Раждане в Окръжна Болница "Св.Анна" град София

  • 267 157
  • 2 198
  •   1
Отговори
# 1 485
  • Пловдив
  • Мнения: 472
ЗАщо като не желая да съжалявам някой съм злобна  newsm78 след като си написа недоволството не  енужно само да се преекспонира и  описва.Такива мнения има за всяка една болница,така че и да реве тук все тая.Да беше ревала в болницата и да пише оплакване там ,а не тук,след дъжд качулка.

Пълна глупост. Тук е темата Раждане в Окръжна, момичето пише за раждането си в Окръжна, след това напълно основателно се защити заради грозна нападка. Единствено в момента твоите коментари и благодарение на това моите и последващите такива не са по темата.

Като не желаеш да съжаляваш някого просто не го правиш, а не сядаш зад клавиатурата и да тракаш просто, за да си убиеш времето или някой друг комплекс.

# 1 486
  • Мнения: 283
ЗАщо като не желая да съжалявам някой съм злобна  newsm78 след като си написа недоволството не  енужно само да се преекспонира и  описва.Такива мнения има за всяка една болница,така че и да реве тук все тая.Да беше ревала в болницата и да пише оплакване там ,а не тук,след дъжд качулка.
Не рева, не се и оплаквам. Искам просто всяка жена да знае и двете страни на монетата, когато реши да ражда там! Не искам и никога не съм искала да бъда съжалявана. Не мога да си дам мнението, щом не е нещо положително? Какви хора сте? Защо веднага трябва да нападате без дори да се замисляте?

# 1 487
  • София
  • Мнения: 18 685
Раждала съм да в тази болница точно.Аз комплекси нямам миличка ,явно ти вземаш нещата навътре,смешно ми е как някой като роди и целия свят трябва да му обърне внимание ,ами не сме единствени за всички,а само за близките си.И някой ако не е  доволен то друг е.На моя приятелка заразиха бебето сас стафилококова инфекция в росилното  ето ти.Случай всякакви.Какво те нападам бе човече ти добре ли си?Казах ти за всяка една болница мненията са такива не си открила топлата вода.С другото раждане като избереш друга болница какво мислиш,че може да е по-добре или по-зле или ще четеш тук кой какво и как,я стига .

# 1 488
  • Мнения: 99
ЗАщо като не желая да съжалявам някой съм злобна  newsm78 след като си написа недоволството не  енужно само да се преекспонира и  описва.Такива мнения има за всяка една болница,така че и да реве тук все тая.Да беше ревала в болницата и да пише оплакване там ,а не тук,след дъжд качулка.
И като напише оплакване там и като е ревала там, аз като събирам мнения за въпросната болница, как да разбера за кво става въпрос ... Да им поискам книгата с жалбите ли ?Или да ида на отворените врати, да ми се усмихват и разтягат локуми и накрая да получа подобно отношение... Не става въпрос за съжаление, виждам че и момичето не търси такова.
Когато раждах голямата си дъщеря, точно заради това им подписах хвърчащия лист и напуснах стационара преждевременно. И не спирам да го споделям. Никой не заслужава подобно отношение в такъв момент. И на тези лекари и акушерки дали ще им е приятно, ако се случи нещо подобно на собствените им дъщери. Едва ли.

# 1 489
  • Мнения: 283
Чакай малко.... Това, че евентуално във всяка болница би се случило същото, означава ли, че трябва да го преглъщаме и да си викаме "майната му, то навсякъде е така"? Аз никъде не съм казала, че съм искала всички да ми обърнат внимание, а че заради болестта ми НЕ ПОЛУЧИХ ВНИМАНИЕТО, КОЕТО ВСИЧКИ ОСТАНАЛИ ПОЛУЧИХА! Не искам, нищо по-различно, от даденото на останалите. Ей за това сме на това дередже, защото смятаме, че то нали навсякъде е едно и също, нека се примитим!

