Що за деца възпитаваме???

  • 2 519
  • 47
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 888
Като чета и се сещам за една моя учителка по математика,която за щяло и нещяло ни удряше жестоко по главите с ръбовете на чертожните триъгълници...  Shocked Мноооо гадно беше...представяте ли си...
нещо си се отнесъл,или си говориш нещо с някой и баммм изневиделица ти се забива един ръб в главата  Crazy ,ама така ти го забива,че можеш да усетиш вдлъбнатинка и главата ти изтръпва...
  Най-интересното беше,че един ден ни призова ,ако имаме подходящи пръчки в къщи да и занесем,щото не и били удобни триъгълниците вече...
  Познайте кой и занесе "въпросната" пръчка   Sick
  Познайте кой изяде първия бой с нея   Sick
  Познайте кой тръгва скоро в първи клас  в същото училище-дъщеря ми  Sick
  Все по-често се чудя  дали там все още е тази моя "любима" учителка и дали все още си пази пръчката,която и дадох..  #Crazy

# 46
  • Мнения: 59
===================================================
Категорично съм против физическото и психическото малтретиране на децата - училището има за цел да даде знания, а не да смачква и унижава учениците.
===================================================
 newsm10
но за униформите нищо не мога да кажа.аз съм за.хубаво е както има работно облекло,така да има и за училище.

# 47
  • Мнения: 59
Laughing  не съм се смяла така скоро

колко са големи тия седемгодишне деца беееее
като им отпера по един шамар и ще се лепнат на стената

тая жИна да не е била анорексичка 35 кила с мокри дрехи  Mr. Green

п.п. друг е въпроса
кой е изтипосал това заглавие
кой е не е възпитал уважение към училището като институция
друг е въпроса кой е загубил тренинг и си е забравил педагогиките в къщи

=================================================
И каква е тази учителка дето ще оставя децата без закуски?(ако въобще е така) newsm78.Да им измисли друго наказание ако трябва.Мисля че това със закуските имат право да го прилагат САМО РОДИТЕЛИТЕ и то по друг повод а не бой

Общи условия

Активация на акаунт