Помощ за тризнаци от Варна...

  • 2 627
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Здравейте! Копирам публикация от Facebook, без да променям каквото и да е. Само искам да допълня, че тази майка е една от многото, борещи се с живота сама и въпреки всичко, неизоставила децата си. Адреса имаме позволение да публикуваме, но мисля, че е по-добре да е на лични, ако някой има желание, а и възможност да се включи с каквото може и както намери за добре. Живеят в Кайсиева градина във Варна и желаещите могат да се свържат с майката на публикувания телефон.
Ето и копие на публикацията от тук: https://www.facebook.com/groups/heartspeople/

"Здравейте,пиша ви с огромна надежда да помогнем на една майка...която е на ръба на силите си...Няма да изпадам в подробности покрай нашето запознанство,но е факт,познаваме се лично и с ръка на сърцето мога да ви уверя че е невероятен човек и страхотна майка....самотна майка на тризнаци!Нека ви разкажа на кратко казва се Златина Колева от Варна има 3 страхотни слънчица на 3г.и 2м.,две момиченца и едно момченце.По стечение на обстоятелствата остава сама да се грижи за тях,момченцето е с диагноза бронхиална дисплазия има телк,но парите отиват за лекарства,една от близначките тази година и се отключва асма...Децата вече ходят на градина,майката все още не може да работи,а и къде с тези болни и малки деца,кой ще я търпи...Живеят с 390 лв на месец от които се плаща наем на общинско жилище,такса на детска градина,дрехи,обувки(всичко по 3),ток,вода и т.н.Молбата ми е нека помогнем зааедно,с дрешки,обувки,храна,кой с каквото може и се сети,нищо няма да е излишно.Обувките за децата са размер 26-27,дрешките за 3-4 г,размер 98-104.Ще напиша телефона на майката 0878337373 Златина Колева,ако имате въпроси можете да се обръщате и към мен.Предварително ви благодаря и знам че заедно сме силни:*"
Извинения на модераторите, ако съм сгрешила мястото на темата, но ще поправя грешката си, ако трябва.
П.П. Аз също познавам тази мама и искрено се надявам да се справи и с това изпитание, пред което я поставя съдбата в момента!

# 1
  • Мнения: 11 296
Защо никой не е писал в тази тема? Нека я побутнем напред тогава  Flutter
Възнамерявам да се обадя на момичето, за да помогна ако не с друго то поне с дрешки  Peace

# 2
  • Мнения: 6 320
Защо никой не е писал в тази тема? Нека я побутнем напред тогава 

Има вече закована тема - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=678509.0

Общи условия

Активация на акаунт