Седем часа разлика - сезон 3 : Любов и война - тема 14

  • 57 723
  • 738
  •   1
Отговори

Анкета

Подписахте ли се под Отвореното писмо до БТВ относно начина на излъчване на сериала "Седем часа разлика"?  https://www.facebook.com/photo.php?fbid=426511624074318&set=a.426511617407652.104947.426508780741269&type=3&theater

Опции:

# 180
  • Мнения: 6 528
И двамата са много сладки, обаче водещият е пълна скръб. Няма ли да го сменят?  Thinking

# 181
  • Мнения: 60
Наистина са много сладки. Свежи, готини!
Като гледам броят на спойлерите се увеличава, явно
епизодите са доста динамични!

# 182
  • Мнения: 60
Според мен най- обсъжданата двойка в сериала са Таня- Милото.
След нея поставям Таня- Иванов.

# 183
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 059
Нито отношенията на Таня и Милото или на Таня и Иванов са ясни. Според мен точно в това е чара на филма, да не можем да предвидим какво ще се случи. Мен продължава много да ме човърка това с "няколко седмици по-късно". Дано само не отнеме половин сезон да стигнат до обясненията.

# 184
  • Мнения: 21
За мен най-интересните роли са на Милото, Коцев и Гончев.. около тримата се въртят случките и развитието в филма  Rolling Eyes

# 185
  • Мнения: 931
Нито отношенията на Таня и Милото или на Таня и Иванов са ясни. Според мен точно в това е чара на филма, да не можем да предвидим какво ще се случи. Мен продължава много да ме човърка това с "няколко седмици по-късно". Дано само не отнеме половин сезон да стигнат до обясненията.

Ако запазят динамиката, не би трябвало повече от 3-4 епизода да стигат до там. Някакси си мисля, че няма да ни позволят да изгубим интерес, защото знаем какво ще се случи. Нещо като с трейлърите - показват кадри до максимум средата на сезона.

Отношенията на мен са ми интересни в тяхната цялост, понеже се преплитат и са зависими един от друг. До момента наистина много успешно поддържаха интереса с това, че отношението на всеки към другия подлежи на двойно тълкуване. Като почнем от Таня и Иванов и Милото и Таня, които много пъти сме коментирали влюбени ли са или се използват ( и има силни доказателства и в двете посоки), минем през Гончев (влюбен или играещ своята игра?), Распутин (луд или играч, искрен в отношението си към Нина или не). Като че ли само младежите са по-ясни кой какво отношение има към останалите, макар че Майчето не ми се струва никак наясно със себе си Simple Smile

# 186
  • Мнения: 60
Сериалът поддържа интереса на зрителя по няколко възможни начина-
сюжет, игра на актьорите, взаимоотношения. Това е моят любим сериал.
Гледам и останалите, но най- интересн ми е Седем часа разлика.

# 187
  • España
  • Мнения: 1 125
Сериалът поддържа интереса на зрителя по няколко възможни начина-
сюжет, игра на актьорите, взаимоотношения. Това е моят любим сериал.
Гледам и останалите, но най- интересн ми е Седем часа разлика.
И на мен!

# 188
  • Мнения: 931
Скрит текст:
Накрая, когато Иванов се разминава с агитката, една кола завива по улицата, не е ли на Таня? newsm78

Не мога да мирясам с това нападение и това си е Simple Smile

# 189
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 059
Скрит текст:
Накрая, когато Иванов се разминава с агитката, една кола завива по улицата, не е ли на Таня? newsm78

Не мога да мирясам с това нападение и това си е Simple Smile

Скрит текст:
Почти никаква логика нямаше, явно е за да покажат какъв "супермен" е прокурор Иванов Wink

# 190
  • Мнения: 1
Lulu25

Скрит текст:
Наистина докато Иванов се разминаваше с агитката дадоха една кола да потегля. Приличаше на колата на Таня, но може и да е всяка друга кола. А и Таня нали потегли преди това и Иванов едва ли не тръгна да бяга след колата. Първоначално и аз останах с впечатлението, че нападението е планувано за Таня, но пък може да са ни заблудили. Все пак, Иванов започна да си вре носа навсякъде с тезси татуировки и не е удобен ното на Христов нито на Коцев

# 191
  • Мнения: 20
Вижте, какво прочетох за сериала в един сайт. Ето го и сайта  http://tvnovellas.blogspot.com/2012/09/btv_20.html

Друга новост е, че от началото на октомври българския драматичен сериал "Седем часа разлика" ще се излъчва всеки вторник от 21:00 ч., като така ще се изправи директно срещу "Пълна лудница" и това няма да е никак случайно. Именно заради това, по-нататъчните епизоди, които ще са и последни за "Седем часа разлика", ще са по 45 стандартни минути, подобно на "Къде е Маги?", чиито серии и през октомври ще продължат да се излъчват от вторник до четвъртък от 20:00 до 21:00 ч.

# 192
  • Мнения: 931
Вижте, какво прочетох за сериала в един сайт. Ето го и сайта  http://tvnovellas.blogspot.com/2012/09/btv_20.html

Друга новост е, че от началото на октомври българския драматичен сериал "Седем часа разлика" ще се излъчва всеки вторник от 21:00 ч., като така ще се изправи директно срещу "Пълна лудница" и това няма да е никак случайно. Именно заради това, по-нататъчните епизоди, които ще са и последни за "Седем часа разлика", ще са по 45 стандартни минути, подобно на "Къде е Маги?", чиито серии и през октомври ще продължат да се излъчват от вторник до четвъртък от 20:00 до 21:00 ч.

Мисля, че е крайно време БТВ да извършат някои кадрови промени в програмното си ръководство, преди да се затрият сами себе си Simple Smile
Това ще рече, че ще гледаме само по един епизод на седмица?  Cry И при това положение интересно колко време ще се точи... до пролетта ли? newsm78

# 193
  • Мнения: 2 545
По-добре да не си разваляме настроението предварително. Cry
Пък и интуицията ми подсказва, че в тая информация има нещо гнило ... newsm78
Наистина няма логика бТВ да съсипват най-доброто нещо, което имат.

Все пак да изчакаме от бТВ да потвърдят информацията. До тогава си запазвам правото да не й вярвам. Crossing Arms

# 194
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 059
Вижте, какво прочетох за сериала в един сайт. Ето го и сайта  http://tvnovellas.blogspot.com/2012/09/btv_20.html

Друга новост е, че от началото на октомври българския драматичен сериал "Седем часа разлика" ще се излъчва всеки вторник от 21:00 ч., като така ще се изправи директно срещу "Пълна лудница" и това няма да е никак случайно. Именно заради това, по-нататъчните епизоди, които ще са и последни за "Седем часа разлика", ще са по 45 стандартни минути, подобно на "Къде е Маги?", чиито серии и през октомври ще продължат да се излъчват от вторник до четвъртък от 20:00 до 21:00 ч.



Защо пък да са последни тези серии. Доста усилено се говори за четвърти сезон. А и няма логика да го разтеглят до лятото чак. Това са глупости според мен.

Общи условия

Активация на акаунт