Автоимунен тиреоидит на Хашимото (26)

  • 76 208
  • 770
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 1
здравейте, искам да попитам дали някой от вас е пробвал корен от джинджифил + мед като лек срещу Хашимото?

# 751
  • София
  • Мнения: 10 698
здравейте, искам да попитам дали някой от вас е пробвал джинджифил + мед като лек срещу Хашимото?


Хахаха,това нали против рак го дават-поне така се върти във фейса от няколко дни ? Може би ако някой е с рак на щитовидната ..

# 752
  • Мнения: 1
затова и питам, четох хубави неща за джинджифила в нета и за щитовидната жлеза, а някой опитвал ли е и има ли информация от хомеопат?

# 753
  • Мнения: 615
затова и питам, четох хубави неща за джинджифила в нета и за щитовидната жлеза, а някой опитвал ли е и има ли информация от хомеопат?
На мен ми казаха ,че джинджифил с мед помага при кашлица .Не съм прочела или чула да помага на друго. newsm78

# 754
  • Мнения: 11 735
затова и питам, четох хубави неща за джинджифила в нета и за щитовидната жлеза, а някой опитвал ли е и има ли информация от хомеопат?
Това за хипоактивна жлеза ли се очаква да помогне? И как точно помага, възстановява увредената тъкан? Я кажете, къде четете да видя и аз?

# 755
  • София
  • Мнения: 10 698
 Ето това пишеше във Фейса: че убивало раковите клетки, ето и рецептата

- два по-големи корена джинджифил се обелват и рендосват на най-ситното ренде, може и с чопър, и се смесват с 1/2 кг домашен мед...сместа се консумира 3-4 пъти дневно по лъжичка.
Да се ползва само НЕметална лъжица!
Първите резултати се усещат след 2 до 3 дни...просто вдига и мъртвите!!!

# 756
  • Мнения: 1
Сега потърсих в нета къде съм го намерила, написах джинджифил и щитовидна жлеза и излязоха много резултати, но нищо по - конкретно, специално за джинджифила се оказа, че е лековит едва ли не за всичко..., но това което мога да кажа от собствен опит, защото досега не споменах, че от 2 дни вземам гореспоменатата субстанция, е че действа на метаболизма мнооого добре, не че съм го търсила този резултат. Засега не смятам да продължавам, освен ако не ме заболи гърлото.

# 757
  • Мнения: 1 842
Имам някой информации които може и да помогнат за този който е решил да се пребори с болестта. Но ще мога да постна по-късно, не знам точно по кое време че инфото е доста и ми се иска пак да мине през очите и ума ми.
 Peace

# 758
  • Мнения: 11 735

Първите резултати се усещат след 2 до 3 дни...просто вдига и мъртвите!!!
Изобщо не е смешно, обаче избухнах!  Laughing

То и за черния бъз така пише, и за прополиса и са котешкия нокът и за мужик корен, за алоето и още стотин неща.
Хората, когато са отчаяни до какво ли не прибягват.
Аз съм пила много  от посочените, ама ей на! В темата съм. Явно не съм пила достатъчно.
Наистина, важно е да действа.
Не случайно попитах как действа и дали възстановява увредената тъкан. Не съм чула за такъв случай (освен в една друга тема във форума), та ако това се случи - почвам го, хора! Света ще изпия и всичко, каквото ми кажат ще пробвам, щото и без това полза от хапове няма.

# 759
  • в пералнята
  • Мнения: 1 005
Нямам абсолютно нищо против алтернативното лечение, но лошото е, че много недоброжелатели злоупотребяват с него...

# 760
  • София
  • Мнения: 10 698

Първите резултати се усещат след 2 до 3 дни...просто вдига и мъртвите!!!
Изобщо не е смешно, обаче избухнах!  Laughing

То и за черния бъз така пише, и за прополиса и са котешкия нокът и за мужик корен, за алоето и още стотин неща.
Хората, когато са отчаяни до какво ли не прибягват.
Аз съм пила много  от посочените, ама ей на! В темата съм. Явно не съм пила достатъчно.
Наистина, важно е да действа.
Не случайно попитах как действа и дали възстановява увредената тъкан. Не съм чула за такъв случай (освен в една друга тема във форума), та ако това се случи - почвам го, хора! Света ще изпия и всичко, каквото ми кажат ще пробвам, щото и без това полза от хапове няма.

ЪЪЪ държа да отбележа,че това НЕ Е МОЕ ИЗКАЗВАНЕ-така беше написано и аз копи-пейст..

# 761
  • Sofia
  • Мнения: 26 371
Дори и да не лекува Хашимото сместа е много вкусна и помага като противогрипно средство,лекува болно гърло,кашлица и т.н.

# 762
  • Мнения: 11 735
Дори и да не лекува Хашимото сместа е много вкусна и помага като противогрипно средство,лекува болно гърло,кашлица и т.н.
О, червен лук и мед също вършат чудеса.  Laughing
Само че аз искам чудо за жлезата.

Факт, тия доживотните дето мъчат никой учен не ги мисли. Иначе няма да се произвеждат 16 модела лекарства за една болест. Те и тия болести дето............. не ги мислят, щото пък там се говори за едни огромни суми.

Не посочвам болестите, че дори не искам да ги напиша.

# 763
  • Мнения: 1 842
Дори и да не лекува Хашимото сместа е много вкусна и помага като противогрипно средство,лекува болно гърло,кашлица и т.н.
О, червен лук и мед също вършат чудеса.  Laughing
Само че аз искам чудо за жлезата.

Факт, тия доживотните дето мъчат никой учен не ги мисли. Иначе няма да се произвеждат 16 модела лекарства за една болест. Те и тия болести дето............. не ги мислят, щото пък там се говори за едни огромни суми.

Не посочвам болестите, че дори не искам да ги напиша.
Права си хапчетата не лекуват, някой уж подпомагат жлезата....Лекуват хубавите емоции, това което се случва в мозъка и балансираното харанене. Ето тези неща лекуват: мозъка и храната. Hug и не на последно място движение.
Някой тук да обича движението  и да е болен? newsm78

# 764
  • Мнения: 11 735
Дори и да не лекува Хашимото сместа е много вкусна и помага като противогрипно средство,лекува болно гърло,кашлица и т.н.
О, червен лук и мед също вършат чудеса.  Laughing
Само че аз искам чудо за жлезата.

Факт, тия доживотните дето мъчат никой учен не ги мисли. Иначе няма да се произвеждат 16 модела лекарства за една болест. Те и тия болести дето............. не ги мислят, щото пък там се говори за едни огромни суми.

Не посочвам болестите, че дори не искам да ги напиша.
Права си хапчетата не лекуват, някой уж подпомагат жлезата....Лекуват хубавите емоции, това което се случва в мозъка и балансираното харанене. Ето тези неща лекуват: мозъка и храната. Hug и не на последно място движение.
Някой тук да обича движението  и да е болен? newsm78
И аз такива изводи си правя. Лятото, когато съм по цял ден навън и не се прибирам хормоните ми отиват в другата крайност, а зимата като се затворя и съм с хиперактивна жлеза.
Май с теб обсъждахме разходките и движението.

Общи условия

Активация на акаунт