Много съм щастлива!!!!

  • 8 434
  • 47
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 091
Бях си казала, че няма да пиша повече в клуба...но тази новина днес толкова много ме развълнува и не можах да се сдържа да не пусна тема!
Пускам темата не толкова за да се похваля, колкото да вдъхна надежда на всички майки, които ми писаха и които бяха в подобно на моето положение.

Както може би някои от вас си спомнят Калин имаше сериозни проблеми с ушите, не можеше да чува, имаше опасения, че ще остане глух,имаше синузит,  искаха да му слагат тръбички в ушите, да му вадят трета сливица и т.н. Бяхме на 4 антибиотика 2 месеца- никакъв ефект.

Днес детенцето ми беше на преглед в детската болница във Филаделфия( понеже се разочаровах тотално от лекарите в нашия град с тати пътуваха 3 часа до болницата и малкото ми геройче беше малко кисело накрая Wink ) и думите, които чух от устата на този лекар направо ми стоплиха душата.
След всички неща, които ви писах, че правим- хомеопатията, масажите, хранителната диета и още сума неща...КАЛИН Е ЗДРАВ! Месец и половина след като искаха да му правят 3 операции едновременно!
Не мога да ви опиша как се чувствам..просто нямам думи! Направо ми се плаче, какво щеше да стане ако се бях съгласила на всички безумия, които ми предлагаха лекарите Sick

Толкова бях притеснена дали постъпвам правилно когато спрях всички антибиотици и започнах да го лекувам сама, че сега като си помисля, при състоянието, в което беше наистина са ми трябвали " здрави гащи" за да се реша на такава стъпка  Laughing или пък просто съм била много отчаяна. Confused

БЕЗКРАЙНО МНОГО БЛАГОДАРЯ на всички мами, които писаха по темите, които пуснах за това, които ми дадоха домашни рецепти за синузит и ушички! Много ви обичам!!!!

И само искам да кажа на мамите, които изпаднат в такава ситуация- НЕ СЕ ПРЕДОВЕРЯВАЙТЕ НА ЛЕКАРИТЕ! ВИНАГИ ИМА НАДЕЖДА!

# 1
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Тандори,аз не съм 4ела за ваШите патила,но това не пре4и да ти кажа,4е страШно се радвам,4е малкия голям мъж е оздравял ( особено,след тези нерозови диагнози дето са ви поставили  #Crazy ).
Хайде сега изпусни парата и се радвай на детенце и на бременността си и дано пове4е нямате работа с болести и доктори  Hug  bouquet  Peace
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 2
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
и аз не съм запозната с перипетиите ви, но искрено се радвам , че детенцето ти е здраво Simple Smile

# 3
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
И аз не знаех за проблемите на детенце, но много се радвам, че всичко се е оправило. Да е здраво и да нямате повече такива проблеми.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 2 133
Много се радвам, макар че съм пропуснала съобщенията ти за всичко това, но сега е чудесно, че Калин е здрав!  Grinning  Много добре разбирам колко ти е било трудно, дано от тук нататък всичко да върви по мед и мляко - и много поздрави на малкия герой!  Grinning Flowers Four Leaf Clover

# 5
  • Мнения: 7 091
Много ви благодаря за добрите думи!!!! Heart Eyes
 Пожелавам на всички мами, които имат дечица със същия проблем да се справят бързо и без операции!
А като си помисля, че всичко почна от нашата детска градина Rolling Eyes.

# 6
  • Мнения: 177
много се радвам за детенцето ти.дано всичко е о.к. занапред!и недей спира да пишеш тук-все пак между интригите и тъпите теми има и много полезна информация и хора които да ти помогнат със съвет(както сама си се убедила).

# 7
  • Мнения: 1 216
Аз бях чела за проблемите ви. Много се радвам  Simple Smile, че се е оправило детенцето ти и са се разминали сложните операции!

# 8
  • Мнения: 177
А като си помисля, че всичко почна от нашата детска градина Rolling Eyes.

ха,никак не се учудвам!от там започват повечето проблеми .мразя детските градини   Twisted Evil

# 9
  • Мнения: 843
Радвам се от сърце.. не пиша често при вас, но чета редовно:-))  Браво, на тебе момиче!!  Еййй, това майчинската интуиция / и разум .. и разум:-)/ е страшна сила!!
     Целувки на  Калин, юначе малко !! Hug Hug Hug

# 10
  • Мнения: 7 430
Ехе....приятелко, ако знаеш каква усмивка засия на лицето ми като видях, че си писала

Много се радвам, че малкия герой е здравичък - да го нацелуваш от мен Heart Eyes
Радвам се, че отново си сред нас Hug

Отивай бързо на отчет в бременлийската ни темичка Wink

# 11
  • Мнения: 4 195
и аз незнаех за проблемите ви но искренно се радвам за вас и ви желая вси4кото здраве и щастие на земята:)
дале4ен поздрав от Нови Искър и никога не спирай да вярваш на собственните си сили като майка:)

# 12
  • Мнения: 7 091
Радвам се от сърце.. не пиша често при вас, но чета редовно:-))  Браво, на тебе момиче!!  Еййй, това майчинската интуиция / и разум .. и разум:-)/ е страшна сила!!
     Целувки на  Калин, юначе малко !! Hug Hug Hug

Права си, ама тази пуста интуиция колко безсънни нощи ми струва не е истина просто Simple Smile Важното е, че всичко е наред и детенцето ми чува и ще чува нормално Cry извинявайте, но толкова много съм развълнувана, че направо не мога да спра да плача от радост  Embarassed

# 13
  • Мнения: 2 006
Аз не съм чувала за проблемите на детенце,но искрено се радвам че всичко е наред Simple Smile
Бъдете здрави Grinning

# 14
  • Мнения: 3 394
мила, няма по-голямо щастие за една майка да знае,че детето й е живо и здраво!

Дано винаги да е така Praynig

# 15
  • Мнения: 2 567
Много се радвам, че всичко е наред! Представям си каква смелост се иска от теб да започнеш самолечение  Hug да е жив и здрав малкия юнак!
Лека бременност!  Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 233
 Привет Tandoori,

Поздравления за добрата новина!
Аз имах същия проблем с каката, така че знам как си се чувствала, и какво е усещането сега .
Пожелавам наистина проблеми, като този вече да са зад вас!

Още веднъж браво на вас!

p.s.
Искрено се радвам да те видя отново:-)))) Peace thumbsup  wavey

# 17
  • Мнения: 3 271
Страшно се радвам!! Знаеш, че и при Вики всичко това даде ефект и сега вече страшните прогнози и диагнози са в миналото. Ще се видим контролно през април. И че и при нас всичко започна с детската градина, но е било само предтекст. Ясен ти е случая...
Много ме зарадва! Добре, че потърсихте още едно мнение. И добре, че си мама, която не се предава!
Цункай малкото геройче от нас!

# 18
  • Мнения: 429
Не съм чела за вашите патила, но от сърце се радвам за детенцето ти и му желая щастливо и безооблачно детсво.

# 19
  • Мнения: 6 390
 Tandoori,
много се радвам за малкия  Hug
да ти е здрав, и повече да не ти се случват такива преживелици!
Наистина винаги има надежда Heart Eyes Hug

# 20
  • Мнения: 217
И аз много се радвам за малкия сладур HugДа е жив и здрав.Сега се наслаждавай на бременността си и на баткото Winkи се доверявай на интуицията си винаги  bouquet

# 21
  • Мнения: 150
много се радвам, 4е пи6е6 отново  Hug
искренно се надявам и да продължи6:)
пожелавам ви това да са последните проблеми с детенце и да расте от здрав по здрав:)
и леко бременеене Wink

# 22
  • Мнения: 5 183
Браво на теб!!!
Томи имаше проблем с о4ето като бебе. Казваха 4е е за БЕЗОБИДНА  newsm78 операция, ако не се оправи до 6-7 месец. Не знам какво му е безобидното, щом ще е под пълна упоика?!  Само като си представех детенцето си упоено, лежащо безжизнено .... упорствах с масажите и промивките до отмала и имаше ефект.
Още веднъж ти казвам БРАВО!
Много се радвам за детенцето ти! Hug

# 23
  • Мнения: 533
Да ви е живо и здраво малкото юначе и повече да не ви притесняват такива проблеми!
Tandoori, браво и възхищение за смелостта и вярата ти  smile3525

# 24
  • Мнения: 1 493
Бях си казала, че няма да пиша повече в клуба...но тази новина днес толкова много ме развълнува и не можах да се сдържа да не пусна тема!
Пускам темата не толкова за да се похваля, колкото да вдъхна надежда на всички майки, които ми писаха и които бяха в подобно на моето положение.

 
Толкова бях притеснена дали постъпвам правилно когато спрях всички антибиотици и започнах да го лекувам сама, че сега като си помисля, при състоянието, в което беше наистина са ми трябвали " здрави гащи" за да се реша на такава стъпка  Laughing или пък просто съм била много отчаяна. Confused

БЕЗКРАЙНО МНОГО БЛАГОДАРЯ на всички мами, които писаха по темите, които пуснах за това, които ми дадоха домашни рецепти за синузит и ушички! Много ви обичам!!!!

И само искам да кажа на мамите, които изпаднат в такава ситуация- НЕ СЕ ПРЕДОВЕРЯВАЙТЕ НА ЛЕКАРИТЕ! ВИНАГИ ИМА НАДЕЖДА!



Моите поздравления !
  bouquet

# 25
  • Мнения: 822
Привет,Tandoori!
И аз много се радвам ,че проблемът при вас се е решил по този начин!Може би тук е мястото да ти благодаря за подробното описание на масажите... HugТрябваше да го направя по-рано,извини ме!... Embarassed
Ще се радвам ,ако споделиш ,точно на какви хомеопатични лекарства се спряхте и откъде ги закупихте?
Аз също мисля,че майчината обич е безгранична и понякога 90% от лечението се дължи на нея...
Поздрави!И дано никога повече не ви се налага да минавате през такова изпитание! Hug Laughing

# 26
  • Мнения: 7 091
Привет,Tandoori!
И аз много се радвам ,че проблемът при вас се е решил по този начин!Може би тук е мястото да ти благодаря за подробното описание на масажите... HugТрябваше да го направя по-рано,извини ме!... Embarassed
Ще се радвам ,ако споделиш ,точно на какви хомеопатични лекарства се спряхте и откъде ги закупихте?
Аз също мисля,че майчината обич е безгранична и понякога 90% от лечението се дължи на нея...
Поздрави!И дано никога повече не ви се налага да минавате през такова изпитание! Hug Laughing

Пиша ти на бележка! Simple Smile

# 27
  • Мнения: 847
И аз искрено се редвам 4е вси4ко е наред!!!!
Браво на теб ,4е си намерила сили и на4ин да се пребори6 с ло6ите прогнози.....
Дано и занапред вси4ко е наред!!!!
Добре до6ла отново сред нас,приятно ми е да те видя отново тук  Grinning Grinning Grinning

# 28
  • Мнения: 7 091
Браво на теб!!!
Томи имаше проблем с о4ето като бебе. Казваха 4е е за БЕЗОБИДНА  newsm78 операция, ако не се оправи до 6-7 месец. Не знам какво му е безобидното, щом ще е под пълна упоика?!  Само като си представех детенцето си упоено, лежащо безжизнено .... упорствах с масажите и промивките до отмала и имаше ефект.
Още веднъж ти казвам БРАВО!
Много се радвам за детенцето ти! Hug

Ох като ги чуя тези "безобидни" операции...не знам какво ми става Rolling Eyes При слагането на тръбичките се пука здравото тъпанче...повече няма да коментирам  Shocked
Браво и на тебе!!!  bouquet

# 29
  • Мнения: 1 278
Напълно споделям щаститето ти и те поздравявам! Не само за оздравяването на детенцето ти, но и за смелото решение да му се довериш , че ще се справи само с положението.
Нямаш представа колко много съпреживявам радостта ти точно в този един момент. Миналият четвъртък Сашко започна здраво да го тресе някаква бактериална инфекция - конюнктивит на двете очи, ринит, отит, ангина, на всичкото отгоре и афти в устата. Дробовете му бяха абсолютно здрави, но главицата мамина си беше за смяна отвсякъде. Онзи ден искаха да му направят парацентеза на болното ухо, но и аз като теб не се предоверих на лекаря. На всичкото отгоре и антибиотика не му дадох, а продължихме само с хомеопатията и единствено капките за очи от стоте вида, които му бяха изписали (по един вид за всеки отвор  Laughing).
Резултатът след вчерашния преглед е, че гнойта в ухото е започнала да се резорбира, а част от налепите по сливиците вече ги няма. Така, че и аз като теб се чувствам много щастлива  Simple Smile
Апропо УНГ е една от най-силните области на хомеопатията, наред с дерматологията и травматологията. Simple Smile

# 30
  • Мнения: 3 098
Браво  bouquet на теб,смела май4ице Hug Wink
Радвам се,4е вси4ко се е оправило и няма да го оперират Hug
Ще напишеш ли и на мен лекове за уши4ки,4е нали знаеш и ние там сме 4увствителни Praynig

# 31
  • Мнения: 1 363
Тандоори, много се радвам за успехите ти с/у традиционната медицина и мнението на лекарите. Силата ти и борбеността ти са за пример и кураж. Радвам се, че детенце е здраво Heart Eyes Heart Eyes

Също  така, не на последно място, се радвам, че пишеш отново тук.  Heart Eyes

Сърдечни поздрави
  bouquet

# 32
  • Мнения: 7 091
Тука имаше една книжка " Как да отгледате детето си на пук на вашия лекар", малко така се развиха и при нас нещата.
Използвахме на различните етапи различни хомеопатични, честно казано не знам от всичко което правихме кое помогна най-много, затова ще напиша какво сме правили.
Хомеопатични- Тонзилотрен таблетки( за третата сливица), Belladona ( само няколко пъти по 5 перли), Aviarie 15cc ( второто 2 пъти в месеца за 2 месеца, то е специално за ушите), спрей за нос Euphorbium( то е за синизута, това докато го намеря направо ми се разказа играта), Bacillinum( 1 доза), Agraphis nutans тинктура ( за третата сливица отново). Тези неща не сме ги давали едновременно, а по схема но ми казаха, че зависи от конкретното състояние на детето, затова не смея да препоръчвам как да се дават.
Освен това правихме масажите, които бях описала в по-старата тема, аз му правих сеанси с визуализация, инхалации с лайка, съвсем в началото давах 1 седмица Перитол сироп, защото малкия не можеше да диша. Сега се чудя дали не пропускам нещо...но честно казано каквото се сетихме, че може да помогне- всичко опитахме. Бяхме категорични, че не искаме операциите и слава Богу не се наложи!

Ако се сетя нещо друго ще пиша пак Simple Smile
БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ ВИ ЗА ТОПЛИТЕ ДУМИ!!! НАИСТИНА РАДОСТТА МИ Е БЕЗМЕРНА И ИСКАХ ДА Я СПОДЕЛЯ С ВАС, А АКО НА НЯКОЙ Е ПОЛЕЗНО- ТОЛКОВА ПО-ДОБРЕ!  bouquet

# 33
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Много се радвам, 4е детенцето ти е излекувано без да се налагат операции. Понякога се 4удя на лекарите как могат да предписват толкова много лекарства и безполезни операции!

# 34
  • Германия
  • Мнения: 8 099
 newsm81
Супер! Много се радвам! Можело значи!

# 35
  • Мнения: 4 390
Много се радвам!
Чудесно е да чуеш, че детето ти е здраво!
Четох за твоите проблеми, надявам се отсега нататък всичко да е наред!

Радвам се, че се престраши да пишеш! Grinning
Все пак, ти най-малко имаше вина за онзи минал случай, въпреки че (включително и най-вече аз) си го изкарахме на теб!
Както ти бях обещала преди време - извинявай, за което. Peace Wink

# 36
  • Мнения: 1 278
И аз да вмъкна малко хомеопатична информацийка.
Значи, когато започнат болките в ушето, се приготвя следният коктейл:
1. Беладона 9 СН (Belladona)
2. Ферум фосфорикум 9 СН (Ferrum phosphoricum)
3. Капсикум ануум 9 СН (Capsicum anuum )
По 10 гранули от всяко се разтварят в 100 мл вода и се пие по една глътка през час.  Ако детето спи, разбира се, не го будим.
Ефектът на тази комбинация при остър среден отит е много добър и често пъти го пресича в самото начало.

Тандори, вторият медикамент е много сигурен при отит. Видях, че не си го използвала и дано не ти се налага, но все пак да го знаеш.

# 37
  • Мнения: 4 629
Радвам се за хубавите новини   bouquet

# 38
  • Мнения: 3 491
От все сърце се радвам и аз!  bouquet

# 39
  • Canada
  • Мнения: 1 773
Чудесна новина! Радвам се, че ушните проблеми са зад гърба ви!

# 40
  • Мнения: 1 116
Много се радвам че вече всичко е зад гърба ви, и Калинката е здрав Simple Smile

# 41
  • Мнения: 1 370
Tandoori не знаех за вашите преживявания. Много се радвам за хубавата новина и пожелавам на теб и семейството ти, оттук-нататък щастлив и спокоен живот!

# 42
  • Мнения: 104
И аз не знаех за проблема,но слава богу,че го няма вече.
МНОГО И ИСКРЕННО СЕ РАДВАМ.Само една майка може да те разбере
какво си преживала и се  ти се възхищавам за борбенността.Аз май съм много лабилна в това отношение.Simple Smile

# 43
  • Мнения: 652
Тандури,
не съм знаела за вашите патила, за да окажа подкрепа,но с удоволствие ще се включа в споделянето на щастието ви.
Поздравявам те за разумната ти упоритост! Възхищавам ти се и се радвам, че мога да прочета нещичко от теб.
Късмет от тук насетне!

# 44
  • Мнения: 364
 Hug много се радвам zа вас.ти си добър човек и го zаслужаваш  bouquet

# 45
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Тандури, много се радвам zа малкото ти юначе. Hug Смелостта и решителността ти е zабележителна. Радвам се, че всичко е свършило положително. Пожелавам ви да нямате повече такива проблеми и сега да може да се радваш на Калин и на малкото същество в теб.
 Heart Eyes

# 46
  • Мнения: 7 091
Много ви благодаря мили майчета за подкрепата и за хубавите думи!!!
 Желая много щастие и здрави дечица на всички!!!! Hug Нали имаше такава приказка- кои деца се гледали най-лесно Simple Smile- ЗДРАВИТЕ Simple Smile Вярно е да ви кажа! Simple Smile И моя дребосък сега беснее и разрушава къщата докато лежа, ама много му се радвам!!! Mr. Green

# 47
  • Мнения: 3 423
ПРЕКРАСНО!!!!!!!!!
Не съм чела за проблемите ви, но това, което сега си написала, ми изпълни душата! Няма нищо по-страхотно от това, да чета щастливи постове.
Дано да не се повтаря онова, което сте изживели с мъничето, дано да не се случва и на други деца и майки!
Да целунеш малкия юнак от мене!!! Само здраве му желая, а така също и на цялата ви фамилия.

Общи условия

Активация на акаунт