита Милото, тя там е с една много къса рокля, което мисля че не е случайно  Laughing Laughing
Скрит текст :
Аз си мисля, че е през деня, някакси по ми се връзва Иванов да лежи по риза в леглото през деня, отколкото рано сутринта, а и нали се предполага, че се е бил разбързал нанякъде.... преди това Smile А роклята иначе не е същата, макар и пак да е къса.

Още мъчи и това нападение мен
Скрит текст :
Целта би трябвало да е била Таня. Коцев взе решение да действат след разговора с Таня, следиха Таня, шофьорът на таксито май е един от тримата, които нападнаха Иванов. Защо тогава нападнаха Иванов? newsm78

Интервюто на Лютаков и Ваня Цветкова го гледах, много са симпатични заедно. И както всичко останало в промотата за трети сезон, навсякъде държат да подчертаят, че историята на героите им "ще я бъде". Струва ми се, че наистина продуценти и сценаристи са си взели бележка от критиките, които отнесе втори сезон за липсата на развитие между двамата и държат във всичко да ни уверят, че такова ще има Smile

Ама и така де, друго си е да ги гледаме в общи сцени  Love
« Последна редакция: Вт., 18 Септ. 2012, 15:46 от Lulu25 »
Цитирай

Историята на героите няма как да не я бъде. На това мнение си държа от края на първи сезон. Най-малкото сценаристите следят общественото мнение и се съобразяват малко или много с него. А Таня и Иван са най-харесваната двойка и една от най-обсъжданите теми в сериала. А това, че втория сезон ни оставиха така на сухо си е отделен въпрос. Но както се вижда чудесно ще ни се реваншират в трети  Hug Hug Hug

И да оцветя темичката с най-якото стопче на света. Не мога да си откъсна погледа от него.

Цитирай

Хайде дайте някакъв линк да гледаме де Sad
Цитирай

Имам мелодията от финалната сцена на миналия сезон в края, когато Иванов каза на Таня че е арестувана , ако някой я иска да пише  Party
Цитирай

Стига сте мрънкали! По-нагоре се каза, че от Voyo имат защита и не може да се сваля! За това се примирете - няма да го гледаме преди 23-ти! И все пак не можем всички да си позволим да плащаме, за да гледаме ! АЗ нямам възможност да им плащам, но и да имах, пак нямаше да им пълня гушите на Бтв! Ще си чакам премиерата по телевизията, но 8 лева няма да им дам!

П.П. Сезона се очертава доста интересен! Засега най- ми е интересно от едно промо, в което се показа жена в количка и после в лудница... Чудя се дали това не е майката на Роки ?! То май така ще излезе! А една подробност ме мъчи още от първи сезон - това със жената на Иванов! Ако си спомняте по средата на сезона, Иванов сънуваше как се прибира и вижда бременната му съпруга застанала на парапета на терасата и след това скочи, и той не можа да я хване... Мисля си, дали няма да се спомене нещо в предстоящия сезон... коя е тя, защо се е самоубила... !? А бе знае се само, че новите епизоди няма да се изпускат.. оттам-нататък всичко ще си дойде на мястото... Smile И, наистина, спрете с това да искате линкове! И аз исках, търсих, следях сайтовете, но нищо! Тия от БТВ мамата си тракат за пари! Просто целта им е да им се плаща! (което няма да стане от моя страна!) Тъкмо така ще ни е по-интересно като си го гледаме по телевизията, когато си го излъчат! =)
Цитирай

И двамата са много сладки, обаче водещият е пълна скръб. Няма ли да го сменят?  Thinking
Цитирай

Наистина са много сладки. Свежи, готини!
Като гледам броят на спойлерите се увеличава, явно
епизодите са доста динамични!
Цитирай

Според мен най- обсъжданата двойка в сериала са Таня- Милото.
След нея поставям Таня- Иванов.
Цитирай

Нито отношенията на Таня и Милото или на Таня и Иванов са ясни. Според мен точно в това е чара на филма, да не можем да предвидим какво ще се случи. Мен продължава много да ме човърка това с "няколко седмици по-късно". Дано само не отнеме половин сезон да стигнат до обясненията.
Цитирай

За мен най-интересните роли са на Милото, Коцев и Гончев.. около тримата се въртят случките и развитието в филма  Rolling Eyes
Цитирай

Нито отношенията на Таня и Милото или на Таня и Иванов са ясни. Според мен точно в това е чара на филма, да не можем да предвидим какво ще се случи. Мен продължава много да ме човърка това с "няколко седмици по-късно". Дано само не отнеме половин сезон да стигнат до обясненията.

Ако запазят динамиката, не би трябвало повече от 3-4 епизода да стигат до там. Някакси си мисля, че няма да ни позволят да изгубим интерес, защото знаем какво ще се случи. Нещо като с трейлърите - показват кадри до максимум средата на сезона.

Отношенията на мен са ми интересни в тяхната цялост, понеже се преплитат и са зависими един от друг. До момента наистина много успешно поддържаха интереса с това, че отношението на всеки към другия подлежи на двойно тълкуване. Като почнем от Таня и Иванов и Милото и Таня, които много пъти сме коментирали влюбени ли са или се използват ( и има силни доказателства и в двете посоки), минем през Гончев (влюбен или играещ своята игра?), Распутин (луд или играч, искрен в отношението си към Нина или не). Като че ли само младежите са по-ясни кой какво отношение има към останалите, макар че Майчето не ми се струва никак наясно със себе си Smile
Цитирай

Сериалът поддържа интереса на зрителя по няколко възможни начина-
сюжет, игра на актьорите, взаимоотношения. Това е моят любим сериал.
Гледам и останалите, но най- интересн ми е Седем часа разлика.
Цитирай

Сериалът поддържа интереса на зрителя по няколко възможни начина-
сюжет, игра на актьорите, взаимоотношения. Това е моят любим сериал.
Гледам и останалите, но най- интересн ми е Седем часа разлика.
И на мен!
Цитирай

Скрит текст :
Накрая, когато Иванов се разминава с агитката, една кола завива по улицата, не е ли на Таня? newsm78

Не мога да мирясам с това нападение и това си е Smile
Цитирай

Скрит текст :
Накрая, когато Иванов се разминава с агитката, една кола завива по улицата, не е ли на Таня? newsm78

Не мога да мирясам с това нападение и това си е Smile

Скрит текст :
Почти никаква логика нямаше, явно е за да покажат какъв "супермен" е прокурор Иванов Wink
Цитирай