Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Реклама

mnenie za dr.Hafuzova

• 20 ян. 2006, 20:19 ч.
  • Преглеждания  486  Мнения  2  Онлайн  1
Отговори
Mili mamita,niakoi moje li da mi spodeli niakavo mnenie za dr.Hafuzova,tia praktikuva v 25 poliklinika i v sheinovo sa6to. vpoliklinikata e v edin kabinet s mishel shoaiob(neznam dali imeto mu e to4no taka).Az hodia pri neia na konsultacii i sam mnogo dovolna,no mi se iska da spodelite s men,ako imate vpe4atlenia.Mnogo vi blagodaria Wink

Реклама
# 1
Аз бях на консултация при Мишел, често ме е преглеждала и тя. Доколкото знам тя е стажантка и няма право да води раждания /или поне до месец септември беше така/. Много готин човек е, но не съм сигурна доколко голям специалист е. Имам предвид, че й липсва опит. Ти сигурно си на консултация и при Мишел, защото те водеха заедно консултациите. Тук във форума има много противоречиви мнения за него, но аз мога да ти кажа, че той ми води раждането и не съжалявам, ама изобщо! Спести ми много усложнения.

# 2
Боже,ама никой ли нищо не е чувал за тази лекарка?Така ми се искаше поне още някой да ми сподели нещо.Май ще трябва да почакам още. Thinking

Реклама

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт