Посещение на ангели

  • 25 764
  • 57
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 494
Все за покани пишете..

Ми,че напишете кво се случи после..Как мина гостито на Ангелите?
Hug Peace
Имаше една тема от 2012 и доста хора бяха писали какво се е случило, потърси я и прочети  Grinning
Само хубави работи   bouquet

# 31
  • Мнения: 104
Покана за мен ще може ли?

# 32
  • Мнения: 2 494
Покана за мен ще може ли?

 Wink и аз това питам, дали сега някой го прави  Hug

# 33
  • Мнения: 2 494
Споделям, за мен тази статия е много хубава  Hug
http://angel7light.blog.bg/lichni-dnevnici/2012/07/28/quot-kak-d … abet-kleyr.983658

# 34
  • Мнения: 3
За комуникацията с ангели> Дорийн Върчу - "Божествени напътствия".

# 35
  • Мнения: 2 494
За комуникацията с ангели> Дорийн Върчу - "Божествени напътствия".
Hug Hug Hug
Благодаря! Ще я потърся!

# 36
  • Мнения: 1 612
Здравейте!
Какво става с ангелите? Имате ли отзиви? Покани?

# 37
  • Мнения: 799
и аз бих искала покана !

# 38
  • Мнения: 107
на дяволска работа ми приличат тези ритуали а който ги е пуснал първоначално ще трупа сили на ваш гръб

# 39
  • София
  • Мнения: 9 525
И мен нещо ме притеснява в този ритуал. Вътрешно усещане. Защо трябва да ги каним тези ангели, че и вратата да им отворим? Ако сме вярващи, и една искрена молитва би свършила същата работа според мен, тъкмо елиминираме и риска да си поканим някакви зли сили вместо ангелите.

# 40
  • Плевен
  • Мнения: 125
Аве какви са тия покани бе хора , Луда гъбка е най-права от всички вас.Прочетете тази книга и си ги правете нещата сами https://www.book.store.bg/p15941/sveshtenata-magia-na-angelite-dejvid-godard.html

Те наистина са около нас и обичат да и се молим и се кефят.И от това се хранят.Но може и сами да изучите техните принципи и съответствия и да си правите нещата сами ,но това по скоро се доближава до кабала и магия от колкото до религия.Когато се помолиш си е свързано с религията,но когато си го направиш сам си е магия-което не означава че и ангелските сили няма да ти помогнат.Но контакти аз лично не препоръчвам защото няма да знаеш с какво общуваш,но за амулет и някой ритуал както е описан в книгите не виждам нищо лошо ако е свързан с ангели.

Последна редакция: сб, 07 апр 2018, 21:45 от Калоян Пламенов

# 41
  • Мнения: 111
Нямам намерение да извършвам ритуала, но от любопитство:

Казва ли се какво става ако прекъснеш веригата и не изпратиш покани? Намирисва ми на гнила риба това обвързване... не ми е много ангелско. Чисто интуитивно говоря.

# 42
  • Мнения: 0
Здравейте, някой получавал ли е от вас Покана за посещение на Ангели? Получих такава покана и търся обратна връзка и отзиви, и ако има желание някой мога да му изпратя такава покана!

# 43
  • Мнения: X
Изпрати ми покана

# 44
  • Мнения: 1 106
И да разкажеш! Не забравяй, че обратната връзка е много важна!

Общи условия

Активация на акаунт