Седем часа разлика - сезон 3 : Любов и война - тема 14

  • 57 731
  • 738
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 931
Да се извиня първо за скритите текстове пак.

Скрит текст:
Гадно ми беше, че дават Гончев толква инфантилен!
Мая пак е с претенциите си ' да СИ ида в НЙ!" Пол иска ДНК тест - защото Таня го предизвика. Нина и Алеся извведнъж стнаха ужасно близки?! Пол и Коцев: Таня да си получи заслуженото??!! Странно ми прозвуча. Дадоха майката на Явор - не мога да пределя дали е някоя от даваните до сега в НЙ - нямам време да гледам предишните сезони сега, но тя нищо не каза..., Таня каза на Стефанакова - пременена кат Невена Коканова в някой стари филми- защо е била при баща й - че той и Коцев са поръчали нападението над Тео и Мая.

Скрит текст:
E, защо да е инфантилен? Според мен му изграждат образ на вманиачен до лудост човек. Малко инфантилно се заяждаше с Иванов може би, но пък в името на интригата беше интересно. Иначе дори и Иванов го призна и му се възхити.

Това с Пол беше интересно - в разговора им с Коцев след две седмици като че ли не беше толкова дъщественото, че му е отмъкнал секретарката, колкото че Коцев каза "Съвсем скоро ти ще имаш Мая, а с Таня е свършено". Изглежда, че Таня и Пол също ще бъдат средвоюващите.

Също от предвиденото за след две седмици развитие, трябва да отбележим, че Иванов, макар и в леглото на Таня, никак не изглеждаше щастлив. Също и Слав, докато се търкаляше с Мая, а тя правеше опити да прави планове за бъдещето им.

Това с Распутин ми е много идиотско. Дали ще оставят това обяснение като мотив за всичките му действия?

# 151
  • Мнения: 4 936
 
Скрит текст:
За Распутин си права! Никакъв не му е проблема като 50% съик под претекст, че прави осн. ремонт да изтърбуши избата. В крайна сметка какъв е? мафиот, луд или и двете?

# 152
  • Мнения: 1
Цитат
Скрит текст:
Също от предвиденото за след две седмици развитие, трябва да отбележим, че Иванов, макар и в леглото на Таня, никак не изглеждаше щастлив


Скрит текст:
Много се забавлявах на тази сцена. Таня добре го нареди с това "Ако ме искаш, може пак да ме арестуваш". Според мен не е щастлив, защото все още я смята за виновна, но въпреки това не може да се откъсне от "наркотика" Таня. Яд го е на самия себе си, че тя го привлича толкова много, че той не може да се контролира и пристъпва принципите си. Според мен тази сцена се случва след онази страстна целувка от трейлърите. А след като Таня му каза, че знае кой е убил Карлов, със сигурност Иванов ще е залепен за нея.

# 153
  • Мнения: 61
Аз съм от почитателите на филма, които гледат на телевизионния екран.
Ще дочакам датата 23.09.12. А динамиката със сигурност ще е разтърсваща!

# 154
  • Мнения: 1 100
Ох, най-накрая има дата... Grinning

# 155
  • Мнения: 0
нямам търпение да дойде неделя, особено както съм на училище,времето ще минава много по-бързо, не искам да ви чета скритите текстове, а направо да изгледам епизода,за това ако някой знае къде ще се качи или кой ще качи епизода, моля да постави линк, Ще съм много благодарна, вярвам,че има и други, които мразят да чакат Simple Smile

# 156
  • Мнения: 2 681
В момента на поставяне на линк към епизода - от БТВ ще го изтpият.
Пpосто имат хоpа, които дебнат по фоpуми за линкове. Така, че си ги пpащайте на лични.
Целта им е да се плаща за Войо. Но за чужбина няма как да се гледа от там.

