"Жената често се променя" и други пословици и поговорки - Франция 32

  • 39 356
  • 739
  •   1
Отговори
# 735
  • пак на Рив Гош
  • Мнения: 2 630
Здравейте момичета!
Благодаря ви за загрижеността  Hug. Роцев е по-добре, диагнодата е миокардит. Засега го държат под наблюдение и ще го изпишат в понеделник. Вчера и днес го разглеждаха под лупа - ехография, ЯМР, скенер...
Лошото е, че аз се тръшнах грипясала, хремясала и температуреста и даже не мога да ида да го видя  ooooh!. Отделно, Камбанката използва момента, че не съм в най-добрата си форма и само гледа докъде може да  измести границите, преди да се развикам  Grinning Нахитря и тя!

Добре дошли на Хюли и Сиел!

Алекса, ти всички това ли ще направиш за класа по латински?! Лелееееее!

Ариел, браво на теб! Не се притеснявай, все пак е гости, не е изпит по кулинарство  Grinning

Ариел, и ти си от силния отбор, които ще направим 40 тази година! Ще се поддържаме взаимно Simple Smile
Мно-го сме! Сил-ни сме!  newsm44  Laughing

Кой пуска новата тема?

# 736
  • Мнения: 0
Роца, това са идеите на Марина, ама ще видя кое ще направя. Погачата със сигурност, защото тя иска с нея да ги посрещне в класната стая  Joy. Забрани използването на шарената сол, защото била на привършване  Joy. Иска и Овчарска салата, ама...тя ще стане на нищо, плюс това трябва да направя един казан! Та...ще укротя положението. Тя иска да покажем всичко, ама не става изведнъж.

Добре дошла и на ciel !

Не мога да пускам нови теми, защото не зная как  newsm78, по-точно не съм пробвала. Предполагам, че е като в торент-тракерите, но предпочитам друг да свърши това, за да не оплескам нещата. Hug

# 737
  • Мнения: 1 194
Роца, бързо оздравявване на всички и в пълна форма през февруари! Явно миокардитът е усложнение на грипния вирус, но щом излиза от болница положението е стабилизирано!

Алекса, не разбрах, в къщи ли ще каните децата или ще носи манджи в училище  newsm78
А ти на 37 си си направо момиченце Joy Аз тогава за 40-те не се и сещах, че съществуват Grinning

Боби, на въпроса ти za едното евро и здравната каса... Това е така наречената participation forfaitaire, когато сам отидеш на специалист, а не те изпраща лекуващия лекар (по български да имаш направление от джи_пи_то).

Добре дошли на новите!

Аз също не знам как се пуска нова тема Embarassed

# 738
  • Мнения: 628
Мария, благодаря. Излиза че за 4 години сама съм се пращала хихихи Към 15 хиляде евро оборот на здравната каса съм врътнала...мисля грубо, че около 15-16 % само са за моя сметка останали в крайна сметка, въпреки добрия мютюел. И винаги съм имала това 1 евро, даже и за лекарствата имаше нещо...

Чумби или Роц - спецове на темите - с мартеници направете новата шарена Wink

# 739
  • пак на Рив Гош
  • Мнения: 2 630
До мартеници не стигнах, ама поне ги споменах в заглавието (наред с другите идващи празници  Laughing)

Нова тема

Общи условия

Активация на акаунт