Раждане в Окръжна Болница "Св.Анна" град София

  • 266 933
  • 2 198
  •   1
Отговори
# 2 190
  • София
  • Мнения: 18
Аз се къпах цялостно в дена на изписването с водоустойчива лепенка върху другата. Преди това внимателно измиване на коса и части от тялото без да мокря мястото на белега.Без лепенка вкъщи на 10 ден. Преди това си слагах водоустойчиви!

# 2 191
  • София
  • Мнения: 3 014
Към момичетата, които са били секцио - след секциото с какво обезболяват? Боли ли много, като те пусне упойката?

# 2 192
  • От Луната
  • Мнения: 6 218
Добре обезболяват, но си вземи свещички профенид за да си имаш ... От третия ден си на свещички, но при мен не бяха заредили и добре че си имах. И за вкъщи ще ти трябват.

# 2 193
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 71
Към момичетата, които са били секцио - след секциото с какво обезболяват? Боли ли много, като те пусне упойката?

Добре обезболяват но при мен не се стина до свещичките.Не ме болеше толкова даже ми предлагаха още да ме обезболят но аз не исках. Боли си като те пусне упойката няма как все пак си е операция ,гадно е до като пясъка е върху теб ,но се успокой всичко минава и ще си в най добрите ръце всички медицински сестри са много внимателни.

# 2 194
  • София
  • Мнения: 3 014
Благодаря ви, момичета!  bouquet

# 2 195
  • Мнения: 18
Няма проблем с болничните. Бях изцяло по каса и не съм платила нищо допълнително освен избор на екип. Отделно се следях при ендокринолог и специалист по фм, където си плащах всичко.
А само да попитам, от там си издават болничните, нали, защото сегашния ми доктор ме разкарва на другия край на София, на всичкото отгоре ги плащам.
Предварително благодаря Simple Smile
За сега съм избрала д-р Дачева, дано не съжалявам Simple Smile
Няма да съжаляваш. Бъди спокойна екипът и е страхотен.Ще се погрижат да се чувстваш максимално спокойна. Simple Smile

# 2 196
  • Мнения: 98
Няма проблем с болничните. Бях изцяло по каса и не съм платила нищо допълнително освен избор на екип. Отделно се следях при ендокринолог и специалист по фм, където си плащах всичко.
А само да попитам, от там си издават болничните, нали, защото сегашния ми доктор ме разкарва на другия край на София, на всичкото отгоре ги плащам.
Предварително благодаря Simple Smile
За сега съм избрала д-р Дачева, дано не съжалявам Simple Smile
Няма да съжаляваш. Бъди спокойна екипът и е страхотен.Ще се погрижат да се чувстваш максимално спокойна. Simple Smile
Благодаря много Simple Smile

# 2 197
  • Sofia
  • Мнения: 3 015
Темата е периодична, а отдавна е прехвърлила 50 страници.
Моля, пуснете нова тема и публикувайте тук линк към нея!
Настоящата ще бъде заключена след това.

# 2 198

Общи условия

Активация на акаунт