Почивка в Тенерифе с KLM, HMS, Sol Marketing, Soleos Via

  • 119 255
  • 837
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 0
- все пак престоят бил промоционален.
Защо дали пари на KLM, ако престоят бил промоционален ?

Ами разбираш, че престоят е промоционален като пристигнеш в хотела.

А как разбрали, че престоят бил промоционален ?

# 391
  • Мнения: 3
Здравейте на всички потърпевши! Моля ако някой от вас знае къде и кога правят презентации да пише веднага или да се обади на тел 0877565975

# 392
  • Мнения: 0
Здравейте,знам със сигурност че в неделя 15 септември бяха в Стара Загора хотел Сити.Минавахме с колата и ги видяхме пред входа на хотела строени мирно, предполагам че чакаха хора. Аз познах двама от тях.Искам да споделя нещо значи мои приятели ми се "похвалиха ",че са им се обадили с цел анкета въпросите били от рода къде ходят на почивка и колко им излиза.Може и да не става въпрос за същото нещо,но ако е така това предполага че след 1, 2 или 3 месеца е възможно отново в Ст.З. да се завърти презентация със печелене на почивка до Тенерифе.

# 393
  • Мнения: 25
Аз току що се върнах от абсолютно същата презентация, само че не от Ка ел ем, а от компания наречена Сол маркетинг. След като не успяха да ни пробутат невероятната почивка в Тенерифе, видимо се изнервиха. Не можах да намеря абсолютно нищо из нета за тази компания Сол маркетинг. Относно спечелените награди в края на презентацията - някои получиха сешоари, някои куфари, а ние голямата награда (!) - ваучер за екскурзия в Малта, без нищо включено разбира се. Както каза момчето, поставено до нас за пъдар " слизате на летището и си се оправяйте сами". Много държаха да ни набутат Тенерифето и дори ни предложи да замениме екскурзията до Малта, която видите ли струвала около 150 лева (!!!), които те ще ни приспаднат от 920те лева за Тенерифе. Дори не искам и да си помислям, какво може да се случи ако все пак се доберем до хотела в Малта и се окаже, че няма никаква резервация. Не мисля да експериментираме. Ние се усетихме, че нещо в цялата схема не е наред и започнахме да задаваме много въпроси, на които не получихме отговор и които видимо подразниха презентаторите. Явно са се надявали на хора с по - лесно промиваеми мозъци, но удариха на камък с нас. Все пак две двойки се вързаха.. изкараха днес едни 1800 лева на техен гръб. Горещо препоръчвам на хората, на които им  предалат да ходят на такива презентации, да не се връзват! Явно не една или две фирми се занимават с тази дейност, кочто очевидно е печеливша..

# 394
  • Мнения: 299
melissa_8591,
а вие всъщност ще ходите ли на екскурзия до Малта? Платихте ли тези 150 лв, и какво включват те?

# 395
  • Мнения: 0
Ние също спечелихме екскурзия до Малта.На наз също ни предложиха да рзаменим Малта с Тенерифе.Няма да ходим!

# 396
  • Мнения: 25
Екскурзията до Малта беше награда, която съм спечелила. За нея не са искали пари. Но момчето, което ми връчи хвърчащия лист наречен " ваучер", определи стойността на екскурзията около 150 лева и побърза да предложи да приспадне тази сума от 920-те лева които искат за Тенерифе и да ни изпратят все пак там. Ние разбира се отказахме, взехме листчето и си тръгнахме. Всячески се опитваха да измъкнат пари. Проверихме в сайта на посоченият хотел в Малта каква е цената за една нощувка. Нищо общо няма със 150 лева за 7 дни естествено.. И категорично никъде няма да ходиме. Изобщо не бих рискувала с тези по никакъв начин.

# 397
  • Мнения: 3
Аз току що се върнах от абсолютно същата презентация, само че не от Ка ел ем, а от компания наречена Сол маркетинг. След като не успяха да ни пробутат невероятната почивка в Тенерифе, видимо се изнервиха. Не можах да намеря абсолютно нищо из нета за тази компания Сол маркетинг. Относно спечелените награди в края на презентацията - някои получиха сешоари, някои куфари, а ние голямата награда (!) - ваучер за екскурзия в Малта, без нищо включено разбира се. Както каза момчето, поставено до нас за пъдар " слизате на летището и си се оправяйте сами". Много държаха да ни набутат Тенерифето и дори ни предложи да замениме екскурзията до Малта, която видите ли струвала около 150 лева (!!!), които те ще ни приспаднат от 920те лева за Тенерифе. Дори не искам и да си помислям, какво може да се случи ако все пак се доберем до хотела в Малта и се окаже, че няма никаква резервация. Не мисля да експериментираме. Ние се усетихме, че нещо в цялата схема не е наред и започнахме да задаваме много въпроси, на които не получихме отговор и които видимо подразниха презентаторите. Явно са се надявали на хора с по - лесно промиваеми мозъци, но удариха на камък с нас. Все пак две двойки се вързаха.. изкараха днес едни 1800 лева на техен гръб. Горещо препоръчвам на хората, на които им  предалат да ходят на такива презентации, да не се връзват! Явно не една или две фирми се занимават с тази дейност, кочто очевидно е печеливша..
много благодарим за подадената информация!!! Ще пишем резултати след срещата!!!

# 398
  • Мнения: 0
Здравейте,

Подготвяме списък на измамените от Пловдив от Холидей Маркетинг София ЕООД
Някои от нас имат показания в Икономическа полиция, но тук идеята е да отидем при адвокат и заведем колективен граждански иск.

Ето и списъка на тези които са проявили интерес към инициативата към момента.
Ще съкратя имената и телефоните им за да запазя тяхната анонимност.

1. bizwareint 0895 526498 e-mail: danisapfirov@gmail.com
2. алекс л - *******828
3. тат мил - *******210
4. над айв - *******751
5. дар       - *******526

Ако някои желае да се включи, моля да се обади на първия в
списъка.


# 399
  • Мнения: 0
Време е да се организираме и да се заемем с тези хора, това тяхното вече е нахалство. Вчера след поредния телефонен разговор с тях, имах нужда от успокоителни... Направо ме вбесиха, няма да има плащане, защото само главния мениджър подписва, а той бил в чужбина, дамите в офиса не са упълномощени да внасят пари... Наглост!!! Нека повече се включат към списъка и да подадем иск в най-скоро време!!!

# 400
  • Мнения: 2 481
Добре де хора вие ще ги съдите,а ние дето искаме да отидем какво да правим,да не се покрият.... Close някой който знае, на лични да ми напише къде точно е офиса в Пловдив, че телефоните са сменени

# 401
  • София
  • Мнения: 234
На телефоните в София се включва секретар или дава заето...
Някой да е ходил скоро на място в офиса да се разправя? И някой да има развитие по възстановяването на суми след подписани документи за отказ... newsm78

# 402
  • Пловдив
  • Мнения: 563
Изгубен,
аз полуих е-мейл, че вече нямат офис в Пловдив, да се обръщаме към софийския. Аз иначе последно реших, че ще съм към групата за иска, но не мога сега да си намеря документите и затова още не съм се свързала с "другарите по съдба". Само това, което ме съмнява за успех на иска е, че доколкото си спомням 750 лв от цялата сума от 920 лв бяха посочени като административна такса за фирмата, но не и като такса резервация.

# 403
  • Мнения: 0
Определено офисът им в Пловдив го няма, такава е информацията от август - "не е рентабилен и ни носи само разходи" след пореден разговор с тях. А новите им телефони ги има тук във форума. Аз си искам парите, моя срок от споразумението отдавна изтече, а на тези които искат да пътуват им пожелавам УСПЕХ. Разказвайте като се върнете!

# 404
  • Мнения: 2 481
Изгубен,
аз полуих е-мейл, че вече нямат офис в Пловдив, да се обръщаме към софийския. Аз иначе последно реших, че ще съм към групата за иска, но не мога сега да си намеря документите и затова още не съм се свързала с "другарите по съдба". Само това, което ме съмнява за успех на иска е, че доколкото си спомням 750 лв от цялата сума от 920 лв бяха посочени като административна такса за фирмата, но не и като такса резервация.

От чие име е имейла,аз всеки ден си гледам пощата и не съм забелязала нищо...явно са ме отписали newsm78

Общи условия

Активация на акаунт