Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Реклама
  • 19 ян. 2006, 11:00 ч.
  • Преглеждания  646  Мнения  1  Онлайн  1
Отговори
  • Варна

Здравейте Simple Smile

чух положителни отзиви за ирисовата диагностика ,та искам да питам някой правил ли си е?Доволен ли е?Опасно ли е по време на бременност да се прави,или?На какъв принцип работи?А къде има във Варна?
Блгадаря предварително  bouquet

Реклама
# 1
Във Варна до Окръжния съд, има билкова аптека на Лечител, там правят записвания за ирисова диагностика. Аз ходих. Цената на прегледа е 15лв. Не мисля, че е опасно, защото ти гледат окото през лупа, светейки в него-тоест няма никакав контакт с теб и не застрашава бебето.Докторката обаче, която те диагностицира в този кабинет според мен е шарлатанка и лежи на стара слава. Лечението, което препоръчва започва и завършва със стомаха, въпреки че аз нямам проблеми с него, а не ми казва нищо за моментните неразположния, от които страдам. Позна да речем  и половината от болежките ми, но без да каже нищо за тези, които бяха водещите ми, за да отида при нея. Докато стоях във фоайето и чаках да ме приеме, двамата пацианти преди мен имаха идентични диагнози като моята, правете си извода!

Според всичко, което съм чула и чела за ирисовата диагностика това е най-добрият метод за цялостно диагностициране и последващо го съобразено лечение на всички области на тялото, не съм убедена обаче, че във Варна има подходящ център или лекър, който да го направи професионално.

Реклама

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт