д-р Нели Рускова

  • 9 647
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
На мене ми беше толкова притеснено, че веобще не помислех да ходя пак. Още повече, че работното и време е малко шантаво.

# 16
  • София
  • Мнения: 2 855
az ve4e si kazax mnenieto za tazi doktorka tai kato tova e moqta ginekolojka ot 2000 tq e i 4oveka koito mi lekuva vazpalenite q4nici vav votiq mesec na bremennostta ...az sam dovolna pak za vas neznam  Embarassed

# 17
preporu4aite mi togava njkoi svesten lekar.edinstvenata mi idej za 22 poliklinika  e 4e e blizo do nas.tam ina4e izob6to ne bix xodila pri dryg,osven pri li4nij si lekar,pone ot nego njmam nikakvi oplakvanij-zelezen e.
no tui kato semeistvoto mi e obremeneno s diabet,a i az imam xiljdi problemi,prosto se 4ydj nakude.tui kato i rabotata mi e svurzana s tezuk fizi4eski tryd i stres,rabota s mnogo xora,prosto se pla6a...

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Изобщо не си губи времето да ходиш при Рускова, аз също съм от недоволните от нея. Мога да ти давам хиляди примери от приятелки, които са я посещавали, поради факта, че им е близо и всеобщото мнение е че е леко некадърна. А сестрата се казва Паргова и адски много я защитава. В момента в 22-ра поликлиника има нова гинеколожка нещо с К и е името, но не мога да ти кажа нищо повече за нея. Единственото което знам е че Д-р. Константинова /ако я знаеш/ я препоръчва горещо и твърди, че е много добър специалист.
А моето мнение е че в тази поликлиника 80% от лекарите или са от некадърни, по-некадърни, или ги мързи да гледат.

# 19
  • София
  • Мнения: 2 855
Valeria sega Pargova ostana s novata ginekolojka

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Цитат на: THERION
Valeria sega Pargova ostana s novata ginekolojka

И аз имах подобно инфо, но не бях сигурна и не исках да говоря наизуст. А ти знаеш ли нещо за тази новата?

# 21
  • София
  • Мнения: 2 855
Цитат на: Valeria
Цитат на: THERION
Valeria sega Pargova ostana s novata ginekolojka

И аз имах подобно инфо, но не бях сигурна и не исках да говоря наизуст. А ти знаеш ли нещо за тази новата?


ami ne samo sam q vijdala krai poliklinikata inak si xodq pri Ruskova

# 22
  • Мнения: 1 808
Не знам, но аз със сигурност няма повече да стъпя при тази гинеколожка, просто на всеки който кажа какъв проблем съм имала и че тя не пожела изобщо на ми направи никакви изследвания, а само с пипане установи че нищо ми нямало, а после каза ама само малко са ти възпалени яечниците. Хем нищо ми няма хем ми има. Та така сега ще пия антибиотик и после се местя при някой друг, но и аз още не знам при  кой  Wink

# 23
Новата докторица в 22-ра се казва Коларова. Ходих при нея веднъж, защото ми изтичаше срока на направлението и от много чудения при кой гъзобрък да отида пак в 22 -ра се заврях.Жената се държа много любезно, разпита ме подробно за мензиси, раждане , течение и др. Аз всъщност исках да се консултирам с лекар защото имам някакъв проблем с гърдите(след като спрях всякаво кърмане и цедене през април 2002, миналият декември установих, че все още се отделя нещо.)Та прегледа мина горе -долу добре до момента, в които не се яви тази Паргова. Опули се срещу мене, явно и се сторих позната. След няколко дежурни реплики от наша страна, Коларова я попита дали се познаваме и Паргова и обясни:"ООО, да познаваме се, това беше една наша несериозна бременна, която идваше на консултации когато си иска". Е в тоя момен ми идваше да скоча от стола по гол гъз и да и прасна една.Тъпа .....!!!И  поради тази не малка подробност-Паргова,  едва ли ще стъпя там отново:evil: След тези изказвания Коларова започна доста присмехулно да се държи и накрая претупа работата. "Аиде добре си, нищо ти няма, внушила си си , че нещо ти тече.Ходи си изследвай пролактина в лаборатория "Кандиларов". Поне да ми беше казала в кои ден от цикъла да направя това изследване, какво не трябва да се яде и прави преди изследване на този хормон. И така, сега разполагам с един резултат, които не върши работа за нищо.
Супер много съм разочарована от лекарите. Просто не знам при кой да отида. Мои познати много ми хвалят д-р Димитров от 14 п-ка, а и тука из форума се пишат добри отзиви за него та мисля следващия път там да пробвам.
 А случайно да сте чували нещо за Димитров(гинеколога) от 22-ра?

# 24
  • София
  • Мнения: 2 855
kose_bose az sam xodila i pri Dimitrov ot 22ra poliklinika...ma kakvo da ti kaja ne sam koi znae kolko dovolna neka nqkoi drug da kaja i toi

# 25
  • Мнения: 1 808
Цитат на: kose_bose
А случайно да сте чували нещо за Димитров(гинеколога) от 22-ра?


Ами да ти кажа майка ми след неуспешното посещение при Рускова отиде при Димитров. Каза че я й е направил основен преглед и бил любезен, но й се сторил голям марциняр, един такъв с брада и малко се погнусила, това е. Не чувам добри отзиви за него.

# 26
Една година преди да роря беб4о (вече на 1г. и 2 мес.) ходих при въпросната лекарка, която не знам просто кой  й е дал диплома?! За болките ниско долу вляво, които имах, след нормален гинекологичен преглед, тя установи - възпаление на яйчниците. След една кутийка антибиотик на котролния преглед при нея вече се оказах с възпаление на маточната тръба.Съответно - още антибиотик и ми предписа нещо за бялото течение без каквито и да било микробиологични изследвания. Аз вече си мислех, че ще ми изрежат всички вътрешности и никога няма да имам деца. Преживях такъв стрес!!! За щастие се озовах в Шейново, където за разлика от "доктор" Рускова бяха чували за такива неща като вътрешен ултразвук и микробиологични изследвания. Оказа се, че нямам проблеми с яйчниците, а с червата!

Та какво повече мога да добавя
Не ходете при нея!

# 27
  • София
  • Мнения: 2 181
е аз имах щастието тези две4ките коларова и паргова да ми "следят" бременноста.слагам го в кавички защото това е много силно казано.за цялата ЖК единственото което правеха е да ми издават болнични,тъй като много повтъщах и неможех да ходя на работа.не ме погледан нито веднъж докторицата.сестрата само ме мереше на кантара,сантиметъра и тоновете.
да не говорим 4е когато отидох за първи път да се запиша бях в 6 седмица,и коларова ме изгони,защото не мога да твърдя че сЪм бременна толкова рано,а бях ходила на частен гинеколог и носех снимка на плдното сакче.
а бе мога да пиша много,ама..........с две думи.
НЕ ХОДЕТЕ ПРИ ТЯХ!!!!!!!
извинявам се че не пиша по темата за рускова,но видях 4е се споменават и не мога да се въздържа.

# 28
  • Мнения: 54
Смених си мнението за Рускова моми4ета не ходете при нея ,      
 много е мила в на4алото но после  ....  и няма такова спазване на изследванията от здравната каса ... оказвасе че не са ми правени доста от изследванията в на4алото , това да помолиш да ти пусне изследване за албомин или за каквото и да е друго, изкарвате здрава без да те е прегледала ,или казва че некомпетентна ...


НЕ ХОДЕТЕ ПРИ ТАЗИ  "ЛЕКАРКА"[/b]

# 29
  • Мнения: X
Чак сега случайно попаднах на темата и мога да се присъединя към негативното отношение. Прехвърлих се към Рускова в 6-ти месец, тъй като дойдох да живея в Гео Милев.До края не ми направи нито един ехограф - ей така от любопитство, изследвания ми пускаше с триста зора, накрая, след като все пак склони, се оказа че съм с нисък хемоглобин, за което така ми се накара, щяла съм да получа кръвоизлив при раждането бла-бла  Imp  че аз нали затова я молех за изследвания, как да разбера сама дали ми е нисък или висок  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт