Кауфланд

  • 109 705
  • 750
  •   1
Отговори
  • Мнения: 786
Гледам, че върви 18-та тема за Лидл. Обсъждане на Кауфландска стока и промоции интересни ли са някому?
Аз в момента се чудя върху възглавниците на Дормео, за които трябва да събираш точки  newsm78

# 1
  • София
  • Мнения: 1 735
Лидълската тема върви,защото продуктите ги има само в тяхната верига.Повечето продукти на КАУФЛАНД ги има и по другите магазини.Но тъй като ние пазаруваме в Кауфланд ще ми е интересно, ако се получи темата.За възглавниците дано пише някои който ги ползва.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 169
Да побутна темата Simple Smile И мен ме интерисуват възглавницата и олекотената завивка на Дормео.

# 3
  • софия
  • Мнения: 379
и аз пазарувам от този магазин, евтино е и е заредено, но съм купувала нарязани мезета, които докато се прибера и се развалят. колко струват възглавнците?

# 4
  • Мнения: 2 216
Има си тема за продуктите Дормео Peace

# 5
  • Мнения: 3 675
Аз рядко пазарувам от Кауфланд, понеже ми е далеч.Не сте прави, има марки, които ги има само в Кауфланд-Солтино например.На мен ми харесва това, че правят атрактивни намаления.

# 6
  • Мнения: 786
Да, правят чудесни намаления. Например, моето колело си го взех оттам за 100 лв. А един януари накупих на детето намалени 6-7 оригинални трансформери различни размери за около 15-20 лв. Въпросът е да ги уцелиш.
Тази седмица си купих най-сетне форма за торта за 6,50 лв. и вече е зпробвана  Peace

# 7
  • Мнения: 46 510
Има няколко неща, които купувам само от Кауфланд и от които съм много, много доволна:

- ролчетата (невероятни са, а цената е просто смешна, пробвала съм 90% от всичко на пазара и мога да кажа, че те са ми фаворит, дори пред прехвалената ролка на Виши Peace)

- гел за измиване на лице (това в ляво), единствената ми забележка е, че трябва да се стиска много леко, иначе пуска огромно количество

- пак от горната марка: крем-сапуните, всички вкъщи обожават розовата опаковка, даже мъжът ми, който е супер капризен за сапуни и никой никога не му допада като аромат  Simple Smile

- пак от тях: мляко за сваляне на грим, много добре изчиства дори тежък грим, не люти на очите, а кожата става много мека

- серията Clean Maximo за съдомиялни, това е праха, много удобна опаковка Peace ползваме също гланца и солта от същата серия, не сме намерили друг продукт на пазара, който толкова добре да се разбира с машината ни и всичко се измива перфектно, а сме изпробвали всичко, което се предлага

- прах за пране, Персил: 1-2 пъти годишно правят страхотна промоция - 60 пранета за 13.99 лв., зареждаме се с 3 опаковки, които стигат за 1 г. Simple Smile излиза на цената на Савекс  Crazy

- насипните фъстъци: много добра цена и винаги са пресни и опечени точно, както трябва

- паста за зъби Parodontax (в повечето случаи държат най-добра цена, в сравнение с другите магазини)

- този душ гел, 750 мл., много обичам аромата му (и другите от серията са хубави), обикновено са на 3.99 лв. или 4 и нещо, т.е. много под останалите магазини

Ако се сетя за още нещо, ще дописвам  Simple Smile

Последна редакция: ср, 17 окт 2012, 13:43 от Не се сърди, човече

# 8
  • Мнения: 4 569
Харесва ми мицеларната вода на тяхната марка - Бланшет, крема за ръце Бланшет, евтините душ-гелове от 0,80 лв.

# 9
  • Мнения: 786
Купих си от млякото за тяло Бланшет. Да видим ще ми хареса ли. Цената му е 2,79 лв.
При нас има намалени училишни продукти на 50%. Взех 5 тетрадки 20 л за левче. Имаше моливи, фулмастри и подвързии, но ние си имаме всичко засега.

# 10
  • Мнения: 46 510
Купих си от млякото за тяло Бланшет. Да видим ще ми хареса ли. Цената му е 2,79 лв.

Хубаво е, но аз го ползвам предимно лятото, защото е по-лекичко, зимата не ми е достатъчно мазно.
Лесно се разнася и е с приятен аромат  Simple Smile

# 11
  • Варна
  • Мнения: 1 752
Харесва ми мицеларната вода на тяхната марка - Бланшет
Аз също мн я харесвам,много ми я хвелеха,сега аз я хваля Laughing

# 12
  • Мнения: 7 779
като гледам все за нехранителни продукти говорите - трудно развалящи се и с дълъг срок на годност. съвсем различно е положението с хранителните , особено месни и млечни. често са на ръба на годност. а за готовите храни - вътрешните и външни витрини .... нямам думи. дори и
на рибарската (вляво преди входа) качеството пропадна.
вярно е , че никой на сила не ни кара да пазаруваме от там , но пък и нямаме възможност всичко купено да се пробва на момента и да се направи рекламация. и все пак едни  #2gunfire може да им дойдат добре.

# 13
  • Мнения: 46 510
Навсякъде готовите витрини са така. Готвят се само продукти с изтекъл срок на годност.

Сурово пушени неща се купували и са си били в срок. Но ние по принцип месото не купуваме от Кауфланд, до нас имаме магазин с по-изгодни оферти.

Млечни взимаме домашни, но и от там сме купували понякога, всичко си е било в срок.

# 14
  • Мнения: 7 779
Навсякъде готовите витрини са така. Готвят се само продукти с изтекъл срок на годност.

Сурово пушени неща се купували и са си били в срок. Но ние по принцип месото не купуваме от Кауфланд, до нас имаме магазин с по-изгодни оферти.

Млечни взимаме домашни, но и от там сме купували понякога, всичко си е било в срок.
абе сроковете ги спазват. нов етикет ще сложат и пак ще е годно. но не върви някак си като извадиш у дома месото/колбасите и да ти се точат лепкави лиги. по-рядко от вас ходя в Кауфланд и си вадя преценката как е било преди време и как е сега. вие ходите по 2-3 пъти в седмицата (може би) и сте привикнали на това, и за туй не ви прави впечатление.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт