Изпитани сайтове за парфюми-4

  • 130 482
  • 724
  •   1
Отговори
# 645
# 646
  • Пловдив
  • Мнения: 503
Здравейте, извинявам се, ако се повтарям, но сега навлизам в темата с онлайн магазините за парфюми. Гледам, че се предлагат и стоки без опаковки. Искам да ви попитам те също ли са качествени и мога ли да се доверя да си купя парфюм без опаковка.
Предварително благодаря!

# 647
  • Мнения: 992
Да, можеш. Парфюмите без опаковка са т.нар. тестери. Оригинални са си и аромата си е същия.

# 648
  • Пловдив
  • Мнения: 503
Да, можеш. Парфюмите без опаковка са т.нар. тестери. Оригинални са си и аромата си е същия.

Благодаря ти, но тестер означава ли, че е ползван?

# 649
  • София
  • Мнения: 5 654
Да, можеш. Парфюмите без опаковка са т.нар. тестери. Оригинални са си и аромата си е същия.

Благодаря ти, но тестер означава ли, че е ползван?
Не, не са ползвани.

# 650
  • Мнения: 2 620
Съфорумци, какво ще кажете за Мегашоп? Една позната ми го препоръча, но не намирам много мнения за него.

# 651
  • София
  • Мнения: 5 654
Съфорумци, какво ще кажете за Мегашоп? Една позната ми го препоръча, но не намирам много мнения за него.
Купувала съм няколко пъти, ок бяха нещата.

# 652
  • Мнения: 2 620
Благодаря, Атти  Simple Smile

# 653
  • Мнения: 54
Момичета,моля ви ,препоръчайте ми парфюм за тинейджър. Peace Но нека да е в порядъка на около 50 лв. и ако ми кажете и от къде да го поръчам....  bouquet Благодаря ви предварително.
Предлагам ти чуден парфюм - Benetton Sport- 28лв. В промоция е в сайта на Венера козметикс fragarances.bg
Много ще го зарадваш тийнейджъра!

# 654
  • Варна
  • Мнения: 610
Момичета,моля ви ,препоръчайте ми парфюм за тинейджър. Peace Но нека да е в порядъка на около 50 лв. и ако ми кажете и от къде да го поръчам....  bouquet Благодаря ви предварително.





 Аз по коледните празници подарих този http://beautyshop.bg/productv/4669/sergio-tacchini-o-zone-eau-de … tte-za-mazhe.html.
Тинейджърът много го хареса.Ползва си го с кеф!

# 655
  • гр.Варна
  • Мнения: 869
Момичета,моля ви ,препоръчайте ми парфюм за тинейджър. Peace Но нека да е в порядъка на около 50 лв. и ако ми кажете и от къде да го поръчам....  bouquet Благодаря ви предварително.





 Аз по коледните празници подарих този http://beautyshop.bg/productv/4669/sergio-tacchini-o-zone-eau-de … tte-za-mazhe.html.
Тинейджърът много го хареса.Ползва си го с кеф!
Много благодаря!   bouquet

# 656
  • Мнения: 3 798
От Венера поръчах Burberry Sport, дамски, за подарък, ами притеснява ме, защо си мисля, че върху целофана, от горната страна има топъл печат, освен това има надписи на арабски newsm78, ееех, този ми беше най-важен.
Cerruti 1881 за подарък - изглежда ми ОК
Lalique white, мъжкия, БО,  е не съм сигурна, че мъжът ми ще се докосне до него, много е добър.

# 657
  • Мнения: 2 620
А какъв е проблемът да има надписи на арабски? Аз съм си купувала известни оригинали от Близкия Изток и си има надписи на арабски, това по принцип не е определящо дали парфюмът не е имитация.

# 658
  • Мнения: 3
Здравейте дами... и господа ! Simple Smile

Изчетох доста мнения по темата за парфюмите и реших да си поръчам Trussardi My Land от
http://monami.bg/products/8731-8731-trussardi-my-land-2012-edt-t … na-voda-za-m.html

Дали някой си е поръчвал този парфюм от там (или от друго място), понеже държа да е оригинален ?
Основно съм се насочил към тестера, предвид по-евтината цена Simple Smile


От Монами поне аз винаги съм получавала оригинали. Peace

Благодаря !
Близките дни мисля да поръчам и да ги пробвам. Wink

# 659
  • Мнения: 0
поръчах парфюм-тестер от parfumsbg.com.познайте...класен ментак.поне докарва на оригинала,но трайност-никаква я няма:((.кажете ми един сигурен сайт,от който да си взема Армани-SHE и Долче и Габана-POUR FEMME

Общи условия

Активация на акаунт