«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

«дравни заведени€, специалисти
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
15-29 от 1 665 отговора

ћнени€: 274
¬место запис - правете си профилактични прегледи, без значение че се чувствате добре.
÷итирай

Burgas, Bulgaria

ћнени€: 2 049
аз се чуд€  къде да отида  Thinking ....
÷итирай

Ѕургас

ћнени€: 363
» аз да се включа в новата тема. » отново да препоръчам д-р ѕарушева.  Smile 
÷итирай

Burgas, Bulgaria

ћнени€: 2 049
и аз много € харесвам ,ама и 50лв. не са малко  Tired
÷итирай

Ѕургас

ћнени€: 363
и аз много € харесвам ,ама и 50лв. не са малко  Tired

јбсолютно е така, но ако ще давам пари за частно, ще е за да отида при не€.  Peace
»наче с направление съм много доволна от д-р ћихайлов - млади€. ѕусна ми цитонамазка и микробиологи€ по « , внимателен е, об€снителен, отговар€ на въпроси и ме прегледа и с ултразвук, а не само мануално, както е характерно за тукашните прегледи по « . Ќаправо се чуд€ как може в 21 век гинеколог да разчита само на пръстите си - тук вагинални€т ехограф е като н€какъв лукс, за който тр€бва да си платиш.  ooooh! —лед претупването от ћърмърова не се над€вах н€кой доктор да покаже професионализъм и без заплащане за преглед на частно тук, та при€тно се изненадах от млади€ доктор ћихайлов.
÷итирай

ћнени€: 774
 јйде един запис и от мен.
÷итирай

Ѕургас

ћнени€: 1 692
н€кой има ли наблюдени€ ,да сподели мнение за д-р ћинчев в —в.—офи€
јз останах с добри впечатлени€ от него. ѕравих цитонамазка преди н€колко месеца. ќб€сн€ва, не претупва и една иде€ по-малко ако фамилиарнечеше щеше да е супер. Smile

—ега се връщам от ћърмарова. » от не€ доволна. ќбстойно прегледа, изслуша и об€ни.
÷итирай

ћнени€: 1 814
«аписвам се с пожелани€ в тази тема да се търс€т ј√ само за прослед€ване на бременности .  Smile
÷итирай

Ѕургас

ћнени€: 1 953
wish, в момента колко струва прегледа при ћърмърова? ћиналата година ми взе 60 лв за преглед, ехограф и взимане на материал за цитонамаска.
÷итирай

Ѕургас

ћнени€: 17

«дравейте,
ƒоста изчетох по темата с надеждните гинеколози в Ѕургас и от изказвани€та на други мами, вид€х, че има и положителни и отрицателни мнени€. ¬ъпросът ми е, кой от лекарите е най-добър, веро€тно ще има различни мнени€. Ќ€кои на които съм се спр€ла са: д-р Ќина ƒобрева и д-р  алчева, може би и д-р √амише, ако има други мол€ споделете!
÷итирай

Ѕургас

ћнени€: 713
wish, в момента колко струва прегледа при ћърмърова? ћиналата година ми взе 60 лв за преглед, ехограф и взимане на материал за цитонамаска.
на мен преди 2-3 месеца ми взе 50 лева за преглед с ехограф и взимане на материал за цитонамазка и микробиологи€
÷итирай

под стр€хата

ћнени€: 2 056
» аз тук .
÷итирай

Ѕургас

ћнени€: 27

«дравейте,
ƒоста изчетох по темата с надеждните гинеколози в Ѕургас и от изказвани€та на други мами, вид€х, че има и положителни и отрицателни мнени€. ¬ъпросът ми е, кой от лекарите е най-добър, веро€тно ще има различни мнени€. Ќ€кои на които съм се спр€ла са: д-р Ќина ƒобрева и д-р  алчева, може би и д-р √амише, ако има други мол€ споделете!

«ависи за какво ти тр€бва доктор. ѕреди 20 мин пуснах мнението си за д-р ƒобрева за водене на ∆  в темата на Ѕургаските мами в Ѕременност и раждане. јко искаш влез и хвърли едно око там, да не пълн€ темата със същата подробна информаци€   Blush
÷итирай

Ѕургас

ћнени€: 1 683
Ѕлагодар€ за  темата!
÷итирай

ћнени€: 655
ƒоволни ли сте от профилактичните прегледи в —в. —офи€. ¬секи нечетен месец ли б€ха?  Thinking
”иш  bouquet
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
15-29 от 1 665 отговора