# 1 490
  • София
  • Мнения: 18 685
Не съм казала това,дори напротив казах там на място да си пуснала оплакване.Не се впрягай тук ,а вземи мерки навреме.Това е.

# 1 491
  • Мнения: 1
Аман от темерути. В този момент човек едва събира душа и очаква мълко помощ и разбиране, а не от викове и грубо отношение. Сори, ама не си права да си изкарваш пиперливия език по този начин. Явно отношението към теб по една или друга причина е било на ниво, та говориш така - иначе бих си помислила, че наистина не си раждала. Как може да съдиш една майка, която споделя за мъките, през които е минала Sad

# 1 492
  • Мнения: 283
Не съм казала това,дори напротив казах там на място да си пуснала оплакване.Не се впрягай тук ,а вземи мерки навреме.Това е.
Не става дума за оплакване в болницата и не си човекът, който може да ми казва къде да се впрягам, защото до колкото ми е известно това е форум. От кои мои думи реши, че искам съжаление, да се оплача или да взема мерки срешу болницата???? за 1000000 път ще повторя, че РАЗКАЗАХ ИСТОРИЯТА СИ ЗАРАДИ МАЙКИТЕ, КОИТО БИХА ИСКАЛИ ДА РАЖДАТ ТАМ, А НЕ ЗА ДА СЕ ОПЛАКВАМ!Ако кажа положително мнение няма да има проблем, но щом казах една по-различна гледна точка и веднага се намери кой да ме хули. Когато аз търсех информация за болниците, точно в тази тема не прочетох и 1 негативно мнение и това беше, което ме накара да родя там. Искам следващите да знаят и другият вариант и ако все пак решат това да е болницата, нека това да е ИНФОРМИРАН избор, а не заблуда!

# 1 493
  • У вас,че да видиш хубуу ли е!
  • Мнения: 285
Преди 6 години и 3 дни,в болницата загубих 1-то си дете(мъртво раждане).Преди 7 месеца и 17 дни се роди сина ми Никола в същата болница.Мнения има всякакви.Лично аз винаги съм знаела,че ако забременея,ще родя  в тази болница.Ще намерите разни и разнообразни коментари за абсолютно всички болници в България.Въпроса е, Вие какво искате и как усещате нещата!

# 1 494
  • Мнения: 283
Преди 6 години и 3 дни,в болницата загубих 1-то си дете(мъртво раждане).Преди 7 месеца и 17 дни се роди сина ми Никола в същата болница.Мнения има всякакви.Лично аз винаги съм знаела,че ако забременея,ще родя  в тази болница.Ще намерите разни и разнообразни коментари за абсолютно всички болници в България.Въпроса е, Вие какво искате и как усещате нещата!
Съжалявам за загубата ти, но важното е че сега си имаш едно малко съкровище Simple Smile Точно това исках и аз, не да натяквам колко е лошо там, а да дам и моето мнение както всички останали в тези 100 страници са направили Simple Smile

Последна редакция: пт, 23 яну 2015, 14:31 от valen_tina_171

# 1 495
  • У вас,че да видиш хубуу ли е!
  • Мнения: 285
Просто не се карайте.Гледайте си децата,давайте им вашата любов.Това е ,от което те се нуждаят, след като се родят.И аз съм имала перипетии със санитарките основно ,и една току що родила в моята стая.Не са ме запознавали основно с кърменето,показа ми едно момиче ,което беше в стаята ми.Сега си  гледам си детето и му се радвам  Simple Smile

