Графика на БТ. Моля за мнението ви !

  • 195 530
  • 1 784
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 989
phoenix, ходила ли си на лекар скоро? Тази Т., която подържаш през целия цикъл е доста висока и може би е добре да идеш на един преглед. Не искам да съм лош пророк, но гледам, че до преди няколко цикъла Т. ти е била доста по-ниска, което ме навежда на мисълта за киста  Thinking От друга страна пък си имаш ясно изразена двуфазност и графиката е по-скоро хоризонтирана  newsm78 Дано да греша, но си мисля, че трябва да се консултираш с лекар.
Мартина, рано е за тест още, но  Praynig

# 76
  • София
  • Мнения: 232
Здравейте момичета!
Молбата ми е да погледнете графиката ми, според вас имало ли е ову? В сравнение с миналия месец БТ е коренно различна.
Чакам добри новини от Мартина75 и Феникс  fingerscrossed  fingerscrossed  fingerscrossed

# 77
  • Мнения: 221
Айде аз пак почнах с мерене на БТ,миналият месец днес ми беше най-ниската БТ,днес пак така,сигурно сега ми е овулацията,вие как мислите  Thinking Но пък този месец никакви оплаквания,много странно  Rolling Eyes

# 78
  • Мнения: 189
Scarlet_
да, постоянно ходя - според нея трябва да сменя термометъра. тя ми прави нормални прегледи и УЗИ (за да следим фоликулите)
а, дето казваш, че преди ми е била по-ниска БТ, това е, защото тогава отчитах стойността веднага след сигнала (дигитален термометър), но после ми казаха да изчаквам още 3-4 мин след сигнала и така започнах да отчитам по-високи стойности. трябва да спомена, че аз от дълги години съм с по-височка температура ...

Момичета,

тестът е положителен. дано така да си остане, че преди три месеца пак казах същото, но - ето, че още съм тук

  bouquet

# 79
  • Мнения: 1 775
Момичета,

тестът е положителен. дано така да си остане, че преди три месеца пак казах същото, но - ето, че още съм тук

  bouquet

Много се радвам за теб и стискам палци на всички крайици  Grinning! fingerscrossed

# 80
  • Мнения: 189
Stitch

благодаря ти много  Praynig.
пожелавам скорошни EFP

# 81
  • Мнения: 1 775
Stitch

благодаря ти много  Praynig.
пожелавам скорошни EFP

За съжаление днес лелята ме посети  Sad, но имам и едно притеснение. Можете ли да погледнете старата ми графика и да ми кажете нормално ли е днес температурата ми да е толкова висока - 36.95, при положение, че ми е 1ви ден от цикъла?

# 82
  • Мнения: 160
Здравейте, момичета!И мен лелката ме посети на 04.07-в този ден температурата ми беше 36.7.Аз също съм озадачена,защото вчера и днес температурата ми е висока-36.9.Това нормално ли е?На мен ми се струва странно,но тъй като нямам наблюдение от началото на предишните си цикли незнам това нещо ново ли е за мен.Явно със Stitch сме в едно и също положение(почти).
Дано някоя от вас успее да ни внесе малко яснота по въпроса.Успех на всички и  Hug

# 83
  • Мнения: 445
Здравейте, момичета!!! Знам, че сега като си задам въпроса ще ми кажат, че трябва да меря Т редовно, но тъй като преживях спонтанен аборт и трябваше да получа разрешение от доки да започваме бебеправенето, затова графиката ми е непълна......но, тъй като бях при него на 1.07 и видя доминантен фуликул и каза, че ще се спука до ден-два, а на мен ми потече съвсем малко кръв на 2.07, знам кога ми е овуто, но въпросът ми към вас е дали е нормално да са ми такива Т след ову, като по принцип в този период варирам около 36.8, а и този спад  Confused Щи ме извините за обърканият пост, но ще съм ви благодарна, ако получа отговор!!!    bouquet

# 84
  • Мнения: 205
Здравейте, милички.
Графиката ми е в подписа, уж температурите ми са добри, пък теста ми е отрицателен.

Ами пуснах си кръвен днес сутринта, ще имам резултати до няколко часа и ще ви пиша.

Стискайте палци, моля ви.

# 85
  • Мнения: 9 092
Мартинка, мисля те цяла седмица Hug
Стискам палци колкото мога, наистина графиката ти е супер. Praynig

Пипи - нищо не може да се каже още Hug

# 86
  • Мнения: 205
Мерси, много Стеф.

Честно казано ще се побъркам докато излезе резултата. Истината е , че независимо от графиката, която е супер, колкото повече наближава да разбера, толкова повече се обезкуражавам. РЕално погледната имам отрицателен тест и освен болки в кръста вече 3-4 дни, нищо друго.  Sick Sick

# 87
  • Мнения: 9 092
Прекалено много се навиваш и впрягаш, Марти, а не бива...не може така навътре да приемаш нещата всеки месец. Знам, че е трудно...
 Hug

# 88
  • Мнения: 1 798
Здравейте,
като всеки новак и аз питам - там където не трябва, но ме посъветваха да се консултирам в тази тема! Grinning

Може ли, да ми помогнете? - Моля, някой да погледне моята графика да си каже мнението!? Praynig
Нищо не разбирам - по принцип цикъла ми е на 28 дни, като само последните 2 пъти беше на 20. Сега се опитвах да следя ову-за първи път, но никаква промяна не виждам нито в температурата, нито с тестовете отчитат нещо! Имах някаква промяна на 7-8 ден в температурата, но тогава не е ли твърде рано, дори и този месец да съм на 20 дни!? newsm78
На всичко от горе - днес усещам някакви болки все едно ще ми идва!?
Благодаря предварително!

# 89
  • Мнения: 189
Martina75
продължавам да стискам палци, мила.  Praynig между другото аз видях двете чертички вече, сега чакам прегледа какво ще каже

ssiillvvyy
рано е да се добие представа, според мен. другият цикъл почни да мериш от началото. а тестовете за ову не винаги са надеждни. не им се връзвай много. общо казано, трябва поне 3 месеца да правиш редовна графика, за да можеш дори ти самата да си вадиш изводи и да добиеш някаква идея от цикъла си. спокойно.   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт