Халит Ергенч и новата продукция "Великолепният Век"( Muhteşem Yüzyıl) тема 42

  • 70 872
  • 734
  •   1
Отговори
# 645
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
Жалко!Видях в началните надписи, че ще участва, но не я познах първия път, чак после ми просветна, че тя е сестрата.Гледам, че тепърва ще се появяват нови герои в сериала.Аз съм до 26 серия, дори и Пловдив споменаха в нея, но тогава не се е казвал така, нали?
Бергюзар в момента се снима в главна роля в друг сериал. Играе съдийка ли прокуророка ли... нещо от рода

# 646
# 647
  • Мнения: 0
Ох,от вчера го чакам,БЛАГОДАРЯ!


Фирузето отровена УРААААААААААА,най-накрая ще се отървем от нея newsm44
Сега трябва Хюрем да накаже и Сюлейман,сух режим поне една година! Laughing

# 648
  • Мнения: 12
Ох,от вчера го чакам,БЛАГОДАРЯ!


Фирузето отровена УРААААААААААА,най-накрая ще се отървем от нея newsm44
Сега трябва Хюрем да накаже и Сюлейман,сух режим поне една година! Laughing



Хем отровена,хем хвърлена през балкона,за по сигурно  Laughing

# 649
  • София
  • Мнения: 1 017

Благодаря за фрагмана.Дали наистина съвсем скоро ще се разделим с Фируузе newsm78
Как ли ще реагира СС newsm78 newsm78

# 650
  • Русе, у дома
  • Мнения: 738
Благодаря за фрагмана.
Благодаря и аз. Само да не се окаже пак нечии сън. И защо реши Рустем да я метне през чардака, интересно... newsm78

# 651
  • Мнения: 67
О, моят любимец влиза в сериала , Тунджел  Mr. Green

Според мен е тъпо това , което са измислили да я убият. Нали Сюлейман веднага ше се досети кой е ! И сигурно ще й прости после. Прекалено е предвидимо, да бяха измислили нещо друго.

# 652
  • Мнения: 13 387

Sinan, много ти благодаря за новия трейлър.     bouquet
Няма ли начин да ни кажеш и за какво си говорят Хюрем и султана?  newsm78 Praynig

Всъщност това ли е цената, определена от Хюрем за везирското място на Рустем? Mr. Green

# 653
  • Мнения: 9 729
SinanМерси за фрагмана Hug
често доста са подвеждащи  Mr. Green никак не ми допада такъв развой- исках султана сам да се откаже от Фирузе no

# 654
  • Мнения: 3 485
Ох,от вчера го чакам,БЛАГОДАРЯ!


Фирузето отровена УРААААААААААА,най-накрая ще се отървем от нея newsm44
Сега трябва Хюрем да накаже и Сюлейман,сух режим поне една година! Laughing
Joy Joy Joy
О, моят любимец влиза в сериала , Тунджел  Mr. Green

Според мен е тъпо това , което са измислили да я убият. Нали Сюлейман веднага ше се досети кой е ! И сигурно ще й прости после. Прекалено е предвидимо, да бяха измислили нещо друго.

Ако четяха форумите щяха да измислят нещо по-хитро ! Joy Mr. Green
Възможно е фрагмана да е подвеждащ... newsm78

# 655
  • Мнения: 0
Здравейте момичета от скоро и аз ви следя с удоволствие чета всеки един пост  Simple Smile Някой знае ли дали скоро ще има превод на 69 епизод много гадно да гледкаш и да не разбираш нищо  newsm78

# 656
  • Ruse, Bulgaria
  • Мнения: 3 827

Sinan, много ти благодаря за новия трейлър.     bouquet
Няма ли начин да ни кажеш и за какво си говорят Хюрем и султана?  newsm78 Praynig

Хюррем го попита да ли е влюбен в Фирузе.

# 657
  • Мнения: 342
..



Хем отровена,хем хвърлена през балкона,за по сигурно  Laughing

 Laughing добре казано .Това отговаря много точно на въпроса.. "защо да я хвърля Рустем ,като е отровена ?" ..за всеки случай.
А дали това е цената ще видим , но той обеща че ще е верен на Хюрем ,това означава че неможе да и откаже съдействие в случая .. може би така ще може да изисква после женитба с хубавата михримах..сигурно си прави и той някакви сметки вс епак..сценаристите няма да го оставят без никакви амбици и желания.. Wink
От друга страна показах,че  Хюрем му дава шише /логично е да помислим че е отрова,най-вероятно е това/ ,но дали я е отровил..може и той като Нигяр да проявява някакъв разум ,точно за да не падне подозрението върху Хюрем и да не я е отровил /да кажем че е приспана/ и да я е хвърлил през балкона..все едно самичка е скочила  Laughing .Пък може и Хюрем да му е дала шишенце с приспивателно ,с указания да я хвърли после..с годините тя доста нахитря и знае ,че неможе да действа директно,логично е да е сътворила план ,не със отрова ,така че да не могат да хвърлят вината върху нея.На мен така ми харесва повече,ще видим сценаристите какво ще предложат .

# 658
  • Мнения: 342
Здравейте момичета от скоро и аз ви следя с удоволствие чета всеки един пост  Simple Smile Някой знае ли дали скоро ще има превод на 69 епизод много гадно да гледкаш и да не разбираш нищо  newsm78
аз вече свикнах  Laughing ,даже някои фрази си ги разбирам..ако има още два сезона /май някъде прочетох че са 5 или греша..?/ току виж да нямам нужда и от превод накрая  Wink Laughing

# 659

Общи условия

Активация на акаунт