Последна редакция: пт, 23 яну 2015, 22:22 от Zolla

# 1 496
  • В сърцето на любимите мъже!
  • Мнения: 1 040
Предстои ми раждане всеки момент в ОБ с избор на екип при Жекова. От месец ходя на запис на тоновете и мисля, че, като навсякъде, проблем са повече санитарки и акушерки, отколкото лекарите.
Ние си избираме лекар, при който да раждаме, а санитарките ни скъсват нервите.
Преди години раждах в Майчин дом и беше още по-зле. Накрая щях дори да пребия една санитарка за грубото й отношение.
Не мисля, че трябва да си траем, но също така не е и възможно докато раждаме и сме с коктейли от хормони да трябва да се борим и със системата. Ако не бях на 36 и след едно секцио, щях да раждам вкъщи без да се замисля, но сега просто планирам да отида в последния момент и да си тръгна в първия възможен, за да спестя боя на някоя простакеса.   Mr. Green

# 1 497
  • София
  • Мнения: 1 289
Щом си пациент на Жекова, ще се държат добре с теб, поне при мен така беше. Пускаха мъжа ми по всяко време, стига да няма визитации.
Аз да се похваля, че най-сетне си направих пластика и оправиха положението, до което ме докара Жекова. Оперирах се в Пирогов и ме направиха все едно не съм раждала. Идната седмица ще ходя за сваляне на конците.

# 1 498
  • София
  • Мнения: 162
На 18.01. родих за  втори път в ОБ; този път без избор на екип. Изключително съм благодарна на акушерката Десислава Кръстева и санитарката Йорданка (Данчето). За мен лично те бяха екипа, който помогна за бързото естествено раждане без нито един шев на сина ми с мерки 3,990 кг и 54 см. На смяна беше д-р Петя Хвалабогова. Лекарката се появи малко преди да родя, изнерви се, че не напъвам като хората и излезе. С напътствията на прекрасната Деси Кръстева родих без проблем. Веднага след това дойде и лекарката, за да се роди и плацентата. Настаниха ме във втора стая. Там бях и първия път през 2010г., когато родих с избор на екип. Това, което ме изуми и което е промяната от преди 5 години, е че в стая с родилки имаше и бременни за наблюдение. За мен лично това не е приемливо. Аз и другите 2 родилки бяхме в много добра форма, като за родилки, но ден преди да настанят нас там е имало майка родила мъртво дете и друга, която е повръщала след раждането. За 3-те дни там освен хоспитализираните бременни имаше и една бременна, която идваше сутрин и се прибираше в ранния след обяд у тях. Това за мен също не е най-добрата форма за родилки с бебета на дни. Все пак докато бременната влиза и излиза може да донесе всякаква зараза. Слава богу това не се случи. Общо взето нашата стая беше някаква обща, в която последния ден настаниха и други две бременни жени, които родиха същата вечер. На сутринта за около 2 часа настаниха и друга родилка, на която са шили и матката след раждането, а после преместиха в друга стая.
Благодарна съм за грижите, но си мисля, че съжителството на бременни и родилки в една и съща стая не е добре нито за едните, нито за другите. Бременните жени ни споделиха, че преди да дойдем ние са се стресирали какво може да се случи по време на раждането и как ще се чувстват след като родят. Ние пък като прясно родили мислихме за безопасността на бебетата си. Забравих да кажа, че едната бременна, която роди няколко часа по-късно беше и с хрема.
За сметка на това пък съм с по-добри впечатления от отношението на неонатолозите, сравнено с това от преди близо 5 години. Сега бяха по-отзивчиви, питаха ме имам ли въпроси за кърменето, без да коментират при молба от моя страна (заради хремавата жена) взеха бебо последната вечер при тях.

# 1 499
  • София
  • Мнения: 1 115
Преди 6 години и 3 дни,в болницата загубих 1-то си дете(мъртво раждане).Преди 7 месеца и 17 дни се роди сина ми Никола в същата болница.Мнения има всякакви.Лично аз винаги съм знаела,че ако забременея,ще родя  в тази болница.Ще намерите разни и разнообразни коментари за абсолютно всички болници в България.Въпроса е, Вие какво искате и как усещате нещата!
Били сме по едно и също време в болницата и мисля ,че си спомням случая .
Сигурна съм сега имаш най-прекрасното дете  Hug

Общи условия

Активация на акаунт