Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
690-704 от 734 отговора
КАКВО СТАВА СЪС САЙТА NEMIPUKA.COM.?
Цитирай

С този сайт явно има някакъв проблем от известно време е недостъпен.
Аман с този Къванч Тътлату - то не беше Брад Пит, то не беше турският Брат Пит, та по едно време и други холивудски знаменитости спрягаха.Това са жълти издания, които трябва да продадат някой друг брой по някакъв начин.
Почвам с образа на Ибрахим:Отново не успя да изкаже пред Сюлейман какво му тежи.Остана безмълвен пред султана и това ще му изиграе лоша шега.
Искендер Челеби:Повече няма да го видим в сериала.Интересна роля, малко го замотаха първоначално.В крайна сметка съм доволен от играта, а и персонажа беше направен нелошо.Искендер Челеби се оказа и далновиден и опитен - в тази последна серия показа на няколко места, че не е случаен.На Хюррем доколкото разбирам от 69 епизод не и стана много мъчно за него - в крайна сметка както сама тя каза "той е прекалено умен и амбициозен, за да може да бъде контролиран".
Нигяр Калфа - безинтересно ми е вече.Само се мотае нагоре-надолу.Вече е време да напусне сериала.
Гюлшах - същата работа, че и отгоре.Нигяр поне има за какво да отмъщава, докато този образ напълно се е изчерпал.От началото на сериала едно нормално поръчение не свърши както трябва.Некадърна наложница, слаб образ, загубил отдавна смисъл.
Рустем ага - много по-амбициозен отколкото изглежда.Разбрахме, че е готов на всичко, за да постигне целите си.Още от сега се цели в поста на Ибрахим.
Хюррем - действаше много хитро.Успя да принуди Хатидже да позволи оставането на Нигяр в двореца - хареса ми играта на Мерием в този епизод.
Махидевран - хареса ми и нейната игра.Много добре играе майка на възрастен принц - външно не се състарява, но мимиките и жестовете и начина и на говорене е променен.Говори наистина като жена с голям син.Много добре изигра момента, когато каза на Мустафа, че вече иска внуци в прегръдките си - успя да пресъздаде нещата по много добър начин (макар и тази сцена да не е от най-важните в епизода)
Мустафа - малко ми е странен.Фатма, Елена, Фатма, Елена.В крайна сметка обича Елена, но каква полза от това като Фатма чака дете от него...

По въпроса за Хатидже и Михримах.По-висшестояща е принцеса Михримах.На пръв поглед - Хатидже, по-възрастна е.Но Хатидже вече е омъжена.В харема йерархията е строга:Валиде султан, неженените сестри и дъщери на султана и т.н.Михримах все още не е женена и макар Хатидже да е съпруга на великия везир тя вече няма същият статут в харема.

Много късно се включих с коментари по 68 епизод - чак сега успях да го гледам.
Цитирай

Права си. И Тимур Савджъ се чуди, от къде е излезнала тази новина.  Mr. Green
Цитирай

Ани, благодаря на теб и екипа за преведения трейлър на 70 еп. Hug Hug Hug

Ако на някой не се отваря предложения линк за трейлъра (както на мен  Sad), ето още един линк -

http://www.dailymotion.com/video/xugmou_yyyyyyyyyyyyy-yyy-70-yyy … yyyyyy_shortfilms
Цитирай

Цитирай

добро утро на всички
знаете ли кога ще има превод на 69 епизод; аз все още разбирам като казват йок, хаир и евет, но не и останалото ..... Embarassed
а мноооооого ми се гледа
във vbox7 файловете са изтрити?!
Цитирай

Здравейте момичета от скоро и аз ви следя с удоволствие чета всеки един пост  Smile Някой знае ли дали скоро ще има превод на 69 епизод много гадно да гледкаш и да не разбираш нищо  newsm78
аз вече свикнах  Laughing ,даже някои фрази си ги разбирам..ако има още два сезона /май някъде прочетох че са 5 или греша..?/ току виж да нямам нужда и от превод накрая  Wink Laughing

Няма нужда да има още няколко сезона...Само да ни сложат в Харема на Бали бей и Хюрем ще надминем по учение..!!!   35 35 35
 35 35 35 определено за бали бей си заслужава да се учиш бързо
като гледам също колко сме изобрететални в тези теми за развитието на сериала,сценаристите ,са с бедно въображение в сравнение с голяма част от момичетата,които пишат тук,то думитети направо си звучат като истина , хюрем нне би била това което е ,ако беше с тукашните съфорумки в един харем  Laughing Laughing Laughing Peace
хич не ми се искаше да излиза от сериите,а и все се надявах че ще го върнат в даден момент,ама ..и до сега го няма..
Цитирай

добро утро на всички

Eто линк за Vbox колекцията на ВВ със субтитри.

http://vbox7.com/collection:1651418?&page=1

Цитирай

добро утро на всички

Eто линк за Vbox колекцията на ВВ със субтитри.

http://vbox7.com/collection:1651418?&page=1

Web page not found

Ох, как ми се гледа.....
Цитирай

при мен линка на jupetrov7 сеотварям нормално ...
Цитирай

при мен линка на jupetrov7 сеотварям нормално ...

но няма 69 епизод само трейлърите !!!!!! Търсих на всякъде и не го намерих преведен на български ,или може би няма все още ,а дали ще има въобще  Praynig
Цитирай

да, и аз го отворих, обаче виждам само сериите до 67, няма 68 и 69, уф....

аз изгледах всички серии до 67 на един дъх - за 3 седмици, как не ме изгони мъжът ми хич и не знам ....

и така съм се запалила, все този сериал ми е в главата (а обичайно не гледам сериали)
Цитирай

аз изгледах всички серии до 67 на един дъх - за 3 седмици, как не ме изгони мъжът ми хич и не знам ....

и така съм се запалила, все този сериал ми е в главата (а обичайно не гледам сериали)

http://www.videoclip.bg/watch/155518
Цитирай

И аз бях така !!! Днес дори се отказах от разходка в гората ,за да остана сама и да гледам 69 ...но..дано все пак да стане!!
ето линк за 68 с бг.субтитри
http://www.velikolepniatvek.tv/episode/watch/68
Цитирай

http://www.videoclip.bg/watch/155518

ох, сбъркала съм, до 68 съм ги изгледала на един дъх и чакам 69 ....
Цитирай

690-704 от 734 отговора