Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-6 от 6 отговора
   Не видях подобна тема за това реших да пусна. Предстои ми закупуване на олекотени завивки, изключвам с пълнеж от гъши пух понеже до колкото разбрах, ако искам да не шумят и да са качествени отиват във висок ценови клас от над 250лв. за единична. Насочила съм се към Дормео-4 сезонната, в момента има промоция в Кауфланд със събиране на точки и може да се закупи на половин цена. Малко ме притеснява, че самата завивка е покрита с полиестер , а не е  памук, не съм голям фен на изкуствените материи-ще бъде прибрана завивката във спално бельо разбира се, обаче и за наелектризирането незнам как стоят нещата. Ще се радвам на мнения от хора, които ползват завивки Дормео, а и да препоръчат други марки няма да откажа, въпросът е зимата да не се налага с още нещо да я допълваме ако ме разбирате, да може да се пере в пералня, да не се налага да я разчепквам след това.. Smile) .  Laughing 
Цитирай

Мен също ме интересува завивката Dormeo Ариа - 4 сезона.
Моля за мнения, топли ли наистина?
Цитирай

И аз имам същия въпрос.
Никой ли няма дето вече е ползвал такава завивка?
Има промоция и в Била със събиране на точки за олекотена завивка от гъши пух. За нея нещо знаете ли?
Цитирай

Аз вече си закупих на Дормео на първо четене съм доста доволна, изпрах ги веднага в пералнята, после ги изсиших в сушилнята-нямаше абсолютно никакъв проблем, нито събиране на ватата в един край, никакви странични ефекти не се проявиха. Като я взехме в събота тук си беше студенко-иначе спяхме с 2 одеала, а сега само с лятната завивка и дори ми беше една идея по-топло от необходимито.

За завивките с гъши пух до колкото съм чела, по-евтините - като например тези на ТЕД /който не ми е символ за качество/ , са облечени в доста дебел капитониран памук за да не излиза пуха , койтооо шуми доста. Ако искате да е качествена трябва да се гледа съотношението пух и пера. Колкото повече пух, толкова по-качествено и цената отива нагоре  . За себе си стигнах до извода, че ако искам качествена такава завивка с добро качество цените варират между 250-350лв. /има и по 600 / . 
Цитирай

aH~, благодаря
А за възгавниците  Дормео или Тед имате ли някакви впечатления?
Цитирай

Аз имам една на Дормео, ето тази: http://www.dormeo.bg/%D0%B2%D1%8A%D0%B7%D0%B3%D0%BB%D0%B0%D0%B2% … %D1%86%D0%B0.html с калъф Алое Вера Mr. Green /тези калъфи според мен са пълна измишльотина/ , ползва я приятеля ми - той е много доволен - може да се настрои според желанието на човека-дали да е ниска, висока, твърда .... Аз ползвам на НАНИ една , не я виждам на сайта им - ниска е отново от мемори пяна и тя ми е по-удобна от тази на Дормео . Но това е въпрос на личен избор, на мен ми харесва-твърдо и по-ниско  Laughing , на приятеля ми повече си му харесва Дормеото. Трябва да се пробва. Дормеото са на много изгодна цена в момента и си заслужават , може да се разходиш и до някой магазин на Топшоп , където ги има изложени и да пробваш, но в Кауфланд само 2 модела са на промоция.
Цитирай

aH~,  Hug
Искам да се възползвам от промоциите в Кауфланд , но пък искам и ... да спре хъркането на мъжО 35
Цитирай

1-6 от 6 отговора