ПОРЕДНА ИЗМАМА С ХАПЧЕТА ЗА ОТСЛАБВАНЕ!

  • 155 165
  • 121
  •   2
Отговори
# 45
  • Мнения: 2
"МАЛИНА КЕТОНИ ЗА ОТСЛАБВАНЕ-НОВО 100mg 60к SWANSON USA
RASPBERRY KETONES, МАЛИНОВИ КЕТОНИ - НАЙ-НОВАТА ФОРМУЛА ЗА ОТСЛАБВАНЕ
SWANSON VITAMINS - USA - №1 хранителни добавки за 2011г

Много добро качество за стойността си. Дъщеря ми и аз го взимаме и сме много доволни. Наистина изглежда, че ограничава апетита ни и ни се хапват повече плодове и заленчуци. Чувствам се прекрасно, а и на вкус е хубаво. -oтзив за продукта от Маricella.

Добавка от малина кетони:

Комбинирайте със здравословна диета и упражнения за поддържане на теглото
Несъдържаща стимуланти хранителна добавка за ограничаване на теглото

Доктори в различни телевизионни предавания разпространяват информация за малиновите кетони. Защо? Защото учените допускат възможността специалният кетон открит в малините да може да поддържа задравословна загуба на тегло. Изследването е предварително, но има реални резултати при много хора, които вече увеличават употребата на малината и използват нови хранителни добавки като Razbery_K. Взимането само на една капсула Razbery-K два пъти дневно ви дава повече кетонна енергия, отколкото една голяма купа пресни плодове и то на много по-ниска цена, отколкото самия плод. Razberi-K е идеален за тези, които търсят хранителна добавка без стимуланти за здравословна поддържаща теглото програма.

Какво смятат учените?

Изследванията показват, че малиновите кетони подпомагат поддържането на тегло по два начина: първо, чрез намаляване
усвояването на мазнините в храната, и второ, чрез подпомагане на адреналин-индуцирана липолиза (разграждане на мазнините).

Как да успеем с Razberi-K?

Както и с всяка програма за управление на теглото, успехът зависи колкото от начина ви на живот, толкова и от избора на хранителна добавка. Взимайте Razberi-K два пъти дневно, хренете се разумно и балансирано и включете редовна физическа активност в ежедневието си. Комбинирането на ефективни допълнителни хранителни добавки като Razberi-K със здравословен начин на живот, е правилният начин да постигнете целите си с комфорт и лекота!

На база на предварителни проучвания в нечовешки животински модел
* Резултатите варират

Razberi-K Малина кетони [4 - (4-хидроксифенил) бутан-2-100 мг *

* Дневната стойност не е установена.

Други съставки: кафяв ориз, брашно, желатин, може да съдържа една или и двете на следното: магнезиев стеарат, силициев диоксид.

Начин на употреба: Като хранителна добавка, вземайте по една капсула два пъти на ден с вода.

ВНИМАНИЕ: Не приемайте този продукт, ако сте бременна или кърмите.

Razberi-K ® е регистрирана търговска марка на Integrity хранителните добавки International, Inc.

Производител: Swanson

Вносител: Българска билка 1893 ЕООД - Генерален дистрибутор за Източна Европа

Малинови кетони

Малиновите кетони се намират в червената малина и се явяват ключов компонент, който отговаря за аромата на малината. Малиновите кетони се добиват от червената малина по синтетичен път и се използват в качеството на хранителна добавка и за ароматизатори в хранителните добавки.

Малиновите кетони, започват широко да се използват от производителите на спортни напитки в качеството им на компоненти за изгаряне на мазнини.

През 2004 г. група от японски учени изследвали ефекта на малиновите кетони върху мишки. За да тестват ефекта на затлъстяването, учените хранят мишки в същия експеримент с храни с високо съдържание на мазнини, в това число 0.5, 1 или 2% малина кетонни в продължение на 10 седмици. В друг експеримент, мишки са били на диета с високо съдържание на мазнини в продължение на 6 седмици. След това ги хранели с една и съща храна, но съдържаща 1% от малина кетон през следващите 5 седмици.

След 11 седмици, резултатите са били доста изненадващи. Малина кетони всъщност повлияли на процента на мазнини в първия експеримент, както и за намаляване на натрупването на мазнини във втория експеримент. В допълнение, с малиновия кетон намалява количеството на мазнините в черния дроб, причинено от високо съдържание на мазнини, като по този начин подобряване на чернодробна стеатоза. Изследователите стигнали до заключението, че предотвратяване и намаляване на затлъстяването се дължи на ефекта от потенциране на индуцирани от норадреналин липолизата (т.е. липолиза) в мастните клетки. По време на освобождаването на норадреналин, произхожда мек стимулиращ ефект спомагайки за разграждането на мазнините.

Също така е установено, че хормона на чувствителна липаза (HSL) е отговорен за транспортирането на мазнините в мастни киселини, за да бъдат изгорени и се превръща в енергия, когато са в мастните клетки.

Типичният работен диапазон на дози за Малина Кетони е 200-1000 мг на ден в рамките на 2-3 дози. Прием на големи количества наведнъж (<500 мг), предизвиква дразнене на стомаха при някои хора. Малина Кетони са включени в много фет бърнъри и могат да бъдат закупени в капсули или на прах."
Вижте на какво попаднах,този продукт се предлага в един магазин,от който аз пазарувам понякога,но цената е 16.99 лв. Thinking

# 46
  • Мнения: 4
Скъпи дами, как може да си купувате такива фалшиви добавки и то онлайн ? Аз лично винаги предпочитам да отида до някой магазин, да разгледам хубаво какво има и после евентуално да си купя нещо. Шансът да те измамят в магазин винаги е по-малък, отколкото през интернет.

# 47
  • Варна
  • Мнения: 552
Кажете нещо, което наистина действа и сте доволни.
Видяхме, че споменатите неща тук не действат.
Искам да взема нещо за съпруга ми, което да намали апетита му.

Последна редакция: нд, 06 яну 2013, 10:50 от Синьо лято

# 48
  • Мнения: 1 095
Здравейте. Бихте ли казали нещо за този сайт и това ли е оригиналния продукт http://biomall.bg/%D0%B1%D0%B8%D0%BE_%D0%BE%D1%82%D1%81%D0%BB%D0 … D0%BE%D0%BD%D0%B8  ?    newsm78
Благодаря предварително  Simple Smile
Истински са! Производство са на фирма, която е утвърдена на пазара с много продукти. Има поне 100 фирми производители на продукти с различни наименования, които съдържат малинови кетони.

Гледайте коя е фирмата производител и дали има инфо в нета, всичко останало е прах в очите!

# 49
  • Мнения: 0
всички тези измамни сайтове предлагат много ниско дозирани продукти ,които няма начин да усетите ефект от приема им ,а цената е брутално надута.
Много важно е да купуваме продукти от доказали се марки. Специално за малиновите кетони марки ,които ги предлагат са Swanson, Labrada, Ai sports и още няколко. Реално това са доказали се марки от поне 10години в този отрасъл и може да им се има доверие. Аз винаги си пазарувам от доверени сайтове и магазини в БГ ,защото там има кой да ми отговори на запитването и поличавам добро обслужване. На Swanson са супер изгодни и си ги купувам вече 3 пъти от тук http://www.silabg.com/bg/13463-SWANSON-RazberiK-Raspberry-Ketone … mg--60-Caps-.html  и нямам никакви забележки. Ако някой има съмнение , на продукта има партиден номер ,по който чрез мейл до Swanson USA  може да се провери дали има такава партида и продукта е истински.

# 50
  • Мнения: 4
temenujka11, пробвала ли си малиновите кетони и има ли ефект от тях ?
И аз обичам да си купувам нещата от магазин, а този сайт има ли магазин в София?

# 51
  • Мнения: 0
Да както написах в предишния ми пост, вече трета опаковка си купувам и реално съм много доволна от този продукт. Някой може да каже ,че е слаб и не работи ,но не е така. Продукта сам по себе си работи повече върху подтискането на апетита и определно се усеща. Аз реално си комбинирам и други продукти и ефекта е на лице ,ако имаш добра диета и редовни тренировки.
Сайта ,ако не се бъркам има магазин на Раковска , от там съм си взимала един път.

# 52
  • Мнения: 4
Благодаря ти. Ще ги пробвам на пролет като се затопли.

# 53
  • Мнения: 94
Преди 2 месеца си купих за 59 лева от Малинови кетони актив...понеже ми изглеждаха " по реални " от другите -  форте-то.Пих няколко дни ,но ме избиваха едни червени петна (алергия явно) и ги спрях.Не отслабнах за тези 3-4 дни,но спомена ми е ,че през цялото време ме избиваше на оригване  със силна  миризма на малини..Сега като ви четох ги извадих пак и ще опитам от утре.
А между другото намерих и това (вероятно поредната реклама,но добре са я направили де) Казва се "Малинови кетони -"чудо" за отслабване или блъф?
http://www.dietsolutionsbg.com/malinovi-ketoni.php

# 54
  • Мнения: 0
Дами аз си взимам едни американски хапчета. Марката е Prima Force. Позлвам техният Yohimbine, зелен чай и ацетил л-карнитин. Свалих 3 кг за един месец. Много съм доволна от ефекта. Чувствам се много енергична и нямам апетит.

# 55
  • Мнения: 4
Дами аз си взимам едни американски хапчета. Марката е Prima Force. Позлвам техният Yohimbine, зелен чай и ацетил л-карнитин. Свалих 3 кг за един месец. Много съм доволна от ефекта. Чувствам се много енергична и нямам апетит.
И аз пия техният зелен чай, тъй като и аз свалям килца. Много ми харесва, че е високо концентриран и не е нужно да пиеш по много хапчета на ден.

# 56
  • Мнения: 852
Здравейте и от мен
като гледам до какви висоти е стигнала продажбата на хапчета..........За съжаление  колкото хора - толкова и различни ефекти от хапчетата.
Според мен ако може някой да докаже , че само с хапчета / чайове , екстракти и т.н  / БЕЗ никакво ограничаване на храненето , БЕЗ физическо натоварване , е отслабнал - ето в този случай бих се замислила и навярно  си купила и аз .
От моя 20 годишен опит в тази сфера - единственият ефект  съм постигала само и единствено с  ГЛАД и/или физическо натоварване. То не бяха чайове /инхуа / и някаква отвратително горчива настройка / добре че от съседка на майка ми  купих ,та можех донякъде да се доверя /, то не бяха таблетки - отново инхуа , малинови кетони /на втория ден ги спрях - такава алергия направих - не ми се говори/, някакви италиански , феми..нещо си  - ефекта беше едно голямо йо-йо .
За себе си съм решила - да се стопли отново времето и пак яхвам колелото или почвам да вървя - през 2012г. за 3 месеца съм смъкнала 12кг само така , без да се ограничавам от нищо - и хляб и шоколод и каквото ви дойде наум си хапвах и то не в малки количества  . Верно е ,че сега през зимата върнах част от кг -особено по празниците / 3-4кг съм отгоре/ но пък от 3 месеца не съм карала колело или вървяла /на работа съм 8-18часа - т.е свободна съм само в тъмната част на деня  / ...Така че съвет от мен - глад но чрез намаляне на порциите, без да се ограничавате от всичко и да се превръчате в тревопасни  или физическо натоварване или пък и двете

# 57
  • Мнения: 4
Здравейте и от мен
като гледам до какви висоти е стигнала продажбата на хапчета..........За съжаление  колкото хора - толкова и различни ефекти от хапчетата.
Според мен ако може някой да докаже , че само с хапчета / чайове , екстракти и т.н  / БЕЗ никакво ограничаване на храненето , БЕЗ физическо натоварване , е отслабнал - ето в този случай бих се замислила и навярно  си купила и аз .
От моя 20 годишен опит в тази сфера - единственият ефект  съм постигала само и единствено с  ГЛАД и/или физическо натоварване. То не бяха чайове /инхуа / и някаква отвратително горчива настройка / добре че от съседка на майка ми  купих ,та можех донякъде да се доверя /, то не бяха таблетки - отново инхуа , малинови кетони /на втория ден ги спрях - такава алергия направих - не ми се говори/, някакви италиански , феми..нещо си  - ефекта беше едно голямо йо-йо .
За себе си съм решила - да се стопли отново времето и пак яхвам колелото или почвам да вървя - през 2012г. за 3 месеца съм смъкнала 12кг само така , без да се ограничавам от нищо - и хляб и шоколод и каквото ви дойде наум си хапвах и то не в малки количества  . Верно е ,че сега през зимата върнах част от кг -особено по празниците / 3-4кг съм отгоре/ но пък от 3 месеца не съм карала колело или вървяла /на работа съм 8-18часа - т.е свободна съм само в тъмната част на деня  / ...Така че съвет от мен - глад но чрез намаляне на порциите, без да се ограничавате от всичко и да се превръчате в тревопасни  или физическо натоварване или пък и двете
Здравей tky, права си че без тренировки и без намаляване на храната няма как да отслабнем, но за да подсилим този ефект и за да имаме енергия за самите тренировки след тежкия работен ден е нужно да си вземем нещо което да ни тласне да тренираме по-здраво. Аз пробвам в момента този продукт - http://www.silabg.com/bg/11490-AMIX-ThermoLean-90-Caps-.html и съм много доволна, защото ми дава достатъчно енергия за трениране без да ми става лошо след това, отделно ми потиска апетита за сладко много добре.

# 58
  • Мнения: 852
Kristina93 - дано да се получат при теб нещата  с новата терапия.
Независимо от всичко , аз продължавам да си мисля че ефект има и без хапчета - поне моя опит показва това. А когато комбинираш глад и спорт - нещата са изумителни - мой много близък човек само с глад и спорт през лятото / всъщност той ме запали по колоезденето / за 1 година свали 32 кг . 
А за хапчетата  - колкото и производителя да декларира , че няма странични ефекти ...някакси не го вярвам / опит/

# 59
  • Мнения: 0
Здравейте мами, отново се опитват да ни лъжат най-нагло чужди компании с продукти за отслабване. Тези дни попаднах на една нова рекламна атака от страна на според мен същите, които продават Acai Berry Thin - http://www.acaiberry-thin.com/bg1/ с до болка познатата ни журналистка Мария  #2gunfire само че този път продават Малинови Кетони. Наистина продуктите с Малинови кетони са супер хит в САЩ и страшно много нашумяха, но много е дразнещо, когато те мислят за малоумен и те лъжат най-безпардонно.

За да не съм голословна вижте сами за какво става въпрос:

Това е сайта в България - http://www.consumersinn.com/bg/
Това е сайта на английски - http://www.consumersinn.com/en/
Това е сайта на чешки - http://www.consumersinn.com/cz/
Това е сайта на полски - http://www.consumersinn.com/pl/

Открийте 7-те разлики както се казва. Чудодейно журналистката Елена Христова се е превърнала в Helen Hasman, след това в Helena Hausmannová  Joy
Резултатите, които са сложили също са много интересни -  Яница Денчева, Монтана става Jenna от Detroit, Jana  от Plzeň и накрая Iwona от Wrocław. Даже не са си направили труда да сменят снимките като ни лъжат, а само са си измислили местни имена.

Не знам да плача ли да се смея ли. То бива наглост и безочие, но това е прекалено. На мене честно ми писна разни чужди компании да се подиграват така безсрамно с нашите комплекси и желания да отслабнем. Почти съм сигурна, че тази фирма не е нито регистрирана в България, няма офис тук, защотото дават данни за контакт в САЩ, тези продукти нито пише кой ги произвежда, нито кой ги внася и едва ли са регистрирани като хранителна добавка както е реда в България. Ако не дай си боже се окаже, че имаме някакъв проблем от тях ще гоним михаля да си търсим правата.

Аман от подобни измамници!

Общи условия

Активация на акаунт