Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
4 260-4 274 от 4 971 отговора

Анкета

Кой ще спечели Вип Брадър?

(Гласуването приключено: Нед., 23 Септ. 2012, 09:28)

Бони

156 (17%)

Кр. Патрашкова

14 (1%)

Ирен и Владо

8 (0%)

Златка(черната)

8 (0%)

Багата

81 (9%)

Никол Станкулова

18 (2%)

Къци

57 (6%)

Юлиан Константинов

60 (6%)

Ники Мартинов

45 (5%)

Марияна Попова

16 (1%)

Фънки

80 (9%)

Орлин Павлов

69 (7%)

Соня Колтуклиева

1 (0%)

Аксиния

3 (0%)

Памела

13 (1%)

Лили

7 (0%)

Безразлично ми е

243 (27%)

Общ брой гласове: 879

ББ е доста по-изтощителен психически от Св според мен.
Аз не знам да има изгонен от Сървайвър заради сбиване с друг участник. А е имало всякакви луди глави.
Но в ББ се случи. И подозирам, че не е било само в българския.
[/quote]

ами разликата е огромна...в сървайвър от глад и изтощение няма енергия за глупости...тука експеримента е затваряш мишките в тесен аквариум и агресията веднага ескалира...
Цитирай

Да не говорим, че и алкохола който се лее, спомага за някои драматични изцепки. Laughing
Цитирай

Всеки иска да изглежда готин, ама не се получава Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Цитирай

Да не говорим какви пари са им дали за да влезат...
Цитирай

Нещо интересно ... нищо... Mr. Green
много участници в лоша комбинация  със слаб продуцент = О

май трябваше да си запазят кинтите от памела , та да имат печалба  35 35

като гледам в понеделник няма и кой да им гласува

Орлин аз съм за него /бях/ като най-готин пич ама от както влезна и се скри под мокета ... ни чул ни видял ни разбрал къде е попадна'л
Цитирай

Къци щя се учи на борба, Орлин ще скача с парашут, а Соня ще изучава валс. Тримцата ще правят това за понеделник. Били попълнили карти с това, което никога не са могли да направят, а им се искало и сега ББ ще им изпълни желанията.
Цитирай

Ами трябва да са им дали доста ...за да влезеш в такъв ФОРМАТ, който ще те покаже като идиот. Защото това предаване не е нищо друго, освен илюстрация на пошлостта и падението на хората (които участват и които го гледат). Това особено важи за т.нар. ВИП (VIP - Very Ignоrant Person)... като златки, сребърни, тенекиени и други подобни бонБонени силиконки..))) ... Тази дума СИЛИКОН има ли нещо общо с кон!? Винаги съм се чудил!

Аз затова не гледам подобни простотии! И на вас го препоръчвам!
По-добре гледайте Дискавъри или прочетете нещо ... хем ще научите нещо полезно (като например, че Мария Магдалена не е била блудница).
« Последна редакция: Пет., 21 Септ. 2012, 19:08 от Калоян ... »
Цитирай

Ами трябва да са им дали доста ...за да влезеш в такъв ФОРМАТ, който ще те покаже като идиот. Защото това предаване не е нищо друго, освен илюстрация на пошлостта и падението на хората (които участват и които го гледат). Това особено важи за т.нар. ВИП (VIP - Very Ignоrant Person)... като златки, сребърни, тенекиени и други подобни бонБонени силиконки..))) ... Тази дума СИЛИКОН има ли нещо общо с кон!? Винаги съм се чудил!

Аз затова не гледам подобни простотии! И на вас го препоръчвам!

няма пък да ти обясня защо точно Златка ще спе4ели вип брадър според мен
Цитирай

Хич не я харесвам. Като визия ...
Цитирай

Цитат на: papapipi

Няма нужда да ми обясняваш. Ако спечели няма да се учудя. Това е "нормално" за България. Имаше една същата като нея, дето беше даже министър на културата и туризма (Нина Чилова), която не знаеше кой е художник, кой е композитор... Това е положението в колониална България. След Бойко, Царя, Първанов, Станишев и Доган - само това може да ни се случи - да станем ИНТЕЛЕКТУАЛНА ПУСТИНЯ, в която някакви "аборигени" киснат целодневно пред телевизора и се впечатляват от силиконовите цици на Памела, от краката на Златка и от джуките на някоя тъпа метреса на някой политик или мутра (което май е същото). И го обсъждат като най-важното нещо в живота си... докато разни мошеници им крадат парите, пенсиите, изнасят златото, изнасят бели робини, внасят кокаин, строят бетонни молове с крадените пари и т.н.
Цитирай

Защото е трета братовчедка на тризначките по съребрена линия  newsm78  Laughing (а тризначките са всепризнати домакини, интИлИктуалки и сървайвъри  Crazy Laughing )
Цитирай

кажете за този Сървайвър , с Николай - какъв е бил , какво е правил и т.н. ....
Цитирай

Няма нужда да ми обясняваш. Ако спечели няма да се учудя. Това е "нормално" за България. Имаше една същата като нея, дето беше даже министър на културата и туризма (Нина Чилова), която не знаеше кой е художник, кой е композитор... Това е положението в колониална България. След Бойко, Царя, Първанов, Станишев и Доган - само това може да ни се случи - да станем ИНТЕЛЕКТУАЛНА ПУСТИНЯ, в която някакви "аборигени" киснат целодневно пред телевизора и се впечатляват от силиконовите цици на Памела, от краката на Златка и от джуките на някоя тъпа метреса на някой политик или мутра (което май е същото). И го обсъждат като най-важното нещо в живота си... докато разни мошеници им крадат парите, пенсиите, изнасят златото, изнасят бели робини, внасят кокаин, строят бетонни молове с крадените пари и т.н.

ами то4но де
ти каза в поста преди моя 4е не си заинтересовеан от Вип брадър и аз затова казах 4е няма да обясня

само ще ти дам жокер    - на твоето ''няма да се у4удя ако спе4ели'' което има негативен заряд
ще отговоря 4е евентуалното спе4елване на наградата от нея ще е поради позитивни при4ини

няма и как да е друго я4е
трябва да има нещо хубаво в теб   ина4е как ще спе4елиш
Цитирай

...в реалния живот си е нормален адреналинов наркоман навъртащ се около известните с цел прехрана...
абсолютно грешиш...познавам николай от няколко години,какъвто е в къщата такъв е и отвън.
Цитирай

евентуалното спе4елване на наградата от нея ще е поради позитивни при4ини

трябва да има нещо хубаво в теб   ина4е как ще спе4елиш

Във всеки човек има нещо позитивно ... Едни са добри хора, други просто са добри (я в леглото, я в нещо друго)... Така че винаги можеш да намериш причина да наградиш някого! Щом т.нар. Цар "награди" тази Нина Чилова с министерски пост (и то на културата) - явно правилото действа! Що да не действа и при златките?   
Цитирай

4 260-4 274 от 4 971 отговора