«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

“елевизи€
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
4 260-4 274 от 4 971 отговора

јнкета

ой ще спечели ¬ип Ѕрадър?

(√ласуването приключено: нд, 23 сеп 2012, 09:28)
¬ъведи тво€ глас

ћнени€: 0
ЅЅ е доста по-изтощителен психически от —в според мен.
јз не знам да има изгонен от —ървайвър заради сбиване с друг участник. ј е имало вс€какви луди глави.
Ќо в ЅЅ се случи. » подозирам, че не е било само в български€.
[/quote]

ами разликата е огромна...в сървайвър от глад и изтощение н€ма енерги€ за глупости...тука експеримента е затвар€ш мишките в тесен аквариум и агреси€та веднага ескалира...
÷итирай

¬арна/Ћондон

ћнени€: 211
ƒа не говорим, че и алкохола който се лее, спомага за н€кои драматични изцепки. Laughing
÷итирай

—офи€

ћнени€: 723
¬секи иска да изглежда готин, ама не се получава Mr. Green Mr. Green Mr. Green
÷итирай

—офи€

ƒа не говорим какви пари са им дали за да влезат...
÷итирай

ћнени€: 424
Ќещо интересно ... нищо... Mr. Green
много участници в лоша комбинаци€  със слаб продуцент = ќ

май тр€бваше да си запаз€т кинтите от памела , та да имат печалба  35 35

като гледам в понеделник н€ма и кой да им гласува

ќрлин аз съм за него /б€х/ като най-готин пич ама от както влезна и се скри под мокета ... ни чул ни вид€л ни разбрал къде е попадна'л
÷итирай

ћнени€: 1
 ъци щ€ се учи на борба, ќрлин ще скача с парашут, а —он€ ще изучава валс. “римцата ще прав€т това за понеделник. Ѕили попълнили карти с това, което никога не са могли да направ€т, а им се искало и сега ЅЅ ще им изпълни желани€та.
÷итирай

«ем€та, ≈вропа... близо до ¬итоша

јми тр€бва да са им дали доста ...за да влезеш в такъв ‘ќ–ћј“, който ще те покаже като идиот. «ащото това предаване не е нищо друго, освен илюстраци€ на пошлостта и падението на хората (които участват и които го гледат). “ова особено важи за т.нар. ¬»ѕ (VIP - Very Ignоrant Person)... като златки, сребърни, тенекиени и други подобни бонЅонени силиконки..))) ... “ази дума —»Ћ» ќЌ има ли нещо общо с кон!? ¬инаги съм се чудил!

јз затова не гледам подобни простотии! » на вас го препоръчвам!
ѕо-добре гледайте ƒискавъри или прочетете нещо ... хем ще научите нещо полезно (като например, че ћари€ ћагдалена не е била блудница).
« ѕоследна редакци€: пт, 21 сеп 2012, 19:08 от  ало€н ... »
÷итирай

јми тр€бва да са им дали доста ...за да влезеш в такъв ‘ќ–ћј“, който ще те покаже като идиот. «ащото това предаване не е нищо друго, освен илюстраци€ на пошлостта и падението на хората (които участват и които го гледат). “ова особено важи за т.нар. ¬»ѕ (VIP - Very Ignоrant Person)... като златки, сребърни, тенекиени и други подобни бонЅонени силиконки..))) ... “ази дума —»Ћ» ќЌ има ли нещо общо с кон!? ¬инаги съм се чудил!

јз затова не гледам подобни простотии! » на вас го препоръчвам!

н€ма пък да ти об€сн€ защо точно «латка ще спе4ели вип брадър според мен
÷итирай

—офи€

’ич не € харесвам.  ато визи€ ...
÷итирай

÷итат на: papapipi

Ќ€ма нужда да ми об€сн€ваш. јко спечели н€ма да се учуд€. “ова е "нормално" за Ѕългари€. »маше една същата като не€, дето беше даже министър на културата и туризма (Ќина „илова), ко€то не знаеше кой е художник, кой е композитор... “ова е положението в колониална Ѕългари€. —лед Ѕойко, ÷ар€, ѕърванов, —танишев и ƒоган - само това може да ни се случи - да станем »Ќ“≈Ћ≈ “”јЋЌј ѕ”—“»Ќя, в ко€то н€какви "аборигени" киснат целодневно пред телевизора и се впечатл€ват от силиконовите цици на ѕамела, от краката на «латка и от джуките на н€ко€ тъпа метреса на н€кой политик или мутра (което май е същото). » го обсъждат като най-важното нещо в живота си... докато разни мошеници им крадат парите, пенсиите, изнас€т златото, изнас€т бели робини, внас€т кокаин, стро€т бетонни молове с крадените пари и т.н.
÷итирай

ћнени€: 17

«ащото е трета братовчедка на тризначките по съребрена лини€  newsm78  Laughing (а тризначките са всепризнати домакини, инт»л»ктуалки и сървайвъри  Crazy Laughing )
÷итирай

ћнени€: 356
кажете за този —ървайвър , с Ќиколай - какъв е бил , какво е правил и т.н. ....
÷итирай

Ќ€ма нужда да ми об€сн€ваш. јко спечели н€ма да се учуд€. “ова е "нормално" за Ѕългари€. »маше една същата като не€, дето беше даже министър на културата и туризма (Ќина „илова), ко€то не знаеше кой е художник, кой е композитор... “ова е положението в колониална Ѕългари€. —лед Ѕойко, ÷ар€, ѕърванов, —танишев и ƒоган - само това може да ни се случи - да станем »Ќ“≈Ћ≈ “”јЋЌј ѕ”—“»Ќя, в ко€то н€какви "аборигени" киснат целодневно пред телевизора и се впечатл€ват от силиконовите цици на ѕамела, от краката на «латка и от джуките на н€ко€ тъпа метреса на н€кой политик или мутра (което май е същото). » го обсъждат като най-важното нещо в живота си... докато разни мошеници им крадат парите, пенсиите, изнас€т златото, изнас€т бели робини, внас€т кокаин, стро€т бетонни молове с крадените пари и т.н.

ами то4но де
ти каза в поста преди мо€ 4е не си заинтересовеан от ¬ип брадър и аз затова казах 4е н€ма да об€сн€

само ще ти дам жокер    - на твоето ''н€ма да се у4уд€ ако спе4ели'' което има негативен зар€д
ще отговор€ 4е евентуалното спе4елване на наградата от не€ ще е поради позитивни при4ини

н€ма и как да е друго €4е
тр€бва да има нещо хубаво в теб   ина4е как ще спе4елиш
÷итирай

на пистата

ћнени€: 3 043

...в реални€ живот си е нормален адреналинов наркоман навъртащ се около известните с цел прехрана...
абсолютно грешиш...познавам николай от н€колко години,какъвто е в къщата такъв е и отвън.
÷итирай

евентуалното спе4елване на наградата от не€ ще е поради позитивни при4ини

тр€бва да има нещо хубаво в теб   ина4е как ще спе4елиш

¬ъв всеки човек има нещо позитивно ... ≈дни са добри хора, други просто са добри (€ в леглото, € в нещо друго)... “ака че винаги можеш да намериш причина да наградиш н€кого! ўом т.нар. ÷ар "награди" тази Ќина „илова с министерски пост (и то на културата) - €вно правилото действа! ўо да не действа и при златките?   
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
4 260-4 274 от 4 971 отговора