# 157
  • Мнения: 0
Става ли някой да прати по скайп новия епизод ?

# 158
  • Мнения: 0
Много ви моля пратете ми по ЛС линк за гледане на новите епизоди, благодаря !!!

# 159
  • Варна
  • Мнения: 283
Е то тея дето дебнат, колко му е да напияат "пратете и на мен ЛС"  Laughing

Нооо... И аз искам да помоля за ЛС с информация къде има новите епизоди.  Blush

# 160
  • Мнения: 931
Иска ми се и на мен още хора да гледат епизода, за да има още коментари. Не знам обаче как се сваля от войо, а и честно казано, не съм сигурна дали искам да знам.
Като се замисля, първият епизод толкова ми хареса, че бих го гледала и пак тази вечер, ако ми остане време Simple Smile ИЛи поне някои части,
Скрит текст:
Нина и Алеся, например, ми идват малко в повече в страстната си фотосесия.

taxidy, забелязвам, че с теб възприемаме по еднакъв начин нещата Simple Smile , особено що се отнася до двамата любимци.  Joy

Скрит текст:
Да, по всяка вероятност сцената е в продължение след страстната целувка, предвид, че Иванов е със същата риза Simple Smile Типично в техен стил и явно се развива посред бял ден в обедната почивка Simple Smile Напълно съм съгласна, че вероятно нещата са се случили въпреки дълбоките му убеждения, че не споделя начина на живот на Таня. Тя, като гледам, добре го постави на мястото му.

Иначе направо ме шокираха с тази сцена. Очаквах бързо да ги сдобрят, но чак първата сцена от новия сезон да завари Иван в леглото на Таня - направо облещих очи Simple Smile

Последна редакция: пн, 17 сеп 2012, 20:52 от Lulu25

# 161
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 064
Мен пък от вчера ме измъчват едни съмнения.
Скрит текст:
Дали всичко това което ни показаха в началото /няколко седмици по-късно/, не е нечия фантазия  newsm78  Прекалено много обрати, дали наистина всичко може да се промени така? Сценаристите ме впечатлиха, честно.

# 162
  • Мнения: 931
Мен пък от вчера ме измъчват едни съмнения.
Скрит текст:
Дали всичко това което ни показаха в началото /няколко седмици по-късно/, не е нечия фантазия  newsm78  Прекалено много обрати, дали наистина всичко може да се промени така? Сценаристите ме впечатлиха, честно.

Скрит текст:
С тия бели замъглявания между сцените, и с тая идиличност на всичките сцени  и на мен ми приличаше на сън и фантазия, или като "Всичко това щеше да се случи, ако..." Най-нереалистична ми беше Стефанакова, която направо се мазнеше на Таня...  Направо като "хепи енд" за всички, освен за Тео. Но няма пък как са го обявят по този начин, ако е нечий сън. .. така че най-вероятно си е истина, но предполагам, че тези няколко седмици няма да се точат особено дълго, особено ако запазят динамиката от първи епизод.

# 163
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 064
Мен пък от вчера ме измъчват едни съмнения.
Скрит текст:
Дали всичко това което ни показаха в началото /няколко седмици по-късно/, не е нечия фантазия  newsm78  Прекалено много обрати, дали наистина всичко може да се промени така? Сценаристите ме впечатлиха, честно.

Скрит текст:
С тия бели замъглявания между сцените, и с тая идиличност на всичките сцени  и на мен ми приличаше на сън и фантазия, или като "Всичко това щеше да се случи, ако..." Най-нереалистична ми беше Стефанакова, която направо се мазнеше на Таня...  Направо като "хепи енд" за всички, освен за Тео. Но няма пък как са го обявят по този начин, ако е нечий сън. .. така че най-вероятно си е истина, но предполагам, че тези няколко седмици няма да се точат особено дълго, особено ако запазят динамиката от първи епизод.

Скрит текст:
Това страшно много ми напомня на един епизод от "Анатомията на Грей"  If/Then. Тези които гледат сериала ще разберат за какво говоря.

# 164
  • Мнения: 0
Много ми е странно . . . преди бях свикнал да гледам епизодите по-рано, сега изведнъж к'во става - няма нищо. Новия сезон води новите заплетени сюжети - скрити и недостъпни. Проблема на мен ми е, че Йовото едвам ми зарежда и кадрите се обновяват по една на десет секунди и дори да искам да гледам там не мога  #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт