Изпитани сайтове за парфюми-4

  • 130 496
  • 724
  •   1
Отговори
  • Мнения: 31 157
На кои български сайтове имате доверие и пазарувате от тях? От кои не бихте взели вече нищо и защо? Споделете любимите си сайтове и тези които са ви разочаровали по различни причини.
старата тема.

# 1
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 806
densi    bouquet
Утре очаквам 2 парфюма от 1001-bg.com.
Само високата цена на доставката им ме дразни. Но сега са 2 поне.

# 2
  • София
  • Мнения: 6 219
поръчах от парфюми шоп и съм доволна. предстои ми пак поръчка на зимен парфюм. надявам се да е ок и тя.

# 3
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 751
Иска ми се да си купя Alien, но още проучвам от кой сайт. На английския ebay може ли да му се има доверие (досега май само парфюми не съм купувала от там)?

# 4
  • София
  • Мнения: 5 656
Може, но зависи от продавача.

# 5
  • Мнения: 3 494
Някой поръчвал ли е от този сайт http://www.parfumsbg.com/ ? Изглеждат ми читави, но не съм поръчвала нищо от тях досега.

# 6
  • София
  • Мнения: 5 656
Някой поръчвал ли е от този сайт http://www.parfumsbg.com/ ? Изглеждат ми читави, но не съм поръчвала нищо от тях досега.
Да. ОК са  Peace

# 7
  • Варна
  • Мнения: 2 327
Питах и в старата тема, пренасям се и тук: има ли сайт, който можете да ми препоръчате на 100%. Прочетох доста, но има и положителни и отрицателни менения за всички сайтове, които се споменават... Нямам опит с пазаруването на парфюми от сайт, до сега съм си ги купувала главно от чужбина, от магазини, на които съм имала доверие, но сега много искам един парфюм, а не ми се очертава да пътувам в близките месец-два.
Това, което ме притеснява най-много са големите разлики в цените в сравнение с търговската мрежа. Знам, че не се плаща наем, има по-малко данъци и разходи и т.н... но все пак, нормално ли е да платя за същия парфюм и количество едва 2/3 от цената или това е сигурен знак да очаквам менте?
Извинете, ако звуча объркано, но наистина се оплетох докато четях мненията от предната тема...

# 8
  • София
  • Мнения: 1 973
Dive - няма защо да се чувстваш объркана  Simple Smile
Предишната тема даваше насоки и поне 10 сайта, които са надеждни.
Мога напълно уверено да ти препоръчам http://www.parfumi.net/.
Като бих добавил и други сайтове като:
----------------------------
parfumi-shop.net
get.bg
megashop.bg
enzo.bg
ivis.bg
Fragrances.bg /венера козметик/
1001-bg.com
donna.bg
-----------------------------
вероятно има и други читави търговци, но за тези се сещам сега.
Избираш си някой, който ти вдъхва доверие и поръчваш.
В интерес на истината, добре, че ги има он-лайн магазините, че доста парфюми вече са неоткриваеми в реалните магазини.

Лита - Мюглери съм поръчвал от различни сайтове, защото тези, които ги исках във времето бяха налични при различни търговци. Например, от parfumi.net имам мъжки лимит едишън A*man Pure Malt, а от megashop.bg съм купувал 2 пъти B*Man. От parfumi-shop.net съм купувал също - 2 пъти лимит едишън мъжки - Pure Havana и  A*Men The Taste of Fragrance.
От там съм  взимал за подарък и женски Мюглер - Thierry Mugler Angel The Taste of Fragrance - 35мл- 100лв. Всичко бе точно.

моят съвет е, ако се съмняваш твърде много в  качеството на парфюмите от он-лайн търговците, то по-добре си го купи Мюглера от реален магазин, защото ще изпитваш винаги съмнения за оригиналност, трайност, сила и тн и тн, и така ще се развали идеята да се насладиш на хубавия парфюм...

# 9
  • Варна/Благоевград
  • Мнения: 423
Здравейте момичета искам да ви попитам някой поръчвам ли е от тези сайтове в който са о 15-25 лв.Знам че са реплики но дали са читави-да миришат като оригинала и поне няколко часа да се задържа аромата,,ясно ми е,че няма да е с дни?

# 10
  • Мнения: 431
Цитат
Здравейте
Доста рових по сайтове, прочетох и част от темата, но вече съвсем се обърках, затова ще питам направо: бихте ли ми препоръчали изпитан сайт, от който да си поръчам без опаковка (тестер, например) ето този парфюм: http://www.fragrantica.com/perfume/Givenchy/Ange-ou-Demon-Le-Sec … Elixir-13052.html

Ето тук:
http://www.-spam292-/?L=products.details&id=2834
http://www.parfumi-shop.net/bg/ezine/show/givenchy-ange-ou-demon … ret-elixir-g-.php

Последна редакция: нд, 30 сеп 2012, 12:38 от genevieve

# 11
  • София
  • Мнения: 6 219
Здравейте момичета искам да ви попитам някой поръчвам ли е от тези сайтове в който са о 15-25 лв.Знам че са реплики но дали са читави-да миришат като оригинала и поне няколко часа да се задържа аромата,,ясно ми е,че няма да е с дни?

те често изобщо не миришат като оригинала. има тема за парфюмите реплики.
По-добре си купи евтина марка парфюм, отколкото тоя спирт (същите по морето ги продават по 10-15 лева и миризмата хич не е приятна)

# 12
  • Варна
  • Мнения: 37
Здравейте момичета искам да ви попитам някой поръчвам ли е от тези сайтове в който са о 15-25 лв.Знам че са реплики но дали са читави-да миришат като оригинала и поне няколко часа да се задържа аромата,,ясно ми е,че няма да е с дни?

те често изобщо не миришат като оригинала. има тема за парфюмите реплики.
По-добре си купи евтина марка парфюм, отколкото тоя спирт (същите по морето ги продават по 10-15 лева и миризмата хич не е приятна)

Подкрепям. За тези пари може да се купи истински парфюм. 

# 13
  • Варна
  • Мнения: 2 327
Включвам се да споделя, че съм изключително доволна от покупката си от www.parfumi.net . Направих поръчката в събота, в понеделник вечер го получих и е страхотен! Имах с какво да го сравня като аромат, мога да съм сигурна че е оригинален. От сайта бяха изключително приятни за комуникация, шишенцето беше в бяла картонена кутийка с надписи и логото на парфюма (бях поръчала тестер и очаквах, че ще далеч по-зле опаковано). Още снощи го пробвах (към 19:00), два часа след това взех душ, легнах си и на сутринта към 8:00 още го усещах! С две думи: много съм доволна Simple Smile

И тук е мястото да благодаря на Deetron, че ме насочи към този сайт! Hug

# 14
  • София
  • Мнения: 1 973
Dive -  истински се радвам, че съм ти помогнал малко Simple Smile

колкото до питането на sisonka_ за репликите по 15-20 лв - не си струва да си даваш парите за такива реплики. Напълно съм солидарен с другите мнения след твоето, в което те съвестват да ги избягваш. Винаги може за сходни пари да си купиш нещо далеч по-приятно.
И за да не съм голословен ще ти препоръчам Armand Basi - "Lovely Blossom"
Плодов, свеж, нежен, женствен аромат, който е добър и като трайност. Има го виждам в мегашоп 100мл като тестер-25лв, а в ензо.бг , пише че след 05.10 ще го имат наличен 100мл в оригинална кутия за 25,90лв.
Така, че не са нужни милиони за да си намери човек хубава миризма  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт