Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

plovdiv

zdraveite momi4eta!molia kajete mi kak se osvobodihte ot izli6tnite kilogrami koito natrupahte prez bremennosta?ve4e 7 meseca minaha ot kakto rodih malkia Borislav a sam svalila edva 5 kilograma.kajete mi niakoia efikasna dieta  Whistling
« Последна редакция: сб, 21 яну 2006, 11:38 от Godzilla »
Цитирай

В продължение на 1 месец пих ел карнитин-смъкнах 4 кг.После вземах ябълков оцет-2 кг.Правих много разходки с количката.Не ядях никакво сладко или още по-точно не ядях друго освен салати.
Цитирай

С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!

Бях качила 30кг през бременността свалих ги без диети и упражнения.
 За подходяща диета разгледай в красива мама.
Цитирай

в пространството на любовта

Диетата е следната: Не пази диети,ако искаш да отслабнеш трайно!  Peace
Движение и гимнастика редовно!
Яж колкото и каквото си искаш,само вечер ,4 часа преди лягане недей да ядеш.Това е единственото условие.
Няма да е лошо да ограничиш максимално въглехидратите,за сметка на мазнините,които ще са ти само от полза! Не купувай изкуствени храни от типа на диетичните:не стига ,че не се отслабва от тях,ами са и кофти на вкус.
Хапвай на често-през 3,4 часа ,вместо да се натъпчеш 2 пъти дневно.
Преяждане не бива да има! Храни се бавно,за да дадеш шанс на организма си да разбере нахранила ли си се.
Успех ти желая!   bouquet
Цитирай

на морето ...

и аз все още не съм ги свалила, просто трудно пазя диети Shocked, но пък ти желая успех щом имаш желание значи ще се справиш с кг
Цитирай

София/Осло

Ходя на диетолог от 3 седмици и вече се побирам във всички стари дрехи newsm44 newsm68.......смъкнах 5 кила за това време
Цитирай

Аз откакто родих нямам никакъв апетит, почти си върнах килограмите. А съм основно на чай и шоколад.
Цитирай

София-там нейде в западната част

чувала съм много добри отзиви за л-карнитина на знамм че не е подходящ при кърмене аз също имам да се боря с 8 кг. но ще давам лека полека първо с упражнения у дома и като се затопли с мнооого разходки
ще видим какъв ще е резултата
Цитирай

спретната къщурка край селО Сливен

zdraveite momi4eta!molia kajete mi kak se osvobodihte ot izli6tnite kilogrami koito natrupahte prez bremennosta?ve4e 7 meseca minaha ot kakto rodih malkia Borislav a sam svalila edva 5 kilograma.kajete mi niakoia efikasna dieta  Whistling

И аз бях така - и докато не спрях да кърмя, нищо не ми помагаше.Е, аз не правех диети, но нали кърмех

Правилно ти е казала infinity - даже и не мисли.Колкото повече мислиш за това, как ще отслбнеш, толкова по-зле.
Жалко, че не е сезона на разходките, но потрай още малко Wink
Желая ти късмет в отслабването Wink
Цитирай

Варна

сори за офа, ама може ли да ми дадете малко повече инфо за това нещо Praynig
Цитирай

София

сори за офа, ама може ли да ми дадете малко повече инфо за това нещо Praynig

Тук можеш да намериш информация за карнитина
http://www.bb-team.org/stuff/000504.php
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.