Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Кулинария
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Здавейте момичета,моето бебче вече е на 4 месеца и съм решила да започна захранването със зеленчуковите пюрета.
Именно заради това реших да се допитам до вас :
-Как да приготвя първото картофено пюренце за моето бебенце(дали се слага сол,масло,захар)?
-Моля ,дайте ми рецепти и за други зел.пюрета.
Предварително ви благодаря Smile
Цитирай

здравей,
извинявай ако ти се сторя неучтива, но погледни във форума за кърмене и захранване. там има десетки теми, в които се обсъждат пюретата и тяхното приготвяне....има различни технологии, все нещо ще ти хареса Smile
Цитирай

София

Виж тази тема има доста рецепти:
http://www.bg-mamma.com/viewtopic.php?t=1200
Цитирай

София

Много ти благодаря Биби,напълнно изчерпателна тема,точно от това имах нужда.
  bouquet

Здравей Тането,не си неучтива,отдавна преглеждах форума за захранването,но не можах да намеря нещо.Благодара ти все пак за отговора.
Цитирай

Варна

Извинявай Анииво за може би тъпия въпрос, но децата ти на една и съща дата ли са родени?
Цитирай

annivo, извинявам се, 'щото това с препратките го намират за неучтиво, а ако искам да ти помогна, би трябвало да ти пусна линкове Smile

пробвай с търсачката, ако трябва         няколко пъти - н е всеки път дава еднакви резултати....и ще видиш колко теми и идеи има за домашното готвене.
аз си ги бях копирала, но след като разпечатах текста, го изтрих, иначе с удоволствие, щях да ти пусна  "избраното" от мамите с вече по-големи бебоци Smile
Цитирай

София

Цитат на: Gvendolin
Извинявай Анииво за може би тъпия въпрос, но децата ти на една и съща дата ли са родени?

Здрасти,Гвендолин,изобщо не ти е тъп въпроса.
Да,дечковците ми са родени на една и съща дата,но през четири години и то съвсем случайно 35  35  35

Много си сладка на снимката wavey и от една друга тема ми направи впечетление,че се казваш като дъщеря ми.
А сега от мен един тъп въпрос-На теб как ти казват на галено,че се чудя какво да измисля за дъщеря ми-Диляна?
  261uu
Цитирай

София

Цитат на: Taneto
annivo, извинявам се, 'щото това с препратките го намират за неучтиво, а ако искам да ти помогна, би трябвало да ти пусна линкове Smile

пробвай с търсачката, ако трябва         няколко пъти - н е всеки път дава еднакви резултати....и ще видиш колко теми и идеи има за домашното готвене.
аз си ги бях копирала, но след като разпечатах текста, го изтрих, иначе с удоволствие, щях да ти пусна  "избраното" от мамите с вече по-големи бебоци Smile

Благодаря ти за съветите flower2
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.