Незнам какво заглавие да сложа вече

  • 2 219
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Искам да благодаря на всички ви за поздравите и подкрепата по време на бременността ми.
Със скоростта с която се нанесе, донорът се изнесе след  #Crazy 2 дни... Вече всичко е окончателно. От вашия отбор съм! Знам, че няма да ме приветствате.
Спокойна съм, че съм направила каквото зависеше от мен да съхраня семейството си.
Много е тежко.
Моля се на Бог да съм последната жена на света в това положение.  Praynig
Още веднъж благодаря ви, че ви има. Благодарение на вас съхраних поне една частица от себе си през тези месеци, за да останат някакви сили у мен за малкото златенце!
 Hug

# 1
  • Мнения: 1 559
Pozdravjavam te,ti vze pravilnoto reshenie  bouquet.Trjabva da si silna,v imeto na bebo..
Sorry za latineca,ama kredora mi speche ooooh!

# 2
  • Мнения: 1 023
жалко.
за умрелите надежди.
хубавото в цялата история е, не че рано или късно е щяла да се случи, а това че имаш стимул и смисъл да избираш между любовта или омразата.
в твоя случай е първото.
аде, горе главата - квото можа направи. и квото не можа - също направи.

милк - черпи с тва парче:


The Thin Line Between Love And Hate

IRON MAIDEN


When a person turns to wrong, is it a want to be, belong?
Part of things at any cost, at what price a life is lost

At what point do we begin, fighter spirit a will to win
But what makes a man decide, take the wrong or righteous road

There's a thin line between love and hate
Wider divide that you can see between good and bad
There's a grey place between black and white
But everyone does have the right to choose the path that he takes

We all like to put the blame on society these days
But what kind of good or bad a new generation brings

Sometimes take just more than that to survive be good at heart
There is evil in some of us no matter what will never change

I will hope, my soul will fly, so I will live forever
Heart will die, my soul will fly, and I will live forever

Just a few small tears between someone happy and one sad
Just a thin line drawn between being a genius or insane

At what age begin to learn of which way out we will turn
There's a long and winding road and the trail is there to burn

There's a thin line between love and hate
Wider divide that you can see between good and bad
There's a grey place between black and white
But everyone does have the right to choose the path that he takes

I will hope, my soul will fly, so I will live forever
Heart will die, my soul will fly, and I will live forever

I will hope, my soul will fly, so I will live forever
Heart will die, my soul will fly, and I will live forever

The thin line between love and hate

The thin line between love and hate

# 3
  • София
  • Мнения: 11 686
Честито ти момченце,да ти е живо и здраво,а животът му да е изпълнен с много щастие и късмет!!!
Отдавна следя историята ти още от бременността,после настъпването на контракциите ти и вестта за раждането на малкия Кристиян!
Само мога да кажа,че този човек/бившия,ако мога така да го нарека,че донор нещо не ми харесва/ те мъчи,мъчи та измъчи!Знам,че не ти е и няма да ти бъде леко,но вярвам,че си взела правилното решение за теб и малкия Голям Мъж до теб! Възхищавам се на силата и борбеността ти!Наистина мисля,че направи всичко за да запазиш семейството си...може би не успя, но съм сигурна,че един ден ще имаш истинско такова,защото го заслужаваш!Кураж и късмет мила!

# 4
  • Мнения: 2 863
Ами Каси, аз съм ти казала всичко, което мога и мисля.... Това е предизвестения край на вашата история.
Вярвай, че е за добро за теб и за малкия Крис и не се обръщай назад. Hug
Веднъж ти написах, че мъжът ти съсипа времето ти като бременна, не позволявай да ти съсипе сега първите месеци с бебето.

# 5
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Каси, горе главата.
бе тоя път нямам какво да ти кажа
излишно е да ти казвам, че и ти и аз знаехме ксакво ще стане, излишно е да се споменава, че все пак се надявахме... излишно е да ти къзвам, че съжалявам, че трябва да минеш през това.
МОже би само да ти кажа, че винаги /наистина винаги/ след дъжд изгрява слънце... Въпроса е кога... а и номера е да не тичаш след бурята!!! Много е важно на къде ще поемеш - в посока на слънцето и надеждата, на любовта и новото начало или в посока на отминали неща, на тъга и болка, на бури и дъждове...
Дано не само знаеш правилната посока, а имаш и сили да я следваш... А ако сега нямаш сили да вървиш нанякъде... просто крекни, гушни малкия и изчакай да събереш сили, да премине бурята...

Хайде лека нощ и гушкай малкия! Не му отказвай тези мили и малки, и така необходими жестове на любов и грижа! А и май ти сега ще имаш повече нужда от това! Аз ви пращам една виртуална прегръдка!

# 6
  • Мнения: 2 327
 Каси, ти направи каквото можа наистина. Поне знаеш че си опитала и няма за какво да съжаляваш от тук нататък. Гледай бебо и му се радвай много Simple Smile
Никой мъж не може да ти даде това което детето ти може Simple Smile

# 7
  • Мнения: 2 792
 Не съм аз тази, която може да ти пише предвид, че не съм в твоето положение Rolling Eyes.
  Но това, което проследих е достатъчно, аз не бих изтърпяла и половината от това, през което мина.
   Нямаш вина, не си длъжна никому, сега си свободна и щастлива с това дете..., усети радостта на майчинстовото и не се чувствай длъжна на никой ( в твоя сценарий и това се очаква ooooh!)

# 8
  • София
  • Мнения: 6 477
Каси, наистина по-добре е трагичен край отколкото трагедия без край! Сега поне знаеш къде си и продължаваш напред и нагоре! Знаеш, че не си единствената - я какъв отбор сме тук, а се справяме всички с децата и живота! (То по-добре отбора тук да е по-малък, ама какво да се направи ooooh! така се е случило)
Ще отгледаш момък Крис, ще изгрее слънце и на твоята улица! Сега просто гледай бебо, опитай колкото може да се успокоиш, останалото полека ще се нареди! Колкото и да не ти се вярва сега....просто с времето всичко застава на мястото си! Знаеш, че сме тук и винаги ще помагаме с каквото можем (а ако имаш нужда от чисто физическа помощ за бебо винаги можеш да ми звъннеш)!
Горе главата, цункай момче Крис и скоро ще дойде пролетта...виж какво слънце грее навън!  bouquet Hug

# 9
  • Мнения: 1 327
каси, желая ти само хубави мигове с бебето! и надявам се да не се ядосваш. имаше една хубава приказка "да се ядосваш, означава да се наказваш за глупостта на другите"... така че - горе главата и много много усмивки!  Heart Eyes

# 10
  • Мнения: 3 394
Каси, още веднъж честито Hug

Кристиян ми е любимо име, да ти е живо и здраво човечето.......и не мисли повече за терзания си, гушкайте се с мишмурочето и дано така да ти е по-лесно!

# 11
  • Мнения: 235
Каси, горе главата. Имаш чудесно момченце, радвай му се и го обгради с цялата си любов, на която само ти си способна. Знам колко те боли от всичко, което ти причини донора, но времето лекува. Не се затваряй в себе си. Усмихни се на живота за да ти се усмихне и той.  bouquet

# 12
  • Мнения: 4 458
Ех милата ми какво да кажа освен БЪДИ СИЛНА  Hug

НЕ е лесно да си сам родител, но поне е по-добре от сам родител с постоянен дразнител до теб.

Сигурна съм, че той ще съжелява след време.

Сега се съсредоточи над детето и себе си.

  bouquet

# 13
  • Мнения: 1 410
Каси, честито бебче!
Да ти е жив и здрав!
Сигурна съм, че ще се справиш и сама с прекрасната задача да бъдеш родител. Донорът направи "достатъчно", за да се стигне до там. Сега се радвай на живота, защото най-голямото щастие са децата.

# 14
  • Мнения: 6 886
Първо честито за сладкото бебче bouquet
Чела съм някои от темите ти преди, но мисля, че не съм писала. Четох и когато писа за контракциите Wink
Опитай се да не се тревожиш сега и бъди силна, защото бебчето ти има нужда от теб. Продължавай смело напред и се радвай на детето си Peace

Общи условия

Активация на акаунт