БРОДИРАНА КРАСОТА - ГОБЛЕНИ ТЕМА 101

  • 79 510
  • 729
  •   1
Отговори
# 345
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Днес напазарувах от фотото рамчици Laughing


Леле, малко е да ти кажа браво!!!!!

# 346
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
Здравейте,
като пишман гобленарка повече чета и въздишам по красотите ви, но забелязах, че някои от вас ползват гергеф. По-удобно ли е? И какъв размер е ок, защото гледах няколко в 8888?
пробвай може и да те хареса

# 347
  • Kneja, Vratsa, Bulgaria
  • Мнения: 447
Здравейте,
като пишман гобленарка повече чета и въздишам по красотите ви, но забелязах, че някои от вас ползват гергеф. По-удобно ли е? И какъв размер е ок, защото гледах няколко в 8888?

Всичко е според случая - гоблена или човека. Не мисля, че ще е удобно за малък гоблен да ползваш голяма рамка и обратно. Купи си един среден размер за да разбереш как ще се чувстваш с него - дали ще ти е удобно или не. В последствие ще прецениш дали си е струвало за теб.

Аз лично не мога без гергеф и определено сега като шия мъничетата за томболата си набодох пръста, който е срещу иглата. Но нямам толкова малък гергеф.

Но както ти е писала и  Kordelia - не може да разбереш без да пробваш. Hug

# 348
  • Троян
  • Мнения: 141
ina. виждаш ли цвета на стените у вас  Shocked останаха ми очите,а и ти шиеш със супер скорост.Браво Hug А този дядо Коледа и на мен ми е в мечтите с онзаи целувка за снежния човек пак на Дим.

# 349
  • Димитровград
  • Мнения: 69
Ina,супер са!Особено като ги види човек така всичките наведнъж.На мен лавандуловите полета са ми фаворит. newsm10

# 350
  • Мнения: 0
този път нещо дребно от мен
това е от нац.среща в Бургас а това ще е за подарък на внука на моя много близка приятелка-рамката е от фотоателие но при нас са доста скъпи но нямах избор

# 351
  • Мнения: 26
Здравейте, прекрасни хора!
Наслаждавам се на произведенията ви от известно време и искрено се възхищавам на таланта. Пожелавам ви да бъдете все така надъхани да създавате още много красоти.   bouquet
Искам да благодаря на delfin4e, за помощта и разясненията които ми даде за гоблена трите ангелчета. Завърших го и съм страшно доволна от резултата.
http://media.snimka.bg/s1/1258/028759063.jpg?r=0
Като за пръв път  Embarassed да ви помоля за помощ. Към края съм на Арабско момиче на Ланарте. Изгубих два цвята, помня че бяха малко конци. Знам само знаците им и номерата под които са номерирани в гоблена. №20- знак "z" и № 23- знака е запълнена наклонена елипса. Моля за помощ, какъв номер на ДМС съответства на знака, за да мога да си ги купя.
http://media.snimka.bg/s1/1258/028759064.jpg?r=0

# 352
  • Мнения: 101
znak страхотни са и двата ,рамките са много хубави/най-вече първата/.
vik чудни са станали.Това арабско момиче ми е мечта да го ушия,но кога ще си го поръчам просто не знам.

# 353
  • Мнения: 3 956
Здравейте, прекрасни хора!
Наслаждавам се на произведенията ви от известно време и искрено се възхищавам на таланта. Пожелавам ви да бъдете все така надъхани да създавате още много красоти.   bouquet
Искам да благодаря на delfin4e, за помощта и разясненията които ми даде за гоблена трите ангелчета. Завърших го и съм страшно доволна от резултата.
http://media.snimka.bg/s1/1258/028759063.jpg?r=0
Като за пръв път  Embarassed да ви помоля за помощ. Към края съм на Арабско момиче на Ланарте. Изгубих два цвята, помня че бяха малко конци. Знам само знаците им и номерата под които са номерирани в гоблена. №20- знак "z" и № 23- знака е запълнена наклонена елипса. Моля за помощ, какъв номер на ДМС съответства на знака, за да мога да си ги купя.
http://media.snimka.bg/s1/1258/028759064.jpg?r=0

Номер 20 е 3062, а другият е 3031.

# 354
  • Мнения: 643
На етикетите на моите рамки пишеше  "Екип" ,фирмата е във Велико Търново .

http://www.ekip-bg.com/newsite/index.php
Само да не прозвучи като реклама .
Имат щандове в Практикер и във фотоателиета из цялата страна. Не са скъпи изобщо...

# 355
  • Мнения: 482
И аз купувам от нашето фото на същата фирма Simple Smile Не, че са скъпи, заслужават си цената, защото са много по-качествени от китайските рамки, които предлагат в магазините за левче. Но ако трябва да си купя десетина рамки, за да си наредя снимките на децата, примерно... Тези оранжевите дървени рамки, които аз купувах за бродериите ми, бяха по 5.50 лв за размер 10/15.
Ето и тази за приятелката ми, още не съм сложила снимката с двете ни:

# 356
  • София
  • Мнения: 630
Да се похваля  Blush, най-после е готов - още неизпран и неизгладен



Сега съм започнала Роки пойнт - ще покажа етапче по-нататък и от днес започвам и пумата (откога и се каня)

# 357
  • Мнения: 101
ИнаТ много е хубава тази рамка  Hug,страхотен подарък за приятелката ти.
 teddybearm романтиката е направо чудесна.
Аз почти си довърших часовника ,сега трябва да се пробвам с монтирането ,но ще е малко по-късно през деня.Първо трябва да прочета и видя как става монтирането и тогава да пробвам.

# 358
  • Мнения: 26
Hrisi, много ти благодаря.  Hug
boneli, арабското момиче го уших много бързо,като се има предвид  че за пръв път шия гоблен на ланарте. Леко върви шиенето. Поръчвай и почвай.... Stuck Out Tongue

Последна редакция: ср, 17 окт 2012, 10:40 от vik

# 359
  • Бургас
  • Мнения: 610
Инче, ИнаТ чудесни рамки и гобленчета Браво
teddybearm много е красив и нежен този гоблен  Heart Eyes Heart Eyes На коя фирма е?
Ще чакаме етапчета от Роки пойнт и Пумата с нетърпение, успех!   Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт