Халит Ергенч и новата продукция "Великолепният Век"( Muhteşem Yüzyıl) тема 42

  • 70 891
  • 734
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9 735










Продукция: Tims Production-Timur Savcı
Режисьор: Nihat Durak
Сценарист: Meral Okay

Yılmaz Şahin

Жанр: Исторически/Драма

Излъчва се всяка сряда по Star TV от 20:00 часа

Любовна история, която предопределя съдбата на една цяла империя. Направен по действителен случай, "Великолепният век" ще повдигне завесата на изпълнения с тайни и интриги живот в султанския харем по времето на най-величествения период на Османската империя. Дошла като робиня от най-крайните земи на империята, Роксолана успява да спечели сърцето на султана. Благодарение на блестящия си ум, необикновената сила на волята и привлекателната си външност от безправна робиня тя става жена на султан Сюлейман Великолепни — най-могъщият султан в Османската империя.



   


                       



Последна редакция: нд, 07 окт 2012, 13:10 от Lilims

# 1
  • Мнения: 9 735

Добре дошли в тема 42
приятни мигове с любимия сериал



# 2
  • Мнения: 12
Здравейте  wavey в новата тема и от мен !  Hug

# 3
  • Мнения: 67
Записче и от мен ! Гледам с голям интерес въпреки че новия сезон малко ме разочарова  Mr. Green

# 4
  • Варна
  • Мнения: 10 541
Да се запиша,че да не ви изтърва

# 5
  • Мнения: 105
Запис и от мен  Hug

# 6
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
я запис и от мен! с поздрав за превода4ите! и специално за изабеле, много добре ми действа резюмето й докато си 4акам превода! благодарско и на вси4ки с размисли, инфо и споделенеото нау4ено и про4етено!  bouquet

# 7
  • Мюнхен
  • Мнения: 276
и от мен   bouquet

# 8
  • Мнения: 683
Лили, благодаря ти за новата тема и за есенната украса. Знам, че при вас е топло, но напълно в унисон с това, което ме обкръжава.
И като за нова тема имам подарък за всички фенове на сериала. Искрени благодарности на Мистик за невероятния превод на Мевляна  newsm51 smile3501  love001
Останете с магията на неговите думи чрез божествения глас на Халит Ергенч.



Последна редакция: пн, 08 окт 2012, 05:22 от anna3com

# 9
  • Мнения: 265
Запис в новата тема и от мен   bouquet Може да не пиша, но редовни ви чета и чакам с нетърпения новата преведена серия! newsm10 newsm51

# 10
  • Мнения: 896
 Grinning
Ох,пак за малко да изпусна новата тема!

# 11
  • Мнения: 9 735

Истинска наслада за душата   smile3501
Мистик  Ани

Б Л А Г О Д А Р Я
 Two Hearts

# 12
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
Да си взема място на първия ред.   bouquet

# 13
  • Мнения: 31 151
Много е хубава Ферузе. Не я понасям от Езел, тази жена, но е хубава.

# 14
  • Мнения: 0
Привет и от мен! Hug

Мистик страшно много липсва на превода на филма като цяло, не знам защо..но така си мисля..усещане може би..
От опит знам, че добрият превод е цяло изкуство и това, че знаеш езика от сто години, не значи, че превеждаш добре..то си е талант..
Ето защо много се радвам и благодаря за този преведен откъс от 67 еп!  newsm10 omm  Hands Clap

Общи условия

Активация на акаунт