Здравейте на всички настоящи и бъдещи майки! Бих искала да предупредя всички, които си избират педиатър тепърва много да внимават, защото повечето се правят на ударени и вземат пари за първото посещение, което по закон е НАПЪЛНО безплатно, ако лекарят работи със ЗК. Аз лично нямах късмет да попадна на съвестен лекар от първия път. става въпрос за д-р Йосифова от 20-ти ДКЦ в Борово. Обадих й се, дойде вкъщи, като още по пътя ми каза, че се заплаща прегледа - 35 лв., взе ги, не ми издаде никакъв документ и сега когато мъжът  ми й се обади, каза че ще върне парите. Направо смешна история. Такива хора не заслужават да са лекари, още повече - педиатри. Да си лекар е мисия, а не професия, с която се опитваш да печелиш за сметка на хората, при това че получават пари и от ЗК. Писна ми от наглеци и безочливи същества. Сега не зная къде да запиша малката защото аз поверявам живота й едва ли не на непознат и мн ме е страх. Много ще съм благодарна ако някоч от вас ме посъветва за наистина добър специалист, съвестен и отговорен към пациентите си в района на кв. Борово
  А за д-р Йосифова пак повтарям, не се записвайте при нея. То поне като лъже да знае как да го направи, а тя и това не знае. Съвсем случайно се оказа, че тя е наблюдаващ на детето и на един наш познат и като стана дума, когато тя е трябвало да ходи у тях е била в отпуска, нейна колежка е отишла и не е взела никакви пари за прегледа. Както и да е, парите не са важни, важно е децата да са здрави и ако тряббва пари ще се дават, но след като не трябва, просто не е честно. Така че, внимавайте и си търсете правата!