Пола на бебетата

  • 1 505
  • 9
  •   1
Отговори
Здравейте!В коя седмица е възможно да се види пола на бебетата на триизмерен ехограф? newsm78

# 1
  • Мнения: 228
ми при мен ги видяха в 22г.с

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 446
При мен се видяха още в началото на петия месец с двуизмерен ехограф. Според мен това до голяма степен зависи и от лекаря, който гледа.

# 3
  • Мнения: 4 965
Много зависи и от положението на децата. Нашите ги гледаха 3 пъти на цветен триизмерен ехограф (по други причини) и всеки месец на "обикновен", а така и не видяха пола. И двете бяха с гръб - едната странично, а другата седалищно върху нея. Чак на последния преглед в деня преди операцията се видя със сигурност, че Еската е момиче.
Общо взето, няма гаранция. Най-сигурно е след раждането  Wink, а и изненадата е по-приятна.

# 4
  • Мнения: 7 640
в която и на двуизмерен Laughing. Тестисите слизат до 26 г.с., а иначе при подходящо положение можи да се види мъжко достойнство и в 16г.с.

# 5
  • Мнения: 255
ние вчера бяхме на доки и видяхме че едното бебе е момченце(18 г.с.) а другото неможахме да го видим,има много обстоятелства от който зависи дали ще се видят какви са бебетата

# 6
  • София
  • Мнения: 1 110
Нас ни видяха в 16 г.с. и то на двуизмерен. Зависи си кой гледа, а не какъв е ехографа.
После до последно единия се криеше и никой не го видя, така до последната седмица преди раждането.

# 7
  • Мнения: 964
Нас ни видяха на 20г.с на обикновен ехограф.

# 8
  • България-София
  • Мнения: 573
нас ни видяха в 19 г.с. на обикновен - познаха 100 % Wink

# 9
  • София
  • Мнения: 291
За 3-измерен не знам, мен са ме гледали само на обикновен ехограф. За Ивка ми казаха, че е момиче ъкм 6-7 месец, а за Злати не бяха сигурни до последно, защото беше седалищно.
В тази връзка нашата педиатърка ни разправя случка. Една бременна с тризнаци попитала гинеколога си дали може да каже какъв пол са бебетата. Той я погледнал учудено и попитал "Абе жена ти имаш си представа вътре какво кълбо от крака и ръце е ....?!"  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт