Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 20 ян. 2006, 20:19 ч.

mnenie za dr.Hafuzova

• 545
  • 2
  •   1
Отговори
Mili mamita,niakoi moje li da mi spodeli niakavo mnenie za dr.Hafuzova,tia praktikuva v 25 poliklinika i v sheinovo sa6to. vpoliklinikata e v edin kabinet s mishel shoaiob(neznam dali imeto mu e to4no taka).Az hodia pri neia na konsultacii i sam mnogo dovolna,no mi se iska da spodelite s men,ako imate vpe4atlenia.Mnogo vi blagodaria Wink

# 1
Аз бях на консултация при Мишел, често ме е преглеждала и тя. Доколкото знам тя е стажантка и няма право да води раждания /или поне до месец септември беше така/. Много готин човек е, но не съм сигурна доколко голям специалист е. Имам предвид, че й липсва опит. Ти сигурно си на консултация и при Мишел, защото те водеха заедно консултациите. Тук във форума има много противоречиви мнения за него, но аз мога да ти кажа, че той ми води раждането и не съжалявам, ама изобщо! Спести ми много усложнения.

# 2
Боже,ама никой ли нищо не е чувал за тази лекарка?Така ми се искаше поне още някой да ми сподели нещо.Май ще трябва да почакам още. Thinking

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт